майстер-клас в Чернівцях
Ціна 75 грн

Щодня (від 10 осіб (1 година))

 
Майстер-клас проводиться в центрі Чернівців. Як із кількох клаптиків тканини створити справжній оберіг? В чому таємниця сили ляльки-мотанки, яка прийшла до нас із дуже далеких часів?
Замовити майстер-клас
          Запис на екскурсію:

Майстер-клас з ляльки-мотанки: практичні поради та містичні історії

Лялька-мотанка – це не просто забавка, якою колись бавилися діти. Це родинний оберіг, якому приписували неймовірні сили та вірили у його беззастережну допомогу на різні прохання. Почути історію ляльок-мотанок з давніх-давен і донині, а також власноруч створити такий оберіг ми зможемо під час майстер-класу в офісі Чернівецького екскурсійного бюро.

Майстер-клас: що розкажуть, що покажуть та чому варто відвідати

Тут нам розкажуть і покажуть:

  • Як правильно з’єднувати клаптики тканини й чому не можна їх зшивати голкою;
  • Що у ляльки замість обличчя і що це символізує;
  • Як правильно декорувати свій оберіг та яке значення має кожен елемент.

Під керівництвом майстрині впродовж години ми навчимося робити ляльку-мотанку, яку згодом зможемо подарувати комусь із рідних, або залишити для себе на згадку про Чернівці та чудовий майстер-клас.

лялька мотанка в Чернівцях

Цікаві факти про ляльку-мотанку, яких ви не знали

Колись такі ляльки почали створювати із кількох причин. По-перше, щоб діти мали чим бавитися. Це сьогодні полиці магазинів завалені різноманітними Барбі й не тільки. А тоді, 5000 років тому, ніхто про ніяку Барбі не знав. Зате вміли із клаптиків тканини майструвати цікаві дитячі забавки. Проте робили мотанки та для того, аби відвернути невдачу або ж навпаки – привернути успіх. Чи знаєте ви, що:

  • Замотавши у ляльку-мотанку лікувальні трави та давши її побавитися хворій дитині, а опісля спаливши ляльку, можна відвернути хворобу?
  • Чи чули ви про те, що з допомогою створення правильної ляльки можна накликати дощ?
  • Чи вірите ви в те, що не можна дарувати свою чи улюблену ляльку дитини комусь іншому, бо тим самим ви позбавите себе особливої енергетики?
  • Чи знаєте, що колись у ляльку замотували частинки їжі та залишали маляті у колисці, щоб дитина не лише бавилася, але й могла поїсти, поки мами немає поряд?
майстер-клас з виготовлення ляльки мотанки в Чернівцях
 

Вірити усім цим історіям чи ні – справа кожного. Але те, що створювати такі ляльки та декорувати їх – надзвичайно цікаво – це факт. Як і те, що кожна створена така мотанка є ексклюзивною, а тому може стати унікальним подарунком дуже дорогій серцю людині. Завітайте на наш майстер-клас та навчіться майструвати маленьке диво.

Замовити майстер-клас

Наші популярні тури:

ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ ЧЕРНІВЦЯМИ (3 ГОДИНИ)

МАЙСТЕР-КЛАС ВІД МАЙСТЕРНІ ПРЯНИКІВ У ЛЬВОВІ (ВІД 30 ХВИЛИН)

ВУЛИЧКАМИ ДАВНЬОГО ЛЬВОВА