тур по Чернівцях
Ціна 75 грн

Щодня 10:00, 11:30, 13:00

 
Чернівці – неймовірно красиве місто, багате на історичні, архітектурні пам’ятки та унікальні створіння сучасності. А тому не варто відмовляти собі у задоволенні зануритися в атмосферу «українського Відня», «маленького Парижа» і «української Праги» водночас. Відтак, запрошуємо вас на оглядову екскурсію Чернівцями, яка відкриє чимало таємниць про столицю Буковини та змусить закохатися у неї з першого погляду.
Замовити екскурсію
          Запис на екскурсію:

Оглядова екскурсія Чернівцями - містом, яке вміє заворожувати

Дворики, храми та дивовижні скульптури

екскурсія по Чернівцям
 

Ми розпочнемо наше знайомство з містом із його колоритних двориків. Дворик Ратуші – гармонійне продовження усього архітектурного ансамблю цієї центральної будівлі міста. Чернівецька Ратуша вважається однією із найкрасивіших в Україні, а її дворик – одним із найпривабливіших для різноманітних культурних подій, цікавих виставок та інших заходів.

 

Після прогулянки біля Ратуші, ми потрапимо до ще двох колоритних двориків міста: Німецького народного дома та «Італійського».

 

Однією із локацій нашої екскурсії, що вражає стане «п’яна церква». Йдеться про Миколаївський собор. Чому його називають п’яним, та чим він особливий – дізнаємось під час прогулянки. Також ми побуваємо біля Свято-Духівського собору, костелу Серце Ісуса, собору Успіння Пресвятої Богородиці, костелу Воздвиження Всечесного Хреста та інших духовних будівель міста.

 

Ми почуємо легенду про будинок-корабель, який досі стоїть у центральній частині Чернівців. Роздивимось красу міста із Турецького моста. Зробимо яскраві фото біля 3-метрового "велосипеда Гуллівера". Ми минатимемо колоритні місцеві пам’ятники та історичні споруди, про кожну з яких почуємо цікаву розповідь.

Чернівецький національний університет (Резиденції митрополитів Буковини та Далмації)

univer 34
 

Зрештою, ми обов’язково знайдемо вдосталь часу для візиту до колишньої Резиденції митрополитів Буковини та Далмації - Чернівецького національного університету. Сьогодні це найкрасивіший навчальний заклад в Україні, одне із семи чудес України та частина світової спадщини ЮНЕСКО. Архітектурні форми університету називають шедевральними та подивитися на це величне творіння архітектора Йозефа Главка приїжджають з усіх куточків Європи. Ми не тільки отримаємо масу вражень від споглядання зовнішньої розкоші будівлі, а й зможемо побачити унікальні інтер’єри колишньої Резиденції митрополитів Буковини та Далмації, а це зала із чорного та білого мармуру, Червона зала, яка дійшла до нас у своєму первісному вигляді, Блакитна зала, де колись була бібліотека, а також Зелена зала.

 

Крім даної оглядової екскурсії можна ще замовити екскурсія безпосередньо по Національному Чернівецькому університету (колишній Резиденції митрополитів), тривалість якої 30-40 хвилин.

екскурсія по Чернівцях
 
 

Чернівці – місто, яке захоплює, дивує і вражає. Тож дозвольте собі трішки повсякденної розкоші – прийміть наше запрошення на екскурсію столицею Буковини.

 

У вартість оглядової екскурсії Чернівцями НЕ ВХОДЯТЬ вхідні квитки:

      Національний Чернівецький університет (колишньої Резиденції митрополитів): дорослий/студентський/дитячий — 60/20/20 грн.
 

Примітка* з правилами бронювання екскурсій по Чернівцях можна ознайомитись за посиланням.

Замовити екскурсію

Наші популярні тури:

Тур до Львова на 3 дні

Львів — місто кави та шоколаду

ВУЛИЧКАМИ ДАВНЬОГО ЛЬВОВА