2024-2025
Зустрічати Новий рік потрібно так, щоби отримати заряд позитивної енергії та натхнення на всі наступні 12 місяців. І найкраще зробити це в горах. Там, де природа допомагає відпочити емоційно та фізично, а атмосфера налаштовує на незабутні пригоди і яскраві враження. Гірські пейзажі, колоритні музеї, смачні місцеві наїдки і незабутнє катання на лижах - цю зустріч Нового року ви точно запам’ятаєте на все життя.
Замовити тур
Новорічний тур у Карпати на 4 дні
1 день
- Львів (виїзд від залізничного вокзалу о 8:45)
- Манявський водоспад
- Манявський монастир
- Час на обід
- Водоспад Пробій
- Сувенірний ринок в Яремче
- Поселення в готель
- Вечеря
2 день
- Сніданок
- Буковель
- Підйомник на гору
- Гуцул ленд
- Вечеря
- Зустріч та святкування Нового Року
- Колесо огляду Буковель
3 день
- Сніданок
- Драгобрат
- або
- Полонина Перці
- Кваси (дегустація мінеральної води та пива)
- Вечеря
4 день
- Сніданок
- Музеї Гуцульщини
- музей Штопора
- музей вишиванка у Галини
- музей музичних інструментів "У Трембітаря"
- Гедзьопарк в Яремче
- Сувенірний ринок Пробій в Яремче
- водоспад Пробій в Яремче
- 22:00 орієнтовне повернення у Львів (пл. Двірцева, 1, Залізничний вокзал)
Що входить та не входить у вартість туру на Новий Рік в Карпати на 4 дні
Манявський монастир
Це Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир, який ще називають Українським Афоном. Він був зведений 1608 року Йовом Княгиницьким та Іваном Вишенським. Під час одного з татаро-турецьких нападів монастир зруйнували.
Проте невдовзі відбудували. За часів Австрії скит був закритим. І тільки після реставрації у 1980 році тут відкрили історико-архітектурний заповідник, де пізніше знову відкрився чоловічий монастир.
Поряд також відбудували дерев'яний Хресто-Воздвиженський собор, оригінальний іконостас якого сьогодні знаходиться у Львові в Українському Національному музеї.
Манявський водоспад
Водограй неподалік села Манява вважається одним із чудес Українських Карпат та є гідрологічною пам'яткою природи загальнодержавного значення.
Водоспад чи не найвищий в Україні. Його вода спадає з 20 метрів і збирається у природну невелику водойму, якій приписують здатність омолоджувати.
Розповідають, що колись у цих краях був язичницький храм богів-покровителів вічної молодості. А ще місцеві мешканці вірять, що вночі біля води співають німфи, відтак, ночувати біля підніжжя Манявського водоспаду не радять..
Буковель
Неповторною родзинкою відпочинку на Буковелі є Гуцул-Ленд. Він знаходиться поряд з Озером молодості і є своєрідною мозаїкою автентичних історій про гуцулів, бойків та лемків.
Центром комплексу є скансен – музей під відкритим небом, в якому можна зайти в гості у старовинні хатини та побачити особливості побуту місцевого населення в різні роки.
А ще тут багато майстер-класів та інтерактивних розваг, які дають змогу поринути в атмосферу традицій Гуцульщини, Лемківщини та Бойківщини.
І саме на Буковелі можна подивитися на Карпати з висоти 45 метрів, покатавшись на найвищому в Україні колесі огляду.
Лижі на Буковелі
Засніжені схили Буковеля – найкраще місце для зимового активного відпочинку. Тут є 62 траси для лижників з різним досвідом.
Доступний прокат спорядження та є інструктори, які можуть навчити кататися.
А ще на Буковелі вдосталь (а саме 16) сучасних підйомників із загальною пропускною здатністю 34700 осіб/год. Яскраві враження гарантовані!
Драгобрат
Це високогірний лижний курорт, який є однаково привабливим і за сніжної погоди, і не дуже. Висота курорту - 1400-1700 м над рівнем моря.
Сезон катання на лижах починається вже у листопаді і триває аж до травня. Загальна довжина трас – до 10 км. Їх тут аж 20, і є різні рівня складності для початківців та любителів екстриму.
Полонина Перці
Якщо ж погода раптом видається не дуже лижною, можна поїхати в «Полонину перці», що в селі Яблуниця. Це своєрідний музей, арт-центр і парк розваг. За місцевою легендою, саме тут колись виріс перший в Карпатах перець чилі.
На території є кілька тематичних екскурсій, можна взяти участь в майстер-класах та побувати в «Хаті мольфара», де знають таємниці всесвіту і вміють керувати ними.
Кваси дегустація пива і води
Кваси – мальовниче село в Закарпатській області. Воно відоме, перш за все, мінеральним водами. Таких джерел тут близько 80 за офіційними даними і майже 200 – за місцевими свідченнями.
Вода є лікувальною при захворюваннях опорно-рухового апарату та периферичної нервової системи.
Також у Квасах знаходиться легендарна крафтова броварня, де варять ексклюзивні сорти пива. В асортименті є ще сало, сир, спеції і буженина за унікальними карпатськими рецептами.
В межах екскурсії розповідають цікавезну історію пивоваріння в Квасах та привідкривають таємниці рецептури.
Музей Штопора
Ще одна незвичайна локація в межах туру – музей штопора. По факту, це своєрідний дегустаційний зал молодого вина різних сортів.
Проте крім напоїв тут можна побачити унікальну колекцію різного виду штопорів, яких тут налічується близько півтисячі.
Музей вишиванки
Цей музей розташований у селі Ільці і є справжньою скарбницею української вишивки. Тут можна познайомитися з різними техніками та побачити цілі картини, виконані тим чи іншим видом вишивки.
В будівлі зберігаються національні гуцульські костюми, давні вишиті ікони та скатертини, наволочки і інший текстиль, який був створений руками місцевих майстринь.
Музей музичних інструментів "У Трембітаря"
Це хатина, у якій вас зустрінуть гостинно і з трембітою в руках. Бо у трембітаря – це музей гуцульського побуту та мистецтва.
Тому гра на автентичних інструментах, розповіді про цікаві традиції і переодягання в гуцульський одяг – незамінна частина екскурсії. А ще тут можна скуштувати місцеві страви, які господарі приготують за попереднім замовленням.
Сувенірний ринок в Яремче
Це ярмарка, на якій можна почути місцеві легенди, придбати речі, виготовлені вручну майстрами та майстринями, а також скуштувати натуральні сири і п’янкі наливки.
Це не просто ринок. Тут завжди вирує справжнє життя з його веселощами, жартами і, звичайно, торгами.
Водоспад Пробій
Його ще називають Яремчанським, бо розташований водограй у межах міста Яремче. Це каскадний водоспад, висота якого складає 8 метрів.
Це дуже популярне туристичне місце, бо роздивитися природне диво можна з різних сторін – як біля підніжжя, так і згори – з 20 метрового мосту.
Проте є й небезпека: течія дуже швидка, а каміння – слизьке. Тому милуватися водоспадом Пробій слід обережно.
Проживання:
готель "Ясіня", с.Ясіня
У вартість туру в Закарпаття на Новий Рік ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом євро класу,
- проживання в готелі,
- 2-ох разове харчування,
- супровід гіда-екскурсовода,
- екскурсійне обслуговування в музеях.
У вартість в Закарпаття на Новий Рік НЕ ВХОДИТЬ:
- додаткове харчування, 0
- Святкування гуцульського Нового Року (святковий стіл та програма) - 2500 грн
- Вхідні квитки:
- Доїзд до Манявського водоспаду додатковим транспортом: 180 грн.
- Колесо огляду в Буковелі: загальний/пільговий: 300/210 грн.
- Гуцул ленд: загальний/пільговий: 300/250 грн.
- Підйомник в Буковелі: загальний/пільговий: 250/190 грн.
- Полонина перці: загальний/пільговий: 250/190 грн.
- Дегустація пива: екскурсія + 5 видів пива - 200 грн.
- Музей музичних інструментів: 50 грн
- Музей штопора: 50 грн
- Музей вишиванки: 50 грн
- Дегустація сиру в Верховині: 100 грн
- Доплата за одномісне поселення - 1700 грн.
Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.
Примітка 2* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.
Наші популярні тури:
ТУР У ЛЬВІВ НА НОВИЙ РІК (3 - 4 ДНІ)