Економ тур! 190* грн

Львів, місто історій і легенд, надає дітям пізнавальний та насичений тур. Пізнайте секрети старовинного Львова, зустріньте на його вулицях людей інших епох, дізнайтеся в ході екскурсії про таємниці вуличок і кам’яниць, відчуйте сакральну велич храмів.

Щоденний тур

Зареєструватись
 • Запис на тур:
 • +38 (097) 907 21 98 Тарас
 • +38 (093) 637 66 99 Тарас
 
*Один день екскурсій для групи від 20 чоловік, керівник групи - безкоштовно!

Тур у Львів для шкільних груп

Автобусна екскурсія (церква Ольги і Єлізавети, церква Св. Юра, Високий Замок, Личаківське кладовище). – Пішохідна екскурсія "Вуличками давнього міста".

Автобусна Пізнавальна екскурсія Львовом

Тривалість екскурсії: 8:00-11:00

Початок: 8:00 пл. Двірцева,1 (головний залізничний вокзал)

 

Під час екскурсії Вас очікує 4 виходи для ознайомлення з цікавими пам’ятками міста: церква Ольги і Єлизавети, собор Св. Юра, Високий Замок, Личаківське кладовище.

тур для дитячих груп Львів тур для дітей у Львів тур для школярів Львів

Церква Ольги і Єлизавети

Перед туристом що прибув залізницею, першою видною будівлею на маршруті постане стрімкошпила неоґотична Ельжбета (нині церква Ольги та Єлизавети) зведена відомим львівським архітектором Тальовським в 1904-07 роках. Храм названий однойменно з дружиною цісаря Єлизаветою Баварською(Сісі). Нещодавно церкву реставрували і відкрили майданчик огляду для всіх спокушених панорамами фотографів.

Пам'ятник Степанові Бандері

Кожна колона тридцятиметрової арки позаду пам’ятника історичному провідникові українських націоналістів Бандері відповідає певному етапу становлення нашої державності: княжий період, козацтво, час УНР та ЗУНР, і звичайно роки Незалежності. Семиметрова фігура на постаменті натхненно дивиться вперед, у напрямку вулиці названою в його честь.

Архикатедральний собор Святого Юра

Колись на цьому місці двічі на рік гулялися традиційні для Львова великі ярмарки, але ще раніше, як стверджують легенди, брат Данила Галицького Василько, монах, убив змія, який ховався в печерах Святоюрської гори. В 1744-61 рр. самобутній архітектор Бернард Меретин звів надзвичайно пишний храм у стилі Рококо, що став єдиною кам'яною церковною спорудою побудованою у Львові у 18-тті сторіччі. Нещодавно сквер біля собору реконструювали, постав пам'ятник Андрею Шептицькому, знаному митрополиту, що покоїться у криптах храму.

Львів фото тур для школярів тур для шкільних груп

Високий замок

Високий замок наче магнітом притягує всіх туристів, особливо дітей. Адже так цікаво здолавши численні сходи і спіралі доріжок, поглянути на Львів з висоти пташиного злету. Захват зростає, коли дізнаєшся про історію гори...

Тихий Личаківський некрополь

Конфігурація та історія цвинтарів формується поволі, але невпинно. Це історія людських життів стиснутих в кілька слів епітафій. Личаківський некрополь, це і знатні та багаті мешканці, а також громадяни з відомих і не дуже родин, це шедевральні скульптури братів Вітверів і строгі хрести на меморіалі Орлят. Занесене у список ЮНЕСКО, Личаківське кладовище вразить вас своїми таємницями.

 

11:00-12:00 час на обід

Вулички давнього Львова

Тривалість екскурсії: 12:00-15:00

Львівська міська ратуша

Центральна вісь міста - Площа Ринок, посеред якої стоїть нова ратуша, збудована на місці зруйнованої 1848 р. Ратуша - адміністративний центр міста. Навколо неї фонтани з фігурами богів древньої Греції. У будівлях навколо розташовані чисельні кав’ярні і ресторації. В давні часи на Площі Ринок стояли ще численні торгівельні лотки, два кам’яні міри ваг для рідких і сипучих товарів, а також пранґлер – стовп кари.

Фонтани на пл. Ринок

Скульптор Гартман Вітвер широковідомий у Львові майстер, знаний здебільшого за пам’ятниками на Личаківському цвинтарі, а також за оформленням фігур на фасадах міських кам’яниць. Саме він вирізьбив чотири статуї-фонтани у вигляді Нептуна, Амфітрити (його дружини), Діани зі собаками, і знаного древньогрецького героя Адоніса. В теперішньому вигляді восьмигранні чаші фонтанів зі статуями відкрилися для горожан з нагоди повернення до Відня Франца Йосифа.

тур в Львів тур для груп у Львів Криївка Львів

Чорна кам’яниця

Фасад і пілястри Чорної кам’яниці на Площі Ринок викладені тесаним каменем. Чорний колір будівлі, через що вона випадає зі загального ряду кам’яниць, обумовлений окисленими повітрям білилами, якими ґрунтували стіни. Важливий фактор також грало те, що будинки в 19-му столітті отоплювали виключно деревом і вугіллям, через що у повітрі стояв стійкий ореол гарі. Згодом кам’яницю перебілили, але примітний колір міняти не стали.

 

Тарас Шевченко на дитячі канікули у Львів поїздка у Львів для школи

Латинська Катедра

Кафедральний собор має складну, суперечливу історію, оскільки не збереглося про початок його будівництва жодних паперових свідчень. Перебудовувалася Катедра 4-х рази (не враховуючи добудов родинних усипальниць й водночас каплиць). На позір його внутрішня ґотика не збігається з бароковим, ренесансним екстер’єром з домішками еклектики. Головний храм римо-католиків Львова будувався понад 120 років з тривалими перервами, та в результаті маємо шедевр занесений у списки охорони ЮНЕСКО.

Вірменський собор

Вірменська діаспора була досить впливовою і чисельною на наших теренах. Саме за її фінансування, на стикові 14-го і 15-го століть, збудували затишну церкву Успіння Пресвятої Богородиці (арх. Дорінг). З роботи над її розписами розпочався творчий зріст згодом відомого у Європі (більше в Сполучених Штатах) Яна Розена.

Домініканська церква

Раніше тут стояла інакша, готична церква з монастирем. Пожежі, вади будівництва, різні архітектори надали Домініканам теперішнього вигляду. Церква Пресвятої Євхаристії стала опорою ордену отців домініканців ("псів Господніх") у Львові.

музеї Львова Львів сувеніри львівський шоколад

Міський арсенал

Міський арсенал, колишня захисна споруда Львова, простягається вздовж оборонних валів. В тутешніх підвалах колись тримали в'язнів. Тепер тут веселі концерти та ярмарки. В головних залах Арсеналу – музей зброї.

Унікальні тематичні кав'ярні і ресторани Львова

Як не парадоксально, та завдяки мережі Lokal історія міста стала осяжнішою не виключно приїжджими, а й міщанами. І хай цілковито не відновиш тканину історичного духу старовини, та неодмінно потрібно прагнути цього, особливо в історичному центрі Львова.

Сувенірний ринок

Кожен хоче взяти додому клаптик одухотворених спогадів про перебування у місті легенд і казок. На «Вернісажі» ви можете підібрати собі й вашим рідним подарунки, розділити радість від поїздки з іншими.

Львівська майстерня шоколаду

В якийсь непомітний момент ризикуєш забути, що ти лише тут гість. Так важко стриматися і не нахапати за обидві щоки всіх тих смаколиків з білого і чорного шоколаду. Коли перед тобою ллються шоколадні ріки. і від запаху паморочиться голова, бажається витратити усі кошти на солодку мрію.

 

  У вартість туру ВХОДИТЬ:

 • - 2 екскурсії Львовом;
 • - супровід гіда-екскурсовода.

  У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

 • - харчування;
 • - особисті витрати і проїзд в громадському транспорті;
 • - страховий поліс (за бажанням);
 • - вхідні квитки:
  • Личаківське кладовище - 30 грн., пільговий - 20 грн., дитячий - 20 грн., фото та відеозйомка - 10 грн.
 

Початок екскурсійної програми: 1 день о 8.00

Закінчення екскурсійної програми: 2 день о 15.00

Зареєструватись

Інші тури для школярів:

Тур до Львова для школярів (2 дні)

Тур до Львова для школярів (3 дні)

Майстер-клас від майстерні пряників