ОАЕ

Інформація про Об'єднані Арабські Емірати

Федерація семи еміратів Абу-Дабі, Дубай, Шарджа, Аджман, Умм-ель-Кайвайн, Ель-Фуджайра і Рас-ель-Хайма; знаходяться в південно-західній Азії в Перській затоці.

Столиця Об'єднаних Арабських Еміратів:

Столиця Об'єднаних Арабських Еміратів: Абу-Дабі.

Міста Об'єднаних Арабських Еміратів: Ель-Айн, Шарджаг.

Площа: 83657 км2.

Населення Об'єднаних Арабських Еміратів

Населення Об'єднаних Арабських Еміратів: 2250 тис. (1990) (10% кочівники).

Мова: арабська (державна), фарсі, гінді, урду, англійська.

Релігія: 97% жителів є мусульманами, 85% суніти і 15% є шиїти.

Аеропорти: Абу-Дабі, Ель-Айн.

Рельєф Об'єднаних Арабських Еміратів: Більшу частину території ОАЕ займають солончаки та піщані пустелі, на заході розташовані піщані і кам'янисті пустелі, на сході і північному сході - гори Хаджар (найвища точка - гора Адана, 1127 м.). Найвища точка країни - гора Джабаль Йібір (1527 м.). На схід від затоки Ель-Удайд, що біля основи півострова Катар, простягаються рухомі піщані дюни, вздовж узбережжя поширені плоскі безплідні солончаки. Береги переважно низькі, узбережжя порізане невеликими бухтами, оточене острівцями і кораловими рифами, що виступають над поверхнею мілководь.

Клімат Об'єднаних Арабських Еміратів: Кліматичні умови в ОАЕ субтропічні пустельні, яким притаманні безперервні спекотні умови протягом всього року завдяки стабільній температурі повітря і високого тиску. Найспекотніші місяці липень і серпень, коли середня максимальна температура сягає вище 48°C на прибережній рівнині. У горах Аль-Хаджар аль-Гарбі температура значно помірніша, в результаті збільшення висот. Середня мінімальна температура в січні і лютому складає від +10°C і 14°C.

Наші популярні тури:

Тур до Львова на 3 дні

Тижневий екстрим - тур: гори, ріки, печери

Тур в карпати на тиждень 2. Стежками Гуцульщини