Ціна екскурсії 100 грн

Щоп'ятниці 10:00-13:00

 

Відвідавши екскурсію, ви переконаєтесь, що попробувавшии ароматну каву в старій кав'ярні в центрі Львова, зайшовши туди раптово, зразу ж закохатись у Львів. Львів пахне кавою. І шоколадом. Від цього п’янкого аромату іноді голова йде обертом.

Зареєструватись

У Львові завжди можна підсолодити настрій і додати смаку сірим будням. Відвідавши екскурсію "Львів - місто кави і шоколаду", ви переконаєтеся, що саме у Львові можна скуштувати найароматнішу каву в найстарішій кав’ярні міста - Під синьою пляшкою, закохатися у Львів в найромантичнішій кав’ярні Золотий дукат, відчути себе дитиною у львівській майстерні шоколаду і поринути в ароматну історію у Копальні кави.

 
  • Запис на екскурсію:
  • +38 (063) 307 45 66 Юлія
  • +38 (096) 633 29 98 Юлія

Екскурсія "Львів - місто кави і шоколаду"

Екскурсія проводиться щонеділі 10:00-12:30, початок екскурсії: 10:00, площа Данила Галицького (театр ляльок)

 

Пам'ятник Юрію Кульчицькому

У народі цей монумент називають по-різному, але найчастіше можна почути про кавовий пам’ятник. Юрій-Франц Кульчицький – галичанин, який відкрив першу кав`ярню у Відні у далекому 1683 році. Архітекторами постаменту стали відомі митці Володимир і Павло Сколоздра. Сам пам’ятник з’явився у Львові завдяки коштам Львівської кавової фабрики «Галка». Це бронзове творіння з елементами клесівського граніту з промовистою композицією. Скульптура складається із постаті кавового короля Кульчицького, який сидить поряд із мішком з зернами кави, які, висипаючись, стають золотими монетами.

Львівська майстерня шоколаду

 

Якщо у дитинстві ви мріяли стати шоколадним майстром і щодня варити собі на сніданок, обід і вечерю шоколадні смаколики – вам точно потрібно відвідати Львівську майстерню шоколаду. Тут ви на власні очі побачите, як народжуються на світ смачнючі цукерки зі справжнього бельгійського шоколаду. Асортимент солодкого щастя у закладі складається із майже півсотні неймовірних за смаками цукерок з дивовижними начинками. Щобільше, тут ви зможете не лише придбати оригінальні шоколадні сувеніри, але й скуштуєте ароматний гарячий шоколад у міні кав’ярні.

Львівська копальня кави

 

Це найбільша і одна з найоригінальніших кав'ярень міста Лева. Тут кави стільки, що вона просто усюди – у горнятках, у декорі, у картинках меню і навіть під землею. Саме так, прямісінько у кав’ярні можна потрапити у підземелля, де видобувають зелені кавові зерна. Саме із цих диво-зерен, попередньо обсмажених і змелених, варять у кав’ярні каву для відвідувачів. Якщо вам поталанило потрапити до копальні, обов’язково посмакуйте карамельну запаяну каву. Що це таке? Усі секрети вам розкажуть під час екскурсії.

Під синьою пляшкою

Там, де кава і шоколад, не може обійтися без харизматичної історії. Одна із найстаріших кав’ярень Львова, відкрита ще Юрієм Кульчицьким у 1686 році, Під синьою пляшкою до сьогодні пропонує цікаві смакоти з неповторними смаками давнини. Інтер’єр закладу змушує поринути в особливу атмосферу, а хороший вибір смачних страв, елітного алкоголю, праного фондю та ароматної кави не залишає байдужим жодного відвідувача.

Золотий Дукат

Львів пахне не лише кавою та шоколадом, але і поцілунками. Одна із найромантичніших і найпопулярніших кав’ярень міста Лева Золотий дукат стала свідком не одного кохання чи освідчення. Дзеркальний інтер’єр з напівтемрявою та м’яким світлом приваблює до цих стін закоханих і замилуваних Львовом. У цій кав’ярні ви не лише отримаєте розкішний вибір найрізноманітнішої кави, але і поринете в містичний світ кавової дами із легенди, яка спостерігає за кожним відвідувачем.

Зареєструватись
Наші популярні тури:

Тур вихідного дня у Львів

Екскурсія Хмільний Львів

Тур в Карпати на тиждень