Верховина Карпати
Ціна 390 грн

Щодня (для груп)

 
Побувати всередині гігантської писанки в Коломиї. Покупатися у срібній води Шешорських водоспадів. Скуштувати страви гуцульської кухні. Власноруч створити керамічний шедевр. Про усе це та багато іншого в нашому турі на Гуцульщину.
Замовити тур
 
 
*Прорахунок для групи від 20 осіб, якщо менше ніж 20 осіб, тоді індивідуальний прорахунок.
**Один день екскурсій для групи від 20 осіб, керівник групи — безкоштовно!

Одноденний тур по Гуцульщині з Франківська

  Програма

  • Коломия (музей Писанки)
  • Косів (майстер-клас з кераміки)
  • Шешори (срібні водоспади й ресторан Аркан)
   

  Гуцульщина та її принади за один день

  Гуцульщина – це місце, де живуть традиції. Де можна досхочу насмакуватися місцевою гуцульською кухнею. Навчитися робити цікаві речі під пильним керівництвом талановитих і досвідчених майстрів. А також побувати біля найкрасивіших природних див гірського краю. Саме це ми й робитимем – отримуватимемо максимум вражень та емоцій від одного із найяскравіших туристичних днів.

  Музей у велетенській писанці

  І розпочнемо нашу подорож ми із Коломиї. Саме тут розташований один із найнезвичайніших музеїв – музей Писанки. Він має форму велетенського великоднього яйця висотою 14 м та діаметром у 10 м. І це єдиний такий музей в усьому світі.

  Що цікавого можна тут побачити та почути?

  • Дізнатися таємниці писанкового розпису з давніх-давен і до сьогодні;
  • Побачити колекцію із понад 6000 писанок з усієї України та навіть з інших країн світу, а саме: зі Шрі-Ланки, Пакистану, Швеції, США, Білорусі, Польщі, Чехії, Франції, Канади та Індії;
  • Унікальні експонати, виготовлені на межі ХІХ–XX ст.
  • Колекцію писанок, створених відомими людьми, які бували у музеї. Це особлива традиція, про яку ми почуємо під час відвідин установи.
  музей писанки

   Срібні водоспади та колоритний Аркан

   водоспад Гук

   Наступний пункт нашої яскравої подорожі — Шешори. Це село на Івано-Франківщині, відоме своїми природними багатствами та одним із найколоритніших ресторанів гуцульської кухні. І так, ми тут не тільки відпочинемо біля унікальних срібних водоспадів, але й посмакуємо незвичайними місцевими стравами у ресторані.

   Срібні водоспади – це два водоспади, які насправді мають назву Великий і Малий Гук. Але вони так красиво виблискують на сонці, що місцеві мешканці назвали їх срібними.

   До того ж ці водоспади красиві у будь-яку пору року. Взимку, для прикладу, вони замерзають оригінальними крижаними візерунками та виглядають приголомшливо.

   Ще одна особливість цього місця – долина водоспадів. Вона дуже мальовнича і гармонійно доповнює красу усього цього природного комплексу.

   Місто, де оживає кераміка

   коломия музей писанки

   Зрештою, ми побуваємо у Косові – історичному місті, яке вважається одним із культурних центрів Гуцульщини. Саме тут ми матимемо унікальну можливість навчитися творити кераміку і розписувати її найяскравішими фарбами та фантазійними узорами.

   Тут, у Косові, для нас проведуть майстер-клас із гончарства, на якому покажуть та розкажуть, як із природного матеріалу можна створити щось прекрасне та оживити його неповторними візерунками.

   гончарство Косів

   А ще ми почуємо цікаві історії про гончарів краю та місцеві традиції, які зробили Косівщину відомою на увесь світ.

   Прикарпаття має чим здивувати. А ми готові до нових відкриттів. Тому запрошуємо у мандрівку туди, де природна краса і людський талант єднаються і вражають світ.

    

   У вартість туру ВХОДИТЬ:

   • екскурсії за вибраною програмою;
   • супровід гіда-екскурсовода.

   У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

   • харчування;
   • особисті витрати;
   • страховий поліс (за бажанням);
   • вхідні квитки
    

   Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.

   Примітка 2* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.

   Замовити тур