Ціна 250 грн

Щодня (для груп від 15 осіб)

 

Львів часто називають містом з ароматом кави, бо тут є своя особлива історія приготування цього напою. Саме у Львові розташовано чи не найбільше кав’ярень, у порівнянні з іншими містами України. І тільки в місті Лева знають понад 15 способів приготування смачнющої кави. Цікаво? Тоді вирушаємо на кавову екскурсію!

Замовити екскурсію

          Запис на екскурсію:

Екскурсія Кавовий Львів

Тривалість нічної екскурсії по Львову: 2,5 години.

Вартість екскурсії - 250 грн з особи для груп від 15 осіб.

Гід – у середньовічному костюмі.

Кількість персонажів на екскурсії: 2.

Львів і кава: вперед у минуле

Про те, що каву Європі відкрив львів’янин Юрій Кульчицький, напевне, знають всі. Саме він став засновником кав’ярні у Відні та намагався привчити до цього напою місцевих мешканців.

І йому це вдалося, хоч і в дуже незвичайний спосіб. Який саме – почуєте під час екскурсії.

А ще на прогулянці кавовим Львовом ми побуваємо біля кав’ярень, які на даний час уже не існують, та дізнаємося цікавинки з їхнього минулого. Ми гулятимемо біля кав’ярні, в якій любив бувати Іван Франко.

Пройдемося вулицею, де колись пили каву викладача львівського університету. І отримаємо величезний міх інформації про те, яким був кавовий Львів колись, аби порівняти з тим, яким він є сьогодні.

lviv coffee tour

«Віденська кав’ярня»

Це не просто заклад, де варять каву. Це вже своєрідна візитівка міста Лева. Бо є однією із найстаріших кав’ярень Львова. Її уже свідомо будували саме як місце, де будуть пити каву.

І відкрили у 1829 році. Пізніше заклад став також популярним за свою унікальну випічку – ромові тістечка та рогалики, якими смакувало усе місто та його гості.

У «віденській кав'ярні» бували відомі люди, такі як Михайло Грушевський, Станіслав Людкевич, Володимир Гнатюк та ін. Та й сьогодні тут часто можна зустріти місцевих чиновників, артистів та інших знатних людей.

Прогулянка під час нічної екскурсії по Львову арсеналом, сповненим містичних історій місцем буде супроводжуватися цікавою розповіддю про кожен найбільш важливий епізод оборони Львова.

Кав’ярні у готелях «Гранд Готель» та «Жорж»

На початку XX століття саме «Гранд Готель» вважався одним із найрозкішніших у місті. Слідом за ним відкрився і готель «жорж», виконаний у неоренесансному стилі та зустрінутий львів’янами дуже неоднозначними відгуками.

Але спільне у цих будівлях – вміння подавати гостям міста смачну каву. У кав’ярнях «Гранд Готелю» та «Жоржа» бували найбагатші та найзнаменитіші люди. Відтак, тут творилася справжня історія, плелися інтриги, вирішували важливі справи. За філіжанкою кави.

Blog coffee Lvov kopalnya

«Під синьою пляшкою»

Саме таку назву мала ота перша кав’ярня, відкрита Юрієм Кульчицьким у Відні. І саме ця кав’ярня вважається однією із найколоритніших та найатмосферніших у Львові.

Про неї писав Роман Іваничук у романі «Манускрипт з вулиці Руської». А в книзі «Кнайпи Львова» Юрія Винничука стверджується, що у підвалі цього закладу досі живе привид.

Зрештою, кав’ярня відома своїми колоритними рецептами приготування кави, і їх більше 15-ти. Про привида, манускрипт і усі 15 рецептів ми дізнаємося під час екскурсії.

«Дзиґа»

А у цьому закладі ми станемо справжніми знавцями сучасного мистецтва. Бо навіть той, хто не вважає себе його фанатом, у цій концептуальній кав’ярні змінить думку.

Це артцентр, галерея і кав’ярня, які називають «відкритим мистецьким простором».

Тут діють різноманітні виставки, ініціюються дискусії, і всі охочі запрошуються до експерименту. Відтак, за кавою у «Дзизі» можна відкрити цей світ зовсім з іншого боку.

Кавовий Львів – це смачна екскурсія, яка зможе втамувати голод до пізнання нових цікавих граней Львова. І вона точно збадьорить кожного, хто скуштує міцного львівського напою з ароматом історії.

Lviv Coffee

Примітка* з правилами бронювання екскурсій у Львові можна ознайомитись за посиланням.

Замовити екскурсію