Індія

Республіка Індія

Країна в Південній Азії.

Столиця Індії: Нью-Делі Індія

Міста Індії: Калькутта, Мумбаї (Бомбей), Ченнаї (Мадрас)

Площа Індії: 3 287 590 км2.

Населення Індії: 1 млрд. 027 млн. осіб

Мова : хінді та (тимчасово) англійська, також 17 регіональних мов.

Релігія : Більше 800 мільйонів індійців (80,5%) є індуїстами. Решта населення відноситься до релігійні груп: мусульман (13,4%), християн (2,3%), сикхів (1,9%), буддистів (0,8%), джайністів (0,4%), євреїв, зороастрійців, та послідовників бахаїзму та інші.

Аеропорти: Делі, Бомбей, Гоа, Калькутта

Рельєф Індії: гірська країна Гімалаї на північному кордоні, річкові долини Ґанґу, Інду, Брахмапутри; плато Декан на південь від річки Нармада — між західним і східним хребтами Гат; на заході — пустеля. Найвища точка — гора Чогорі на півночі (на кордоні з Китаєм) — 8611 м.

Клімат Індії: субекваторіальний, мусонний, на півночі – тропічний. Клімат вологий та дощовий влітку, теплий та сухий зимою. Середньо добові температури на північних рівнинах перевищують 18°С.

Індія - одна з найдивовижніших, цікавих і гостинних країн світу, в якій легко жити, подорожувати, займатися самопізнанням, просто відпочивати, вивчати культуру, традиції, релігію і т.д.

Індія дуже різноманітна і багатогранна країна, в якій можна знайти все, що є в інших країнах і навіть те, чого більше ніде немає. Багато хто з приїзджих, повертаються в цю країну знову і знову.

Є щось в Індії (крім очевидних переваг), те, чого не передати словами, що вабить і притягує до цієї країни людей з усього світу ось вже не одну тисячу років.

Відвідавши Індію, ви самі переконаєтеся, що в у цієї країни набагато більше переваг, ніж недоліків. Можливо, вона теж вас чимось зацікавить і ви повернетеся до Індії ще не раз, з кожним новим разом відкриваючи в ній щось нове і несподіване.

 

Наші популярні тури:

Тур в Індію (маршрут 1)

Тур в Індію (маршрут 2)

Тур поїздка в Карпати на тиждень