Під групове замовлення

 
Буша (державний історико-культурний заповідник), Немирівські вали, Немирівський замок, Умань (парк "Софіївка"), Меджибіж (фортеця).
Зареєструватись
 
Запис на тур:
 • +38 (093) 637 66 99 Тарас
 • +38 (097) 907 21 98 Тарас
 • Тур в заповідник Буша, та дендропарк Софіївка

   1 день

   22.00 Львів (виїзд з залізничного вокзалу).

    

   2 день

   Державний історико-культурний заповідник "Буша". – Немирівські вали. – Немирівський замок.

    

   3 день

   Умань (Національний дендропарк "Софіївка"). – Меджибіж (фортеця).

   Державний історико-культурний заповідник "Буша"

   На землі залишилося зовсім небагато таких місць, як національний заповідник "Буша", що на Вінниччині. Саме тут досі зберігаються і історичні пам’ятки, датовані різними століттями, починаючи від трипільської, скіфської, черняхівської, давньоруської культур (ХІ–ХІІ ст), і кам’яні скульптури, що представляють сучасне мистецтво. Століття невблаганно руйнують цей старовинний пам’ятник. Щоб уберегти його від подальшої руйнації, тут був створений національний історико-культурний заповідник. Одна з його складових – музей просто небо – парк історичної скульптури, розташований довкола вцілілої вежі замку.

   Немирівське городище. Великі вали

   Головною та унікальною перлиною нашої країни є Немирівське городище або так звані Великі вали, розташоване на лівому березі Південного Бугу. Воно є одним із найбільших городищ на території України. Ось уже понад чотири тисячоліття ті вали мовчазним тулубом лежать розпростертими по периметру на 5 км (по гребневі валу). Їх ширина в основі складає 32 метри, висота ще й досі становить близько 9 метрів, і лише можна собі уявити, скільки тієї висоти пішло в землю, осіло під невблаганним плином часу, так як за деякими даними первинна висота валів становила орієнтовно 30 метрів.

   Немирівський замок

   Немирівський замок Марії Щербатової вінчає собою величезний дендропарк площею 85 га (пам’ятник садово-паркового мистецтва XIX століття), де на зеленому килимі виростають більше 80 видів дерев і кущів, найчастіше – бук, дуб, ялина, граб, ялиця, ясен, кавове дерево, платан та інші. У парку є м’які переходи пейзажних декорацій з пологим низхідним схилом до берега ставка.

   Уманський парк "Софіївка"

   Національний дендрологічний парк, який є одним з найвидатніших творінь світового садово-паркового мистецтва кінця ХVІІІ – першої половини ХІХ ст. Розкинувся на площі 154,7 гектарів на узбіччі старовинного міста Умань Черкаської області. У 1796 році парк заснував багатий польський магнат Станіслав Потоцький на честь своєї дружини красуні-гречанки Софії, і подарував в день її янгола у травні 1802 року. Ідея створення парку в романтичному стилі з використанням римської і грецької міфології належала самій Софії. Дивовижні пейзажі, екзотичні рослини, античні скульптури, водойми, каскади, фонтани, камінні гроти – все це можна побачити, відвідавши парк. Цей шедевр вражає відвідувачів красою вже протягом 200 років.

   Меджибіж

   Стоїть на тому місці, де зливаються дві річки – Південний Буг та Бужок. Уперше згаданий в Іпатіївському літопису під 1146–1148 роками. За довгу історію свого існування місто неодноразово було під володіннями різних держав, ставало епіцентром численних бойових дій та облог, що, звичайно ж, призводило часом до нищівних руйнувань його фортець та палаців. Колись давно Меджибізька фортеця була цитаделлю, яку захищали земляні вали. Ядро цього форпосту давньоруських часів історики, які провадять вже скільки років розкопки на замковому подвір’ї, виявили на глибині 11 метрів.
    
   У вартість входить:

   - проїзд автобусом;

   - проживання;

   - супровід гіда-екскурсовода.

   У вартість не входить:

   - харчування;

   - вхідні квитки в музеях і замках.

   Зареєструватись

   Наші популярні тури:

   Популярний тур на Говерлу

   Тур до Львова на 3 дні

   Долина нарцисів в Закарпатті