Ціна екскурсії 80 грн

Щодня 15:00, щонеділі 10:00

 

Елітний Львів чекає на елітних туристів! під час екскурсії Львів елітний ми побачимо найвизначніші і найкрасивіші місця минулого століття: Будинок вчених, Палац Потоцьких, театр опери та балету, затишний проїзд Крива липа.

Зареєструватись

Хороші манери, інтелігентний погляд на життя та вишуканість смаку – саме ці риси споконвіку найбільше цінувалися у Львові. Пішохідна екскурсія "Елітний Львів" відкриє для вас місто Лева як місто мудрих та цілеспрямованих людей. Ви дізнаєтеся усі таємниці театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, поринете у вир студентського життя у національному університеті "Львівська політехніка" та Львівському національному університеті імені Івана Франка, надихнетеся красою Палацу Потоцьких і Будинку вчених, почуєте історію проїзду Крива липа, та зробите селфі на фоні пам'ятника Юрію Змієборцеві.

 
  • Запис на екскурсію:
  • +38 (063) 307 45 66 Юлія
  • +38 (096) 633 29 98 Юлія

Екскурсія "Елітний Львів"

Тривалість екскурсії 3 години, початок екскурсії проспект Свободи (оперний театр) о 10.00 та пл. Ринок, 24 (історичний музей) о 15:00.

Національний академічний театр опери-балету ім. С. Крушельницької

 

Будівлю Національного академічного театру опери-балету ім. С. Крушельницької (раніше Великий міський театр) було зведено у 1897 році за унікальним проектом відомого архітектора Зигмунта Горголевського. На його сцені ставили відомі балети та опери італійських та німецьких композиторів. З 2009 року Львівський оперний театр є членом асоціації «Опера Європа». На увагу туристів заслуговує як багатий репертуар театру, так і його архітектурна велич. Будівля поєднала у собі одразу кілька стилів, а інтер’єр вражає роботами та розписами світових митців.

Екскурсія в Будинку вчених

 

Колись у Будинку вчених розташовувалося національне казино. Авторами проекту стали віденські архітектори Фердинанд Фельнер і Герман Гельмер. Вишуканість інтер’єру та розкішний екстер’єр завжди приваблюють до стін Будинку вчених, які сьогодні найчастіше слугують місцем для фото- та кінозйомок. Також тут проводять бали, звані вечері та зустрічі з видатними людьми. Під час екскурсії Львів Ви побачите стіни Будинку вчених, де колись знімали декілька сцен відомого фільму «Д'Артаньян і три мушкетери».

Львівський національний університет імені Івана Франка

Один з найдавніших у Східній Європи навчальний заклад, найстаріший та один із найпрестижніших закладів освіти в Україні. Дата його заснування – 1784 рік. Свою теперішню присвяту Іванові Франку університет отримав через те, що у 70-х роках минулого століття великий Каменяр навчався у його стінах на філософському факультеті. Також у цих освітніх стінах працює одна з найкращих студій франкознавства. В 2014 р. університет Франка став лідером серед вподобань абітурієнтів в Україні.

Пам'ятник Іванові Франку у Львові

Пам’ятник Каменяреві, відкритий у 1964 році, розташований одразу навпроти Львівського національного університету імені Івана Франка. Висота українського письменника та мислителя у камені сягає 8 метрів. Загалом висота пам’ятника – понад 12 метрів. Над скульптурою працювали такі митці як Валентин Борисенко, Дмитро Крвавич, Еммануїл Мисько, Василь Одрехівський, Яків Чайка, Андрій Шуляр.

Екскурсія в Палаці Потоцьких

Якщо ви завжди мріяли побувати у Франції та помилуватися її вишуканою архітектурою – ласкаво просимо на екскурсію палацом Потоцьких у Львові. Будівля зведена у стилі французького класицизму. Сьогодні Палац Потоцьких належить Львівській картинній галереї. У її стінах вирує мистецьке життя – книжкові форми, виставки, зустрічі з митцями та письменниками. Розміщений посеред тісних центральних вулиць, Палац Потоцьких привертає увагу туристів та змушує бодай на мить зазирнути за величну браму, аби торкнутися до французької архітектури.

 
У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

- вхідні квитки:

Будинок вчених - 30 грн., діти 7-14 років - 15 грн.

Палац Потоцьких - 35 грн (1 поверх), 35 грн (2 поверх), діти - 15 грн.

Зареєструватись

Наші популярні тури:

Тур до Львова на 2 дні

Екскурсія "Вуличками давнього Львова"

Тур в Карпати на тиждень