Поїздка в Індію
Ціна від 70 грн

Щодня (під замовлення)

 

Понад 1200 глядачів можуть одночасно переглядати постановку на сцені Оперного театру у Львові. Це один із найкрасивіших і найбільш продуманих храмів мистецтва у світі. Тут неймовірна акустика і чи не найбагатші інтер’єри. А що цікавого Ви візьмете для себе з екскурсії Львівською Оперою?

Замовити екскурсію
          Запис на екскурсію:

Екскурсія по Оперному театру

Залаштунки – одне із найцікавіших місць, яке манить кожного поціновувача мистецтва. Ми ж пропонуємо зазирнути у дещо ще більш атмосферне – закапелки львівського театру опери й балету.

Тут причаїлися маловідомі історії про планування будівлі та її найцікавіші закутки, а також легенди й дивовижні факти про львівську аристократію. Екскурсія в Оперний театр – це мандрівка найбагатшими інтер’єрами та вивчення унікальних схем планування глядацької зали, рятівних входів-виходів, партера та балконів.

Це занурення у світ акустики із розкриттям таємниць побудови сцени, стелі та стін, які так «звучать». А ще – розглядання картини на бельгійському полотні, розташованої над головами відвідувачів та декорованої розкішною центральною люстрою.

zal1 1 960x460

Дзеркальна зала, венеційський декор, елегантно оздоблений вестибюль – екскурсія в Оперний театр задовольнить естетичні вподобання навіть найвибагливіших туристів та поціновувачів мистецтва.

Під час прогулянки коридорами Львівської Опери, вам розкажуть про професора Макса Ногу, загадкову скульптуру «вагітної» Слави. Покажуть погруддя оперних співаків. Ви дізнаєтеся цікаві факти з їхньої біографії та непрості життєві долі. І звісно ж поринете у світ Соломії Крушельницької – української співачки, іменем якої названа будівля.

Відео про Оперний театр

Екскурсія в Оперний театр покаже вам його з іншого боку. Дасть розуміння. Щоб щоразу, переступаючи поріг Львівської Опери, ви почували себе частинкою цього особливого світу музики, таланту та справжнього мистецтва.


Замовити екскурсію
 

У вартість екскурсії НЕ ВХОДИТЬ вхідний квиток:

      Оперний театр: дорослий/дитячий — 100/50 грн.