ОАЕ

Інформація про Об'єднані Арабські Емірати

Федерація семи еміратів Абу-Дабі, Дубай, Шарджа, Аджман, Умм-ель-Кайвайн, Ель-Фуджайра і Рас-ель-Хайма; знаходяться в південно-західній Азії в Перській затоці.

Столиця Об'єднаних Арабських Еміратів:

Столиця Об'єднаних Арабських Еміратів: Абу-Дабі.

Міста Об'єднаних Арабських Еміратів: Ель-Айн, Шарджаг.

Площа: 83657 км2.

Населення Об'єднаних Арабських Еміратів

Населення Об'єднаних Арабських Еміратів: 2250 тис. (1990) (10% кочівники).

Мова: арабська (державна), фарсі, гінді, урду, англійська.

Релігія: 97% жителів є мусульманами, 85% суніти та 15% є шиїти.

Аеропорти: Абу-Дабі, Ель-Айн.

Рельєф Об'єднаних Арабських Еміратів: Більшу частину території ОАЕ займають солончаки та піщані пустелі, на заході розташовані піщані та кам'янисті пустелі, на сході та північному сході — гори Хаджар (найвища точка — гора Адана, 1127 м). Найвища точка країни — гора Джабаль Йібір (1527 м). На схід від затоки Ель-Удайд, що біля основи півострова Катар, простягаються рухомі піщані дюни, вздовж узбережжя поширені плоскі безплідні солончаки. Береги переважно низькі, узбережжя порізане невеликими бухтами, оточене острівцями та кораловими рифами, що виступають над поверхнею мілководь.

Клімат Об'єднаних Арабських Еміратів: Кліматичні умови в ОАЕ субтропічні пустельні, яким притаманні безперервні спекотні умови протягом всього року завдяки стабільній температурі повітря і високого тиску. Найспекотніші місяці липень і серпень, коли середня максимальна температура сягає вище 48°C на прибережній рівнині. У горах Аль-Хаджар аль-Гарбі температура значно помірніша, в результаті збільшення висот. Середня мінімальна температура в січні та лютому складає від +10°C і 14°C.

Наші популярні тури:

Тур до Львова на 3 дні

Тижневий екстрим — тур: гори, ріки, печери

Тур в Карпати на тиждень 2. Стежками Гуцульщини