Ціна 295 грн

Щодня

 
Замурована у стіні фортеці красуня. Знищена президентом шибениця. Найкрасивіший замок України та його життя нині. Про це та інше читайте на сайті та дізнавайтесь під час мандрівки у Хотин та Кам’янець-Подільський.
Зареєструватись
 
 
*Прорахунок для групи від 20 осіб, якщо менше ніж 20 осіб, тоді індивідуальний прорахунок.
**Один день екскурсій для групи від 20 осіб, керівник групи - безкоштовно!

Хотин і Кам'янець-Подільський

    Програма

  • Хотин
  • Кам`янець-Подільський
 

Хотин і Кам'янець-Подільський

Україна славиться своїми замками та величними монументальними спорудами. Багато з них уже давно перетворилися на руїни. Проте є й такі, які продовжують вражати. Архітектурою. Силою, виточеною з каменю. Історією та легендами. Наша мандрівка буде саме такою – вражаючою. Бо вирушимо ми до Хотинської фортеці та Кам’янець-Подільського замку.

hotyn21

Хотин і замурована красуня

Хотинська фортеця – одна із найбільш дивовижних середньовічних фортець в Україні. Це той форпост, який неодноразово витримував запеклі бої та виснажливі облоги. Протягом XVI-XVII століть тут відбулося чотири великі битви. А в період із 1739 по 1807 рік замок у Хотині вистояв перед чотирма облогами.

 

Сьогодні Хотинська фортеця – одне із семи див України. Споруда вабить до своїх стін і любителів середньовіччя, і шукачів пригод, і допитливих туристів. Під час екскурсії можна погуляти територією фортеці, побачити казарми та складські приміщення, вежі. А ще саме тут розташований один із найбільших колодязів в Україні, в якому досі є вода.

 

Що не сподобалося екс-Президентові Віктору Ющенку у Хотинській фортеці? Що приховує у собі мокра пляма на стіні одного з мурів? Які відомі фільми знімали біля стін та у дворі могутньої споруди? Про це та інше ми дізнаємось під час нашої мандрівки.

hotyn23

Кам’янець-Подільська фортеця або замок, що оживає

Ще одна унікальна споруда, до якої обов’язково варто приїхати – це Кам’янець-подільський замок. Він вражає. Кожного, хто бачить його форми та архітектуру навіть здалеку.

 

Це монументальне творіння сьогодні також є одним із семи чудес України і унікальне тим, що, всупереч часу, продовжує «жити». У межах фортеці місцеві майстри займаються своїми ремеслами, а тому фортеця не просто вабить туристів, але й є творчою майстернею для сучасних талантів із лучництва, гончарства, різьбярства та інших ремесел.

 

А ще – це перлина архітектури України, яка простягається на території понад 1,5 га. Перші споруди, які дійшли до наших часів, датують ще XI-XII століттями. Щобільше, фортеця настільки правильно та грамотно збудована, що збереглася максимально гарно та цілісно. За усі роки завоювань її вдалося захопити тільки один раз – турецьким військом.

Чарівні краєвиди біля Кам’янець-Подільського замку та вражаючі легенди Хотинської фортеці – такої подорожі ви не забудете ніколи. Ми уже чекаємо саме вас – аби вже невдовзі вирушити у захопливу мандрівку в часі та просторі.

Kamyanec Podilskyj 34

 

    У вартість туру ВХОДИТЬ:

  • - екскурсії за вибраною програмою;
  • - супровід гіда-екскурсовода.
 

Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.

Примітка 2* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.

Зареєструватись