2 дні у Львові для шкільних груп

Економ тур! 540* грн

Щоденний тур

 

Львів, місто історій і легенд, надає дітям пізнавальний та насичений тур. Пізнайте секрети старовинного Львова, зустріньте на його вулицях людей інших епох, дізнайтеся в ході екскурсії про таємниці вуличок і кам’яниць, відчуйте сакральну велич храмів.

Зареєструватись
 • Запис на тур:
 • +38 (068) 311 31 00 Христина
 • +38 (095) 011 77 70 Христина
 
*Два дні екскурсій і проживання в хостелі для групи від 20 чоловік, керівник групи - безкоштовно!

2 денний тур до Львова для шкільних груп

  1 день:

  Автобусна екскурсія (Австрійський Львів, церква Св. Юра, Високий Замок, Личаківське кладовище, архітектурний ансамбль пл. Ринок).

  Екскурсія "Підземелля Львова".

  Поселення в хостел.

  Факультативно: Майстер-клас в Майстерні пряників "Юрашки", або у Майстерні шоколаду.

  2 день:

  Виселення з хостелу.

  Екскурсія "Елітний Львів".

  Екскурсія "Вуличками давнього міста".

 
1 день

Автобусна Пізнавальна екскурсія Львовом

Тривалість екскурсії: 8:00-13:00

Початок: 8:00 пл. Двірцева,1 (головний залізничний вокзал)

 

Під час екскурсії Вас очікує 5 виходів для ознайомлення з цікавими пам’ятками міста: церква Ольги і Єлизавети, собор Св. Юра, пл. Ринок, Високий Замок, Личаківське кладовище.

Церква Ольги і Єлизавети

 

Перед туристом що прибув залізницею, першою видною будівлею на маршруті постане стрімкошпила неоґотична Ельжбета (нині церква Ольги та Єлизавети) зведена відомим львівським архітектором Тальовським в 1904-07 роках. Храм названий однойменно з дружиною цісаря Єлизаветою Баварською(Сісі). Нещодавно церкву реставрували і відкрили майданчик огляду для всіх спокушених панорамами фотографів.

Пам'ятник Степанові Бандері

 

Кожна колона тридцятиметрової арки позаду пам’ятника історичному провідникові українських націоналістів Бандері відповідає певному етапу становлення нашої державності: княжий період, козацтво, час УНР та ЗУНР, і звичайно роки Незалежності. Семиметрова фігура на постаменті натхненно дивиться вперед, у напрямку вулиці названою в його честь.

Архикатедральний собор Святого Юра

 

Колись на цьому місці двічі на рік гулялися традиційні для Львова великі ярмарки, але ще раніше, як стверджують легенди, брат Данила Галицького Василько, монах, убив змія, який ховався в печерах Святоюрської гори. В 1744-61 рр. самобутній архітектор Бернард Меретин звів надзвичайно пишний храм у стилі Рококо, що став єдиною кам'яною церковною спорудою побудованою у Львові у 18-тті сторіччі. Нещодавно сквер біля собору реконструювали, постав пам'ятник Андрею Шептицькому, знаному митрополиту, що покоїться у криптах храму.

Коротке ознайомлення з центром міста

Львівська міська ратуша

Центральна вісь міста - Площа Ринок, посеред якої стоїть нова ратуша, збудована на місці зруйнованої 1848 р. Ратуша - адміністративний центр міста. Навколо неї фонтани з фігурами богів древньої Греції. У будівлях навколо розташовані чисельні кав’ярні і ресторації. В давні часи на Площі Ринок стояли ще численні торгівельні лотки, два кам’яні міри ваг для рідких і сипучих товарів, а також пранґлер – стовп кари.

Фонтани на пл. Ринок

Скульптор Гартман Вітвер широковідомий у Львові майстер, знаний здебільшого за пам’ятниками на Личаківському цвинтарі, а також за оформленням фігур на фасадах міських кам’яниць. Саме він вирізьбив чотири статуї-фонтани у вигляді Нептуна, Амфітрити (його дружини), Діани зі собаками, і знаного древньогрецького героя Адоніса. В теперішньому вигляді восьмигранні чаші фонтанів зі статуями відкрилися для горожан з нагоди повернення до Відня Франца Йосифа.

Чорна кам’яниця

Фасад і пілястри Чорної кам’яниці на Площі Ринок викладені тесаним каменем. Чорний колір будівлі, через що вона випадає зі загального ряду кам’яниць, обумовлений окисленими повітрям білилами, якими ґрунтували стіни. Важливий фактор також грало те, що будинки в 19-му столітті отоплювали виключно деревом і вугіллям, через що у повітрі стояв стійкий ореол гарі. Згодом кам’яницю перебілили, але примітний колір міняти не стали.

Високий замок

 

Високий замок наче магнітом притягує всіх туристів, особливо дітей. Адже так цікаво здолавши численні сходи і спіралі доріжок, поглянути на Львів з висоти пташиного злету. Захват зростає, коли дізнаєшся про історію гори...

Тихий Личаківський некрополь

 

Конфігурація та історія цвинтарів формується поволі, але невпинно. Це історія людських життів стиснутих в кілька слів епітафій. Личаківський некрополь, це і знатні та багаті мешканці, а також громадяни з відомих і не дуже родин, це шедевральні скульптури братів Вітверів і строгі хрести на меморіалі Орлят. Занесене у список ЮНЕСКО, Личаківське кладовище вразить вас своїми таємницями.

 

13:00-14:00 - час на обід.

Підземелля у Львові

Тривалість екскурсії: 14:00-15:00

 

Зал з шибеницею, келія монаха-аскета, знаряддя тортур... Хто зна які ще таємниці ховають підземелля середньовічного міста? Завітайте, і самі переконаєтесь.

Домініканське підземелля

У підземеллі Домініканського монастиря віднайдемо келію монаха-відлюдника, а також зал із шибеницею. Кажуть, що це залишки палацу князя Лева, який було закладено 1270 року. Отже, маємо нагоду пройтися колишніми князівськими апартаментами. А чом би й ні?

Підземелля в церкві Єзуїтів

Momento mori, нагадують підземелля отців Єзуїтів, наймогутнішого ордену середньовіччя. Саркофаг приготовлений для архієпископа, але, як говорять спеціалісти, там ніколи ніхто не був похований – таємниця... А через вентиляційне віконечко видно людей-відпочивальників, що навіть не здогадуються про всі чудеса під їх ногами.

Підземелля в аптеці музеї

 

Колись аптекарі були не лише фармакологами, але й хірургами і анатомами. Також у підвалах аптек зберігалися найнесподіваніші, як от діжки з дорогим, і напевно лікувальним вином з Кальвадосу... Є в цій аптеці-музеї і «Залізне вино» оригінальний рецепт з високим вмістом заліза. Але не лише цим цікава аптека...

Копальня кави

 

Нелегка то робота працювати на кавовому забої... Цілу ніч шахтарі-кав’ярі, в нелюдських пахощах навантажують вагонетки свіжої, обсмаженої їх горілками кави, щоб туристи змогли запакувати невеличкий акуратний пакунок для свого сніданку... Не вірите, заходьте до львівської «Копальню кави» на Площі Ринок – переконаєтесь.

Криївка - ресторан для патріотів

Нелегка то робота працювати на кавовому забої... Цілу ніч шахтарі-кав’ярі, в нелюдських пахощах навантажують вагонетки свіжої, обсмаженої їх горілками кави, щоб туристи змогли запакувати невеличкий акуратний пакунок для свого сніданку... Не вірите, заходьте до львівської «Копальню кави» на Площі Ринок – переконаєтесь.

Поселення в хостел

 

16:00 - 18.00 - час на майстер-класи, на вибір:

Майстер-клас по розмальовці пряників-медяників

майстер клас для дітей майстер клас Львів для школярів для дітей Львів
Майстерня пряників – чарівне місце, яке тісно пов’язане з історією славного міста Лева. Місце, де зупиняється час, де кожен куточок наповнений затишком, теплом та приємними ароматами! Потрапивши сюди, кожен відвідувач, незалежно від віку, опиняється в дитинстві, та може відчути себе в справжній казці.

Майстер-клас по виготовленню шоколадних цукерків

майстер клас для дітей з шоколадом дитячий майстер клас з шоколадом майстер клас в шоколаді

Львівська Майстерня Шоколаду подарує безліч емоцій подарує майстер-клас у Львові для тих, хто обожнює злизувати шоколад з пальців, вміє насолоджуватися кожною цукеркою та з заплющеними очима зможе відрізнити білий шоколад від молочного!

Вартість 1500 - 450 грн. / 1.5год. Майстер-клас від Майстерні Шоколаду

2 день
Екскурсія "Елітними місцями Львова"

Тривалість екскурсії: 10:00-12:00

Початок: 10:00 проспект Свободи, Оперний театр

Величний Оперний театр

 

Збудований на межі століть, оперний Театр ім. Соломії Крушельницької увібрав у себе все еклектичне різнобарв'я двох століть. Збудований за проектом не надто відомого архітектора Горголевського трішки осторонь русла підземної річки Полтви, театр став перлиною міста, що сяє дотепер.

Помпезний Будинок вчених

 

Будинок вчених, колишнє Державне казино, неабияк потребувала львівська знать ще й тому, що воно межувало безпосередньо з Галицьким сеймом (тепер ЛНУ ім. Франка). В ті часи тут програвалися і вигравалися статки, поширювались великосвітські плітки, розігрувались справжні амурні пристрасті. Зараз тут організовуються бали, знімають романтичні кінофільми.

Історичний Палац Потоцьких

По тому як Потоцькі втратили цей маєток, збудований у стилі французького класицизму архітектором д’Оверню, він побував і у власності інституту геохімії та геології ї, а також виконував функцію палацу урочистостей, де брала шлюб багато місцевих молодят. Зараз Палац Потоцьких підпорядковується Львівській галереї мистецтв.

12:00-13:00 - час на обід.

Вулички давнього Львова

Тривалість екскурсії: 13:00-15:00

 

Важко повірити, що протягом трьох-чотирьох годин можна побачити коло півсотні архітектурних і відпочинкових родзинок: пам'ятників, церков, історичних будівель, тематичних ресторанів і кафе. Перелічувати кожну – безсенсовно пройдіться з нашим екскурсоводом, і ви просто просякнете духом Львова.

 

Латинська Катедра

Кафедральний собор має складну, суперечливу історію, оскільки не збереглося про початок його будівництва жодних паперових свідчень. Перебудовувалася Катедра 4-х рази (не враховуючи добудов родинних усипальниць й водночас каплиць). На позір його внутрішня ґотика не збігається з бароковим, ренесансним екстер’єром з домішками еклектики. Головний храм римо-католиків Львова будувався понад 120 років з тривалими перервами, та в результаті маємо шедевр занесений у списки охорони ЮНЕСКО.

Преображенська церква

 

У центрі Львова, на місці монастиря отців Тринітаріїв, котрий не раз руйнувався пожежами та обстрілами, збудовано Преображенську церкву. Будівництво тривало двадцять років (1878-1898), храм збудовано з використанням неокласицизму та бароко. Освяченою та відкритою для прихожан церква стала 1906 року. Важливо зазначити, що 1923 року у цій святині вперше на західних землях України відбулася Божественна Літургія літературною українською мовою. Також цей храм першим повернули до Греко-католицької церкви 1989 року.

Вірменський собор

Вірменська діаспора була досить впливовою і чисельною на наших теренах. Саме за її фінансування, на стикові 14-го і 15-го століть, збудували затишну церкву Успіння Пресвятої Богородиці (арх. Дорінг). З роботи над її розписами розпочався творчий зріст згодом відомого у Європі (більше в Сполучених Штатах) Яна Розена.

Домініканська церква

Раніше тут стояла інакша, готична церква з монастирем. Пожежі, вади будівництва, різні архітектори надали Домініканам теперішнього вигляду. Церква Пресвятої Євхаристії стала опорою ордену отців домініканців ("псів Господніх") у Львові.

Міський арсенал

Міський арсенал, колишня захисна споруда Львова, простягається вздовж оборонних валів. В тутешніх підвалах колись тримали в'язнів. Тепер тут веселі концерти та ярмарки. В головних залах Арсеналу – музей зброї.

Унікальні тематичні кав'ярні і ресторани Львова

Як не парадоксально, та завдяки мережі Lokal історія міста стала осяжнішою не виключно приїжджими, а й міщанами. І хай цілковито не відновиш тканину історичного духу старовини, та неодмінно потрібно прагнути цього, особливо в історичному центрі Львова.

Сувенірний ринок

Кожен хоче взяти додому клаптик одухотворених спогадів про перебування у місті легенд і казок. На «Вернісажі» ви можете підібрати собі й вашим рідним подарунки, розділити радість від поїздки з іншими.

Львівська майстерня шоколаду

В якийсь непомітний момент ризикуєш забути, що ти лише тут гість. Так важко стриматися і не нахапати за обидві щоки всіх тих смаколиків з білого і чорного шоколаду. Коли перед тобою ллються шоколадні ріки. і від запаху паморочиться голова, бажається витратити усі кошти на солодку мрію.

 
Проживання:

в хостелі поблизу центральної частини міста.

 

  У вартість туру ВХОДИТЬ:

 • - 4 екскурсії Львовом;
 • - проживання в хостелі;
 • - супровід гіда-екскурсовода.
 

  У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

 • - харчування;
 • - особисті витрати і проїзд в громадському транспорті;
 • - страховий поліс (за бажанням);
 • - вхідні квитки:
  • Будинок вчених - 30 грн., діти 7-14 років - 15 грн.
  • Личаківське кладовище - 40 грн., пільговий - 30 грн., дитячий - 30 грн., фото та відеозйомка - 10 грн.
  • Музей-аптека - 30 грн., пільговий - 20 грн., дитячий - 10 грн.
  • Підземелля Домініканського монастиря - 20 грн., пільговий - 15 грн., дитячий - 10 грн.
  • Підземелля костелу отців Єзуїтів - 15 грн, дитячий - 5 грн.
  • Майстер-клас в Майстерні шоколаду - 150 - 450 грн.
  • Майстер-клас в мастерні "Юрашки" - 80 - 300 грн.
 

Початок екскурсійної програми: 1 день о 8.00

Закінчення екскурсійної програми: 2 день о 17.00

Зареєструватись

Наші популярні тури:

Тур до Львова для школярів (1 день)

Тур до Львова для школярів (3 дні)

Тур в Карпати для школярів (3 дні)