Ціна 400 грн

Щодня

 
Побувати всередині гігантської писанки. Покупатися у срібній воді водоспадів. Скуштувати страви гуцульської кухні. Власноруч створити керамічний шедевр. Про усе це та багато іншого - на сайті.
Зареєструватись
 
 
*Прорахунок для групи від 20 осіб, якщо менше ніж 20 осіб, тоді індивідуальний прорахунок.
**Один день екскурсій для групи від 20 осіб, керівник групи - безкоштовно!

Одноденний тур в Прикарпаття

  Програма

  • Косів
  • Шешори
   

  Прикарпаття та його принади за один день

  Прикарпаття – це місце, де живуть традиції. Де можна досхочу насмакуватися місцевою гуцульською кухнею. Навчитися робити цікаві речі під пильним керівництвом талановитих і досвідчених майстрів. А також побувати біля найкрасивіших природних див гірського краю. Саме це ми і робитимем – отримуватимемо максимум вражень та емоцій від одного із найяскравіших туристичних днів.

  Музей у велетенській писанці

  І розпочнемо нашу подорож ми із Коломиї. Саме тут розташований один із найнезвичайніших музеїв – музей Писанки. Він має форму велетенського великоднього яйця висотою 14 м та діаметром у 10 м. І це єдиний такий музей в усьому світі.

  Що цікавого можна тут побачити та почути?

  • Дізнатися таємниці писанкового розпису з давніх давен і до сьогодні;
  • Побачити колекцію із понад 6000 писанок з усієї України та навіть з інших країн світу, а саме: з Шрі-Ланки, Пакистану, Швеції, США, Білорусі, Польщі, Чехії, Франції, Канади та Індії;
  • Унікальні експонати, виготовлені на межі ХІХ–ХХ ст.
  • Колекцію писанок, створених відомими людьми, які бували у музеї. Це особлива традиція, про яку ми почуємо від час відвідин установи.
myzej pysanky 6

  Срібні водоспади та колоритний Аркан

  Наступний пункт нашої яскравої подорожі - Шешори. Це село на Івано-Франківщині, відоме своїми природніми багатствами та одним із найколоритніших ресторанів гуцульської кухні. І так, ми тут не тільки відпочинемо біля унікальних срібних водоспадів, але й посмакуємо незвичайними місцевими стравами у ресторані.

  Срібні водоспади – це два водоспади, які насправді мають назву Великий і Малий Гук. Але вони так красиво виблискують на сонці, що місцеві мешканці назвали їх срібними.

  До того ж, ці водоспади красиві у будь-яку пору року. Взимку, для прикладу, вони замерзають оригінальними крижаними візерунками і виглядають приголомшливо.

  Ще одна особливість цього місця – долина водоспадів. Вона дуже мальовнича і гармонійно доповнює красу усього цього природного комплексу.

  vodospad guk 6

  Місто, де оживає кераміка

  Зрештою, ми побуваємо у Косові – історичному місті, яке вважається одним із культурних центрів Гуцульщини. Саме тут ми матимемо унікальну можливість навчитися творити кераміку і розписувати її найяскравішими фарбами та фантазійними узорами.

  Тут, у Косові, для нас проведуть майстер-клас із гончарства, на якому покажуть та розкажуть, як із природного матеріалу можна створити щось прекрасне та оживити його неповторними візерунками.

  pottering

  А ще ми почуємо цікаві історії про гончарів краю та місцеві традиції, які зробили Косівщину відомою на увесь світ.

  Прикарпаття має чим здивувати. А ми готові до нових відкриттів. Тому запрошуємо у мандрівку туди, де природня краса і людський талант єднаються і вражають світ.

  kosiv

   

   У вартість туру ВХОДИТЬ:

  • - екскурсії за вибраною програмою;
  • - супровід гіда-екскурсовода.

   У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

  • - харчування;
  • - особисті витрати;
  • - страховий поліс (за бажанням);
  • - вхідні квитки
   

  Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.

  Примітка 2* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.

  Зареєструватись