Ціна 150 грн

Щосуботи 9.00

 

Екскурсію Івано-Франківськом точно варто відвідати, якщо ви думаєте, що знаєте про Івано-Франківськ геть усе. Тому що вона розповість про будинки з історією, а не просто про пам’ятки архітектури. Екскурсія покаже місто з іншого, незвичного для більшості туристів, боку. І це вартує уваги.

Замовити екскурсію
 

Також цю екскурсію можна замовити в будь-який інший час. Вартість в залежності від кількості учасників групи (1-2 осіб - 600 грн/група, 3-4 - 700 грн/група).

Також пропонуємо відвідати іншу пішохідну екскурсію:

Вуличками Івано-Франківська

 
          Запис на екскурсію:

Цікавий Івано-Франківськ: будинок-корабель, галерея-бастіон та дім убогих

Тривалість екскурсії 2 години

Залізничний вокзал

Залізничний вокзал Івано-Франківськ

Залізничному вокзалу Івано-Франківська уже понад півтора століття. Колись на цьому пероні можна було побачити відомого композитора Миколу Лисенка.

Тут неодноразово був цісар Франц Йосиф I. Сьогодні будівля вокзалу має сучасний вигляд і щороку обслуговує більше мільйона пасажирів.

Пам’ятник творцям ЗУНР

Монумент на честь проголошення ЗУНР розташований у центрі міста.

Це постамент із барельєфами діячів ЗУНРу: Євгена Петрушевича, Дмитра Вітовського, Льва Бачинського і Костянтина Левицького. Вгорі монументу – стилізований січовий стрілець.

Найдавніша аптека

Найдавніша аптека Івано-Франківська, яка працює і до сьогодні, з’явилася тут в 1904 році. Колись вона називалася «Під зіркою».

Розміщена на вул. Василіянок, 4.

Будинок-корабель

Один з історичних будинків на розі вулиць Грюнвальдської — Гаркуші. А важливий він для міста тому, що був одним із тих, які збудували чітко у вказані терміни.

Адже колись за протермінування здачі в експлуатацію будівлі забудовник поденно сплачував суттєві відшкодування. Цей будинок поставили вчасно.

Палац Потоцьких

Комплекс будівель палацу Потоцьких в Івано-Франківську був зведений у 1672—1682 рр.

Сьогодні це видатна пам’ятка архітектури та містобудування, яка охороняється українським законодавством.

Дім Убогих

Дім Убогих – ніщо інше як найстаріша цивільна будівля Івано-Франківська. Колись це була лікарня.

Пізніше – дім для убогих. Сьогодні – житловий будинок на вулиці Галицькій, 14.

Вирізняється будинок не тільки історією, але й незвичною архітектурою – його фасад виходить не на вулицю, як узвичаєно колись, а у двір.

Площа Ринок, Ратуша

Ратуша в Івано-Франківську

Центральна вулиця міста, які колись традиційно називали «Ринок». Її називають «серцем» міста. Тут стоїть головна будівля – міська Ратуша.

Саме тут зібрано комплекс будівель у стилі середньовічної архітектури. І саме звідси починалося будівництво тодішнього Станіславова, а нині – Івано-Франківська.

Майдан Шептицьких

Одна із центральних площ міста, розташована зовсім поряд із відомою площею Ринок.

Тут розміщені дві визначні пам’ятки архітектури, а саме Колегіальний фарний костел Пресвятої Діви Марії та греко-католицький катедральний собор Святого Воскресіння Христового.

Також на Майдані проводять різноманітні ярмарки та фестивалі.

Катедральний собор Св.Воскресіння УГКЦ

Церкву на цьому місці почали зводити ще в 1720 році. Але тоді це був єзуїтський костел. Простояла будівля недовго – вже у 1752 році її змушені були розібрати через неміцний фундамент.

А в наступному році взялися за зведення нового храму. Він і стоїть донині – це Катедральний собор Св.Воскресіння УГКЦ.

Цікавий храм також своєю усипальницею, де поховані видатні діячі УГКЦ.

Бастіон

Бастіон в Івано-Франківську

Фортечна галерея "Бастіон" - це торгово-розважальний комплекс, що зведений біля залишків старовинного муру. Галерея складається із безлічі магазинів та кафе і ресторанів.

Тут можна придбати як національний одяг та вироби hand made, так і косметику, прикраси й інше. Також тут є тераса для прогулянок і галерея сучасного мистецтва "Арт на Мур".

У вартість екскурсії по Івано-Франківську НЕ ВХОДИТЬ вхідні квитки:

 

Примітка* з правилами бронювання екскурсій можна ознайомитись за посиланням.

Замовити екскурсію