сплав Дністер
Ціна 1100 грн

2022

 
У житті потрібно побачити максимум красивого та дивовижного, і наповнити свої спогади яскравими емоціями та добрими знайомствами. Наша мандрівка до Дністерського каньйону та у печеру Млинки саме така – сповнена враженнями. Ми долатимемо підземні лабіринти та занурюватимемось у мальовничість природи. Ми станемо однією командою, яка подаватиме руки у непролазних ходах печер, та яка дружно гребтиме веслами посеред повноводної річки. Гайда до нас!
Замовити тур
 

Тур Печери Млинки та сплав по Дністру

1 день

08.00 Виїзд зі Львова.

08.00-13.30 Переїзд до Устечка.

13.30-14.00 Інструктаж (м. Устечко).

14.00-16.30 1-ий етап сплаву по Дністру.

16.30-17.30 Зупинка на відпочинок, пікнік.

17.30-20.00 2-ий етап сплаву по Дністру.

21.00-22.00 Поселення в готель, вечеря

 

2 день

9.00-10.00 Сніданок.

10.00 Виїзд з готелю.

10.00-10.00 Приїзд до печер Млинки.

11.00-15.00 Подорож печерами та обід.

15.00 Виїзд до Львова.

20.00 Орієнтовно приїзд до Львова.

 

Сплав по річці Дністру

відео про сплав по Дністру
 
Насолодитися красою природи та по-справжньому відпочити можна саме під час сплаву по Дністру. Дністер є однією із найбільших річок України. Це повноводна спокійна річка, яка дозволить вам відчути максимальний кайф від мандрівки за її течією і відкриє неймовірні таємниці своєї краси та неповторності. Береги Дністра – це густі ліси та чагарники. Довкола – багато руїн, веж та фортець. І спокій, який може подарувати тільки недоторкана природа.

Екскурсія печерою Млинки

відео про похід в печеру млинки
 
А наступною локацією після водного вояжу у нас буде спуск під землю. Туди, де природа дивує не менше. Але водночас, де доступ до її дивовиж не такий легкий та відкритий як під час сплаву. Ми вирушимо до печери Млинки. Екскурсія по одній із найпопулярніших серед туристів печер, яка вражає своєю довжиною – 40 кілометрів, та внутрішнім колоритом. Тут немає освітлення. І в цьому перша родзинка мандрівки – ми бачитимемо усе справжнім. А подивитися буде на що, бо внутрішні стіни печери мерехтять при найменших промінцях світла. Так переливаються кристали вторинного гіпсу, приваблюючи своїми білосніжними, коричневими та сірими відтінками. Тут довкола неймовірні візерунки та гіпсові нарости, які подекуди заселяють кажани.
Ходи не надто протоптані, а тому відчути нотки екстриму та драйву зможуть усі. У печері прокладені різні маршрути різної складності. Також підземні лабіринти дивують своїми колоритними назвами: від Роддому до Чортового горла. При цьому мандрівка є повністю безпечною та однозначно незабутньою.
 
У вартість туру сплав по Дністру зі Львова входить:

проїзд комфортабельним автобусом;

супровід гіда-екскурсовода;

проживання в готелі.

У вартість туру сплав по Дністру зі Львова не входить:

харчування;

похід в печери та екіпіровка (комбінезон, ліхтарик): загальний - 100 грн;

сплав в супроводі інструктор та спорядження: загальний - 130 грн.


Замовити тур

Наші популярні тури:

Тур до Львова на 3 дні

Популярний тур на Говерлу

Тур поїздка в Карпати на тиждень