Найпопулярнішим туром для відпочинку в Карпатах є "Тур в Карпати на тиждень". Оскільки тур містить 26 екскурсій і триває 7 днів, виникають питання організаційного плану. В даній статті ми спробуємо дати відповіді на найпопулярніші питання, а також візуально відобразимо нашу поїздку у відеороликах.

Основний опис туру

Тур в Карпати на тиждень: відповіді на запитання, які ви шукали

  

Отож, перед нами – сім днів яскравого та дивовижного відпочинку. І кожен, хто досі сумнівається, чи приєднуватися до нашого веселого та драйвового колективу, може отримати тут максимум практичної інформації про подорож, яка, можливо, стане найяскравішим спогадом в особистій історії кожного з нас.

Що чекає на Вас в тижневому відпочинку в Карпатах?

Тижневий відпочинок в Карпатах, частина 1

Тижневий відпочинок в Карпатах, частина 2

Тижневий відпочинок в Карпатах, частина 3

 

Тижневий відпочинок в Карпатах - тижневі тури під час яких ви відвідаєте екскурсії історичними місцями Карпат, а також місця, які відносяться до природних Чудес України.

Де зустрічаємось та звідки вирушатимемо у тур?

Місце зустрічі – Головний залізничний вокзал у Львові. Така локація вибрана не випадково. Річ у тому, що ми збираємо допитливих туристів з різних міст, а тому багато з них будуть приїжджати саме на вокзал. Тут ми й зустрінемося, спакуємо валізи в комфортабельний автобус і вирушимо у мандрівку.

Чому саме Львів?

Бо ми продумали цей тур так, аби вам не довелося ночувати в автобусі. Жодної ночі. Якщо спробувати організувати таку мандрівку із виїздом з Одеси, Києва чи іншого обласного центру – нічного переїзду автобусом не уникнути. Вирушаючи зі Львова, ви обираєте максимум комфорту.

Чому саме на тиждень?

Бо саме стільки часу буде достатньо, аби побачити найцікавіші локації Карпат. Цей край настільки багатий на різноманітні пам’ятки історії та дивовижні творіння природи, що для їх оглядин знадобиться точно не менше 7 днів. Ми продумали для вас максимально яскравий маршрут, який обов’язково подарує незабутні емоції та неймовірні враження.

Як забронювати тур?

Усе дуже просто. Скористайтесь нашою доступною інструкцією. Після чого вітаємо, Ви – частина нашої команди на усі 7 днів.

Проживання

Впродовж тижня ми проживатимемо у двох населених пунктах. Це садиба готельного типу в селі Пилипець та готель у селі Яблуниця. Умови максимально комфортні. Зокрема, при розміщенні групи кількістю 45 осіб в селі Пилипець 90% номерів - з вигодами в номері. При розміщені в селі Яблуниця – всі номери з вигодами. Щобільше, ці селища є дуже цікавими та красивими. Тому поза екскурсійним часом ніхто не змушуватиме вас сидіти в готелях. Ви зможете познайомитися з традиціями та побутом Закарпатського населення та побувати у кожному закутку цих населених пунктів. Тут неймовірно гарні краєвиди, дуже душевні та цікаві традиції та надзвичайно гостинні та привітні люди.

Харчування

Ми їстимемо лише найсмачніше. Саме так. Бо у Пилипці харчуватимемось стравами із домашньої кухні, а в Яблуниці куштуватимемо традиційні українські наїдки в кафе української кухні.

Більше, ніж екскурсії

Якщо вам буде замало тієї програми туру, яку ми для вас підготували та енергії вистачатиме на додаткові розваги, ви зможете реалізувати свої бажання, обравши додаткові пропозиції: Катання на квадроциклах у Пилипці. Це буде драйвово, незабутньо і з адреналіном. Політ на параплані з гори Гимба – можливість побачити ту красу Карпат, від якої перехоплюватиме дихання. Похід на гору Високий верх, висотою понад 1,2 км над рівнем моря. Купання в чанах в Пилипці для максимального релаксу та оздоровлення. Баня у Пилипці – ще одна чудова нагода відпочити на усі 100%.

Варіанти відпочинку в Карпатах у вільний час (3 день):

Поїздка на квадроциклах в гори

Карпати можна споглядати з вершини витягу. Їх можна вивчати під час піших екскурсій. А можна підкорювати на квадроциклах. І саме останній варіант є одним із найулюбленіших серед туристів. Бо це пригода, яку важко забути. Катання на квадроциклах у Пилипці – це унікальна можливість побачити максимум красивих місць у максимально захопливій формі. Відчути вітер, драйв і адреналін пропонуємо у нашій дружній компанії.

Політ на параплані з гори Гимба

Гимба – одна із найкрасивіших гір в Українських Карпатах та найвища вершина масиву Полонина Боржава. Гимба схожа на купол. І піднімемося на нього ми на витязі. Але не лише для того, аби поглянути на краєвиди згори. Але й для того, аби здійнятися в повітря. Ми пропонуємо вам політ на параплані на горі Гимба – посеред Карпатської краси, неповторності та мальовничості. Гірські хребти, ліси, водоспади – усе буде як на долоні під час мандрівки на висоті пташиного польоту. Хіба від такого можна відмовитися?

Похід на гору Високий верх

Гора Високий Верх – одна із найпривабливіших для туристів, які бажають побачити красу Сколівських Бескидів. Висота гори – понад 1,2 км над рівнем моря. Піднятися на неї можна пологим схилом або на витязі. Високий Верх – неймовірно мальовниче місце, яке вартує уваги кожного любителя природної краси.

Купання в чанах

Під час нашої гостини у Пилипці ви отримаєте унікальну можливість поєднати відпочинок та лікувальні процедури. Купання в чанах у Карпатах – це особливий релакс у розігрітій на вогнищі воді у лоні природи. Це своєрідне джакузі, але з місцевим колоритом, яке наповнює тіло енергією, покращує настрій та позитивно впливає на організм.

Відвідування бані

Одне із наймальовничіших сіл у Карпатах запам’ятається вам не лише красою природи та загадковістю гірських схилів. Після активного відпочинку, порції свіжого карпатського повітря та маси вражень ми пропонуємо вам цілковитий релакс і оздоровлення – відвідування бані у Пилипці. Після банних процедур та приємного спілкування у дружньому товаристві ви обов’язково відчуєте прилив сил і непереборне бажання ще краще пізнати карпатський край та його сюрпризи.

Інші музеї в Колочаві

Музей в Колочаві: чеська школа

Це не просто музей, а школа, якій уже майже 100 років. У стінах музею дуже точно вдалося відтворити справжні умови навчання дітей у Колочаві в часи окупації Чехословаччиною.

Музей в Колочаві: радянська школа

Відвідавши стіни музею, ви точно повернетесь у минуле – в 60-70-і роки. В умови радянської школи тих часів. А ще почуєте безліч цікавих фактів про особливості функціонування установи у ті нелегкі часи.

Музей в Колочаві: бункер Штаєра

А на завершення – музей Бункер Штаєра, у стінах якого вам дозволять відчути себе повстанцями. Тут і зброя, і старі фото, і амуніція. Для того, аби потрапити у музей, розміром 1,5 м на 2,5 м, доведеться спуститися під землю. А якщо ви не знаєте, хто такий Михайло Штаєр, тут вам точно про це розкажуть.

Хата-музей кінофільму “Тіні забутих предків”

Музей Хата стая

Основний опис туру