Ціна 850 грн

27.07, 10.08, 24.08

Висота гори Пікуй складає 1408,3 м. Це найвища вершина Львівської області та Верховинського хребта. Аби підкорити її, знадобиться близько п’яти годин. Подолати доведеться орієнтовно 16 кілометрів. Також час знайдеться на пікнік нагорі. Особливих здібностей та фізичної підготовки для підйому не потрібно. Лише хороший настрій та відсутність проблем зі здоров’ям.
Замовити тур

З програмою одноденної екскурсії на Говерлу можна ознайомитись нижче.

Також є інші варіанти турів в Карпати з підкоренням вершин України:

Тур на Говерлу зі Львова (2 дні)

          Замовити тур:

Тур на Пікуй зі Львова (1 день)

  • 7:00 Виїзд зі Львова: (вул. Городоцька, Приміський вокзал)
  • 23:00 орієнтовне повернення у Львів

Що входить та не входить у вартість туру

Тур на Пікуй

відео про підйом на гору Пікуй
 

Розповідати про Пікуй можна довго. Це саме та гора, яку в народі ще називають Гуслями. І причина цьому – сумна легенда про кохання.

Колись давно на хребті жила дівчина-красуня Даяла, яка відмовляла усім юнакам і не бажала йти заміж. Але місцевому скрипалю Павлу дала надію.

Якщо він зіграє їй на гуслях. Хлопець чекав кохану цілісіньку ніч, але вона так і не прийшла. Тоді закоханий піднявся на вершину гори та від втоми заснув. Там і замерз.

Коли парубка знайшли селяни, Даялу прокляли. Відтак, вона залишилася самотньою і донині блукає поміж скелями та тужить за втраченим коханням.

pokhid na horu pikui 1

Гора, яка під силу не тільки завзятим мандрівникам

Потрапити на вершину Пікуя не надто складно. Це під силу навіть недосвідченим мандрівникам. Відтак, і взимку, і влітку тут вдосталь людей.

Які приходять на вершину, щоб роздивитися мальовничі панорами. З верхівки відкриваються краєвиди на полонину Руна, гору Гостра та Стій.

На північному заході від вершини — Буковецька полонина, на півночі — ландшафтний заказник, на півдні та сході — ботанічний заказник.

А неподалік Пікуя пролягає перевал “Руська Путь” на висоті 1200 м над рівнем моря. Колись тут проходив військовий і торговий шлях зі Заходу на Схід.

Цей древній перевал свого часу поєднував Балкани з Київською Руссю. Сьогодні ця дорога розділяє села Буковець і Либохора.

А ще поблизу вершини є водоспад Воєводин. Проте дістатися до нього доволі складно. Водограй зривається з висоти 24 метрів і впадає у річку Шипіт.

А назва його аніскільки не пов’язана із воєводами. Її слід розуміти значно простіше: «вой води».

vojevodyn 1
 

Цікавинкою для мандрівників є також природа гори. Тут можна побачити рідкісні рослини та ознайомитися з цікавими ландшафтами. Схили покриті буковим та ялицевим лісом.

Підйом на гору триватиме цілий день з усіма проміжними зупинками та організаційними моментами.

А починатимемо ми мандрівку із села Біласовиця – місцини, відомої своїм унікальним видом сиру – «їдким».

Його варять тут з особливого сорту молока, яке дають лише корови місцевої породи. Скуштувати цю дуже солодку бринзу можна тільки тут.

Ніде у світі схожого продукту ви не знайдете. Відтак, гарантуємо максимум вражень з першої хвилини мандрівки.

У вартість туру ВХОДИТЬ:

  • транспортне обслуговування;
  • супровід гіда-екскурсовода.

У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

  • харчування;
  • особисті витрати;

Примітка 1* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.

Замовити тур