Ціна 200 грн

Щодня (для груп від 10 осіб)

 

Ця екскурсія «Птахи Львова» не схожа на інші. Бо ми не будемо слухати довгі розповіді про видатні місця чи видатних людей. А слухатимемо природу. Шукатимемо птахів посеред дерев та отримуватимемо цікаву інформацію про них. Особливо пізнавальною така прогулянка стане для школярів.

Замовити екскурсію

          Запис на екскурсію:

Природознавча екскурсія: знайомство з птахами Львова

Тривалість екскурсії по Львову: години.

 

Аби почути, як співають птахи у великому місті, потрібно зайти у його парк. У Львові є вдосталь парків, проте найкращими для споглядання пернатих вважаються чотири: Стрийський, Янівський, Погулянка та Горіховий гай.

Найбільшим за площею та найбагатшим на крилатих мешканців є парк Погулянка, відтак, саме там урок-екскурсія з природознавства буде найінформативнішою. Але обрати для такої пізнавальної прогулянки можна будь-яку паркову зону міста. Навіть поряд із вашою школою.

Бо немає нічого більш інформативного та цікавого для дітей, аніж прогулянка з захопливими розповідями про птахів заходу України. Такий відкритий урок-екскурсія запам’ятається школярам і тему уроку вони точно засвоять набагато краще, аніж просто прочитавши підручник.

Під час прогулянки досвідчений екскурсовод розповість про птахів Львова, які мешкають у межах гамірного міста. Поділиться цікавими фактами з їх пернатого життя та підкаже, як і де можна побачити того чи іншого птаха України. Він навчить чути звуки природи та розрізняти співи різних пташок.

1067159

Пояснить, як співають кавалери, аби привабити своїх обраниць, а які звуки свідчать про те, що птах у небезпеці. Гід навчить розуміти природу, яка нас оточує. І що найважливіше – спонукає слухати її.

А ще урок-екскурсія у парку міста точно зуміє спонукати дітей дізнаватися більше про птахів і увесь живий світ довкола. Бо вони почують величезну кількість цікавих фактів, які здивують, приголомшать і навіть шокують. Діти дізнаються, який птах найшвидший, а який співає найголосніше.

Їм розкажуть про те, скільки пікселів в очі чорного грифа та як виглядає найменша пташка – волове очко. І ще дуже багато незвичайного і незнаного раніше. Не полюбити природу після такого знайомства з птахами Львова просто неможливо.

Головне в організації такої екскурсії обрати правильний час. Найкраще споглядати за птахами та слухати їх вранці у гарну ясну погоду. Тоді вони співають найголосніше та є найактивнішими. Відтак, можна впіймати у поле зору найбільше крилатих представників фауни.

Примітка* з правилами бронювання екскурсій у Львові можна ознайомитись за посиланням.

Замовити екскурсію