Ціна 175 грн

Щодня (для груп від 15 осіб)

 

Понад дві години справжніх пригод із незвичайними персонажами та цікавими історіями. Максимум емоцій та вражень – мінімум одноманітності. Усе це – екскурсія «середньовічний Львів», де ми зустрінемо і ченця, і ката, і хитру торговку, і кмітливого єврея, і навіть самого Бургомістра!

Замовити екскурсію
          Запис на екскурсію:

Львів середньовічний: історичні зустрічі у сучасному місті

Тривалість нічної екскурсії по Львову: 2-2,5 години.

Гід – у середньовічному костюмі.

Кількість персонажів на екскурсії: 10.

 
1620323849 7604

У минулому залишилися одноманітні та нецікаві екскурсії, на яких гіди розповідають завчені тексти. Тепер усе зовсім по-іншому: з емоціями й справжніми міськими легендами. Саме такою буде і ця прогулянка Львовом – трохи містичною, трохи кумедною, а подекуди й страшною. Бо зустрінемося ми з незвичайними історичними персонажами:

 • Митником та Писарем, від яких залежатиме, впускати нас у місто чи ні. А від нас залежатиме, домовлятися та давати їм хабаря, чи знайти інший спосіб потрапити до історичного Львова. А що оберете ви?
 • Торговкою, яка у незаконний спосіб намагається збути свій товар просто попід мурами міста. Ми навіть побачимо, як її виганяють зі Львова за незаконну діяльність.
 • Бургомістром, до якого потрібно поставитися максимально шанобливо. Адже саме від нього залежить, дозволять нам залишитися в минулому Львова, чи відправлять назад – у сучасність.
 • Фрумою та Менделем, які бідкаються через помилку Менделя, яка може коштувати їхній сім’ї усіх статків. Зустріч з цими персонажами відбудеться у легендарному єврейському кварталі.
 • Міським катом, який вестиме таємну розмову з писарем. Краще не підслуховуйте, бо мати справи із катом – дуже небезпечно.
 • Ченцем-єзуїтом, у якого за гроші на храм можна купити цінну інформацію. Ба більше, ви здивуєтеся, але він знає про вас геть усе – навіть про ваші статки!
 • Тиграном, його сестрою Гаяне, Писарем та Старшим писарем у вірменському кварталі. Тут буде гаряче: схрещуватимуться шпаги, гучно вирішуватимуться конфлікти. З чого усе почалося та як усе закінчиться? Побачимо та почуємо.
 • Зрештою, на завершення екскурсії ми знову побачимося із Бургомістром. Щоб поділитися своїми враженнями про Львів середньовічний.

  1167047

  Під час цієї прогулянки ми побуваємо у найколоритніших кварталах історичного Львова. Побачимо площу Митну та Бернардинський костел. Потрапимо до гетто та зазирнемо до Арсеналу.

  Оцінимо красу Успенської церкви та Домініканського костелу. А також побуваємо на вулицях Краківській, Вірменській і на центральній площі Ринок. Буде дуже пізнавально та експресивно!

  Примітка* з правилами бронювання екскурсій у Львові можна ознайомитись за посиланням.

  Замовити екскурсію