Щодня (для груп)
Одноденний тур по Гуцульщині з Франківська
- Коломия (музей Писанки)
- Косів (майстер-клас з кераміки)
- Шешори (срібні водоспади й ресторан Аркан)
- Дізнатися таємниці писанкового розпису з давніх-давен і до сьогодні;
- Побачити колекцію із понад 6000 писанок з усієї України та навіть з інших країн світу, а саме: зі Шрі-Ланки, Пакистану, Швеції, США, Білорусі, Польщі, Чехії, Франції, Канади та Індії;
- Унікальні експонати, виготовлені на межі ХІХ–XX ст.
- Колекцію писанок, створених відомими людьми, які бували у музеї. Це особлива традиція, про яку ми почуємо під час відвідин установи.
- екскурсії за вибраною програмою;
- супровід гіда-екскурсовода.
- харчування;
- особисті витрати;
- страховий поліс (за бажанням);
- вхідні квитки
Програма
Що входить та не входить у вартість туру
Гуцульщина та її принади за один день
Гуцульщина – це місце, де живуть традиції. Де можна досхочу насмакуватися місцевою гуцульською кухнею. Навчитися робити цікаві речі під пильним керівництвом талановитих і досвідчених майстрів. А також побувати біля найкрасивіших природних див гірського краю. Саме це ми й робитимем – отримуватимемо максимум вражень та емоцій від одного із найяскравіших туристичних днів.
Музей у велетенській писанці
І розпочнемо нашу подорож ми із Коломиї. Саме тут розташований один із найнезвичайніших музеїв – музей Писанки. Він має форму велетенського великоднього яйця висотою 14 м та діаметром у 10 м. І це єдиний такий музей в усьому світі.
Що цікавого можна тут побачити та почути?
Срібні водоспади та колоритний Аркан
Наступний пункт нашої яскравої подорожі — Шешори. Це село на Івано-Франківщині, відоме своїми природними багатствами та одним із найколоритніших ресторанів гуцульської кухні. І так, ми тут не тільки відпочинемо біля унікальних срібних водоспадів, але й посмакуємо незвичайними місцевими стравами у ресторані.
Срібні водоспади – це два водоспади, які насправді мають назву Великий і Малий Гук. Але вони так красиво виблискують на сонці, що місцеві мешканці назвали їх срібними.
До того ж ці водоспади красиві у будь-яку пору року. Взимку, для прикладу, вони замерзають оригінальними крижаними візерунками та виглядають приголомшливо.
Ще одна особливість цього місця – долина водоспадів. Вона дуже мальовнича і гармонійно доповнює красу усього цього природного комплексу.
Місто, де оживає кераміка
Зрештою, ми побуваємо у Косові – історичному місті, яке вважається одним із культурних центрів Гуцульщини. Саме тут ми матимемо унікальну можливість навчитися творити кераміку і розписувати її найяскравішими фарбами та фантазійними узорами.
Тут, у Косові, для нас проведуть майстер-клас із гончарства, на якому покажуть та розкажуть, як із природного матеріалу можна створити щось прекрасне та оживити його неповторними візерунками.
А ще ми почуємо цікаві історії про гончарів краю та місцеві традиції, які зробили Косівщину відомою на увесь світ.
Прикарпаття має чим здивувати. А ми готові до нових відкриттів. Тому запрошуємо у мандрівку туди, де природна краса і людський талант єднаються і вражають світ.
У вартість туру ВХОДИТЬ:
У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:
Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.
Примітка 2* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.
Замовити тур