Ціна 250 грн

Щодня (для груп від 15 осіб)

 

Чому діти не люблять екскурсій? Бо зазвичай вони побудовані так, як для дорослих: інформаційно та одноманітно. Ми ж пропонуємо зовсім інший підхід – екскурсію у стилі казки. Де будуть звичайні та незвичайні герої, чарівні локації й легенди, які захоплюють. Щоб діти полюбили Львів, так само як його любимо ми.

Замовити екскурсію
          Запис на екскурсію:

Казка про Львів або вперед у минуле

Тривалість екскурсії по Львову: 2 години.

Правда в тому, що навіть дорослі із задоволенням слухають нашу казку. Бо вона справжня – з реальними персонажами у чудернацьких костюмах, та з фактами, які приховує історія Львова.

У незвичайній формі ми розкажемо про площу Митну та Бернардинський дворик, покажемо принади вулиці Вірменської та площі Ринок.

Під час екскурсії наші гості:

  • Зустрінуться з королем Данилом Галицьким, який і є засновником міста. Він розкаже про Львів так, як ніхто інший, адже знає і любить його понад усе.
  • Познайомляться із помічником короля – Будівничим, тобто архітектором. Це людина, яка у кожному будинку міста бачить шедевр. Він вміє читати по стінах і знає дуже цікаві історії про кам’яниці, крамниці та храми. Він вміє знайти потаємні ходи на середньовічних вулицях Львова та знає, хто колись мешкав у старих центральних будинках міста.
  • Почують таємниці Феї львівських вулиць, яка цілісінькими днями стежить за тим, аби домовики чемно виконували свою роботу та тримати місто у чистоті та порядку.
  • lvov panorama
  • Перестрінуть Сажотруса, який дбає про димарі львівських будинків та має магічну здібність – здійснювати бажання. Якщо потерти його ґудзика, можна сміливо загадувати найомріяніше. Тому не забудьте спитати дозволу у Сажотруса потриматися за його ґудзика.
  • Стануть справжніми друзями та шанованим Левком Львовичем – міським духом. Чоловік вирізнятиметься модним вбранням XIX століття – буде в капелюсі та з метеликом і тростиною. Лев Львович з’явився у місті ще тоді, коли його тільки починали будувати. А тому він знає усі таємниці кожної вулиці. І може розповісти те, про що ви ніколи не почуєте на жодній іншій екскурсії. А тому товаришувати з ним – то велика честь.

Зрештою, ми знову повернемося до короля Данила і наостанок він розповість нам найцінніший та найпотаємніший секрет Львова. Який саме – а це уже нехай залишається інтригою.

Примітка* з правилами бронювання екскурсій у Львові можна ознайомитись за посиланням.

Замовити екскурсію