Ціна 170 грн

Щодня (для груп от 15 осіб)

 

Ви знаєте, хто такі батяри? Хтось вважає їх злодюжками та шулерами. Хтось – гульвісами та безвідповідальними жартівниками. А хтось – представниками особливої культури Львова початку XX століття. Якими були батяри насправді та за що їх так люблять у Львові ми дізнаємося під час нашої костюмованої екскурсії.

Замовити екскурсію

Також пропонуємо Вам відвідати ранкову екскурсію:

Костюмована шоу-екскурсія
КОСТЮМОВАНА ЕКСКУРСІЯ — ЛЬВІВ МІСТИЧНИЙ (1,5 ГОД)

          Запис на екскурсію:

Екскурсія Гульвіси Львова

Тривалість нічної екскурсії по Львову: 2 години.

Вартість екскурсії - 170 грн з особи для груп від 15 осіб.

Гід – у відповідному одязі до тематики екскурсії.

Кількість персонажів на екскурсії: 8.

 

Авантюристи та гульвіси, любителя пожартувати над кимось та над собою, умільці складати веселих пісень та знаходити пригоди повсюди. Усе це – про львівських батярів. Представники цієї так званої субкультури 20-30-х років XX століття мали свій сленг та залишили у спадок сучасникам «батярський фольклор».

Але говорити про батярів можна безконечно довго. Краще з ними познайомитися. Під час нашої екскурсії ми зустрінемо аж 8 представників тих часів, які розкриють нам різні риси батярського характеру.

гульвіси львів

Ми станемо свідками суперечки двох чоловіків, які відпочивають просто у центрі міста. Їхнє жваве обговорення на особливому батярському сленгу одразу приверне увагу та змусить нас зупинитися, аби підслухати.

Ми дізнаємося, як можна вмовити чоловіка на 21 капелюшок, якщо у твої домашній колекції їх уже два десятки! Бо в той час саме стільки повинно було бути красивих та стильних головних уборів у справжньої львівської пані. Які аргументи знайде жінка, перед яко. Магазин омріяних капелюшків, та чи «здасться» її обранець перед її вмовлянням, дізнаємося під час прогулянки.

гулянка

А ще ми зустрінемо закоханого в пані у капелюшку батяра. Він навіть вірші для неї пише й усюди шукає зустрічі. А інші батяри складають про його любовні пригоди жартівливі пісні та виспівують на увесь Львів. Відтак, таємничими ці почуття уже й не назвеш…

Зрештою, нам випаде унікальна нагода поспостерігати за двома панами – Клейовим і Робертом, які займатимуться нічим іншим як… шулерством. Щоправда, законним – із гральними картами. Чому ці панове вирішили посеред білого дня показувати свої фокуси та чим це закінчилося – ми довідаємося під час екскурсії.

авантюристы львов

Усі герої нашої екскурсії будуть у спеціальних костюмах та на усі 100% передадуть колорит тих часів та специфіку батярської субкультури. Ми поринемо у світ, де чоловіки знімали перед дамами капелюхи, а дами уміли виглядати елегантно та ефектно у будь-якій ситуації.

До речі, у Львові навіть є окремий день, присвячений саме батярам – 1 травня. У цей час зустріти представників того періоду в сучасному місті можна ледь не у кожному закутку центральної частини.

gulvisy 2

Примітка* з правилами бронювання екскурсій у Львові можна ознайомитись за посиланням.

Замовити екскурсію