Під групове замовлення

 
Рогатин (церква Святого Духа), Галич, Шевченкове, Крилос, Івано-Франківськ, Яремче (сувенірний ринок), Микуличин (водоспад "Гук"), Буковель.
Зареєструватись
 
 
Запис на тур:
 • +38 (093) 637 66 99 Тарас
 • +38 (097) 907 21 98 Тарас
 • Тур - три столиці

   1 день

   1 день: - Львів (виїзд з залізничного вокзалу). - Рогатин (церква Святого Духа). – Галич. – Шевченкове. – Крилос. – Івано-Франківськ.

    

   2 день

   Яремче (сувенірний ринок). – Микуличин (водоспад "Гук"). – Буковель (підйомник).

  Львів

  Справжній діамант Східної Європи. Він нагадує музей просто неба, у ньому – 2 000 історичних, архітектурних і культурних пам’яток. Місто заснував в середині ХІІІ ст. (1256) князь Данило Галицький і названо на честь свого сина Лева. Львів швидко став торговельним та економічним центром регіону. Вигідне розташування міста на перехресті торговельних шляхів з портів Чорного та Балтійського морів, з Києва, Центральної та Західної Європи сприяло його швидкому економічному розвиткові.
  Храм Преображення Господнього Львів Костел Івана Хрестиля Львів Площа Ринок фото

  Рогатин

  Церкву Святого Духа (1598), яка являє собою тривіальний храм, стіни якого викладені з гладко оброблених масивних дубових брусів, прикрашає декоративно оздоблений іконостас, створений в 1650 р. на кошти Рогатинського братства. Разом із дзвіницею церква має спільний дах, який закінчується ліхтариком. Від 1983 року церква Святого Духа є філією Івано-Франківського музею древньої архітектури і живопису. Рогатин – ще й батьківщина Насті Лісовської, відомої як Роксолана (дружина турецького султана Сулеймана Пишного).

  Галич

  Столиця могутньої Галицько-Волинської держави. Свого часу це було найбільше місто Європи, територія якого простягалася на 8,5 кілометри з півночі на південь і на 11 кілометрів – із заходу на схід. Ця міська агломерація, з центром у княжому Крилосі й знана як Великий Галич, за своєю площею значно перевищувала такі міста давнього світу, як Вавилон, Рим, Константинополь… Місто короля Данила Галицького. Воно дало назву цілому регіонові України. Власне тут був один із наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах галицьких полків на чолі з мудрими князями український дух. Тут укладали державні документи, писали літописи, переписували і друкували Євангелія. Тут споруджували білокам’яні храми, подібних до яких не було у всьому світі, тут працювали славнозвісні галицькі зодчі та ювеліри.
  Шевченкове Підкамінь тур Підкамінь фото

  Шевченкове

  У межах княжого Галича в селі Шевченкове є храм Св. Пантелеймона ХІІ ст. Обстежуючи 1909 р. церкву Пантелеймона, Й. Пеленський знайшов на її фасадах численні написи ХІІІ–ХVІІ ст. Один із найцікавіших стосується ХІІІ ст. і вказує на час побудови пам’ятки. Цей напис міститься на південному фасаді церкви, біля третього пілястра на висоті 1,50 м від землі. Текст напису складається з 8 рядків, видряпаних на кам’яному блоці гострим предметом. Розшифрувавши його, дослідник зробив висновок, що фундатором храму був Галицько-Волинський володар Роман Мстиславич, який на честь свого діда, київського князя Ізяслава, християнське ім’я якого Пантелеймон, збудував цю церкву.

  Крилос

  Крилос– село Галицького району Івано-Франківської області, на території якого в середні віки існувала столиця Галицько-Волинської держави, Галич. Пам’ятки старовини в Крилосі та околицях: Галичина могила – могила легендарного князя Галичини (реконструкція кургану), церква Успіння Богородиці (1584), каплиця Св. Василія, збудована на фундаментах Успенського собору ХІІ ст.
  Крилос фольклор Крилос памятки Крилос 1

  Івано-Франківськ

  Найбільшою для Станіславова подією був переїзд столиці Західно-Української Народної Республіки зі Львова в Станіславів. Тоді маленьке, мало помітне місто перетворилося на місто-гігант: почалася його розбудова, відбувалися різноманітні з’їзди, місто стало культурним центром ЗУНР. Сюди з’їжджалася українська інтелігенція, посли з різних держав Європи. В столиці з’явилося більше шкіл, приватних і державних, побільшало бібліотек, читалень, музеїв, архітектурних пам’яток. За січень-травень 1919 року в Станіславові побували українські державні діячі: М. Грушевський, В. Винниченко, С. Петлюра, Є. Коновалець. Бути столицею для будь-якого міста є велика честь. Це, по-перше, – збагачення міста, підняття його на високий рівень. По-друге, ЗУНР дав Станіславові великий поштовх вперед.

  Водоспад "Гук"

  Неподалік Татарова, на території Карпатського національного природного парку, вирує неабияке диво природи – водоспад "Гук", його повна назва – "Гук Женецький", оскільки розташований він в урочищі річки Женець у Скибових Горганах на висоті 900 м над рівнем моря. Кажуть, що утворився він у результаті повеней ще у післявоєнні роки. Походження назви водоспаду пов’язують з гучним шумом, що доноситься від падіння води з висоти 15 м. По всьому маршруту встановлені зручні альтанки, у яких можна перепочити чи пересидіти несподівану гірську негоду. Підходи до водоспаду дуже зручні й обладнані поручнями. Для огляду видовищного водоспаду є майданчик, хоча можна спуститися і до “купелі”. Водоспад спадає каскадом, утворюючи природні ванни, де кожен сміливець може зануритись у гірську освіжаючу воду. Завдяки постійному зволоженню і бризам водоспаду, рослинність тут буйна і різноманітна. А от на шляху можна зустріти найрізноманітніших представників карпатської фауни: білку, лисицю, саламандру плямисту...

  Буковель

  Український гірськолижний курорт біля підніжжя гори Буковель, неподалік с. Поляниця Яремчанської міської ради, на висоті 900 м над рівнем моря, за 30 км від м. Яремче. Найбільший і найсучасніший гірськолижний курорт в Україні. Курорт має в своєму розпорядженні 16 крісельних підйомників. Підніматися на них – одне задоволення і лижникам, і бордерам. Сумарно – 50 кілометрів трас.
   
  У вартість входить:

  - проїзд автобусом;

  - проживання;

  - супровід гіда-екскурсовода.

  У вартість не входить:

  - харчування;

  - вхідні квитки в музеях і замках;

  - при одномістному поселенні доплата 200 грн.

   

  Зареєструватись

  Наші популярні тури:

  Популярний тур на Говерлу

  Тур в Карпати: похід горами, рафтинг по Черемошу

  Тур поїздка в Карпати на тиждень