Ціна 200 грн

Щодня (для груп від 10 осіб)

 

Побачити Львів, не підіймаючи голову вгору, а навпаки – дивлячись під ноги. Ми не просто гулятимемо містом, а відгадуватимемо його загадки та вчитимемося читати його історію зі звичайнісіньких, на перший погляд, каналізаційних люків. І повірте, те, що ми знайдемо, здивує навіть найвибагливішого туриста.

Замовити квест
 
          Запис на квест-екскурсію:
 

Квест Люки Львова — екскурсія для тих, хто дивиться під ноги

Зазвичай, коли потрапляєш на екскурсію в якесь місто, усі закликають дивитися вгору. Оцінювати розкіш архітектури. Але ми вирішили зламати стереотипи й пропонуємо прогулятися Львовом, розглядаючи те, що буде під ногами – люки міста. Це такі собі свідки історії міста, закарбовані в металі. По них ходили багато років тому наші пращури, по них ходимо ми. І як не крути, а вони можуть розповісти про місто Лева дуже і дуже багато.

Наша подорож триватиме дві години. За цей час ми відшукаємо найбільшу гривню України, побачимо викарбувану в металі міську печатку XIV століття, знайдемо повний герб міста. Ми шукатимемо найстаріший люк Львова, який прибув сюди аж із Відня. Знайдемо витвори австрійського, польського і радянського історичних періодів. Читатимемо різні фрази на різних мовах: німецькій, польській, російській, і за ними визначатимемо, коли і як сюди потрапив той чи інший залізний свідок історії.

BKV 6386 PlRynok 1 1

Ми відгадуватимемо загадки та шукатимемо прості відповіді на непрості запитання. Дивлячись під ноги, натрапимо на люк-нелюк, люк-компас, люки із різними зображеннями левів. А ще ми розгадуватимемо абревіатури, аби достеменно зрозуміти, про що нам розповідає той чи інший каналізаційний артефакт. Дізнаємося, що означає скорочення ГТС, МТМ, НКС та інші. За правильні відповіді ми ласуватимемо смаколиками та отримуватимемо особливий заряд гарного настрою.

А ще ми знайдемо у Львові часточки з усієї України. Бо тут, під ногами, є люки з різних міст нашої держави: від Борислава до Кривого Рогу, від Полтави до Києва.

Екскурсія-квест «Люки Львова» - це дуже емоційний та пізнавальний спосіб познайомитися з містом Лева ближче. Для пошуку правильних відповідей на запитання та підказок можна буде користуватися усіма доступними джерелами інформації. Відтак, переможуть найбільш кмітливі та допитливі, але настрій гарантовано отримають усі без винятків учасники мандрівки.

Замовити квест-екскурсію