Тури в Закарпаття

Поїздка в Закарпаття

Ціна туру 800 грн

Тур у Закарпаття - це поїздка в чарівну місцевість, де весна розпочинається на 2 тижні раніше. Ви відвідаєте: Ужгород, термальні басейни, замок Паланок (Мукачеве) та замок Шенборна.

Дата туру: 14-15.04, 21-22.04

Тур в долину нарцисів

Закарпаття - край сонячної погоди, термальних джерел та вина. У цьому турі ви побачите замки Шенборна та Паланок, в Берегово відвідаєте термальний басейн та візьмене участь у дегустації вин, помилуєтесь Долиною нарцисів, підніметесь до найбільшого озера Синевир. Дати турів: 28-29.04, 30.04-1.05, 5-6.05, 12-13.05.2018

Ціна туру 850 грн

Екскурсія трьома містами Закарпаття: Ужгород, де ви побачите Ужгородський замок, Берегово – дегустація вина, а також Мукачеве, пройдетеся екскурсією замками Чинадієво та Паланок. Також зможете розслабитися в термальних басейнах Берегово та відвідати Невицький замок. Дати турів: 

Вартість туру 750 грн

7 чудес Закарпаття

Запрошуємо в тур 7-м чудес Закарпаття, де Ви зможете поніжитися в гарячих чанах села Лумшори, наповнених мінеральними водами. Відвідати: Ужгород , де ви побачите середньовічний Ужгородський замок, також Мукачеве, пройдетеся екскурсією стародавніми замками Паланок та Сент-Міклош. Матимете змогу покупатися в термальних басейнах під відкритим небом в Косино, про дегустувати Закарпатське вино в Бене. Родзинкою програми стане відвідання Долини нарцисів, з красивими пейзажами і зачаровуючим запахом. Побувати в Ізі, котра славиться своїми виробами з лози, та придбати собі щось на пам'ять. Завершальною ноткою подорожі стане озеро Синевир, котре оплетене легендами і переказами за сврою містичну історію та красиві пейзажі довкола.

Вартість туру 845 грн
Гошівський монастир, Вигода (Карпатський трамвайчик, озеро Синевир, Солотвино (соляні озера), Ділове (географічний центр Європи), Рахів (фестиваль бринзи). Дата туру:
Вартість туру 500 грн
Ви побачите замок Сент-Міклош, замок Паланок та замок Шенборна, відвідаєте фестиваль "Срібний татош", продегустуєте вина і зможете розслабитися в термальних басейнах Берегово. Дати турів:

Вартість туру 445 грн

Екскурсія трьома містами Закарпаття: Ужгород, де ви побачите Ужгородський замок, та відвідаєте фестиваль вина та меду "Сонячний напій", а також Мукачеве, пройдетеся екскурсією замками Чинадієво та Паланок. Також зможете розслабитися в термальних басейнах Берегово та відвідати Невицький замок.

Вартість туру 445 грн

Закарпатське божоле

Запрошуємо Вас у мандрівку Закарпаттям,на фестиваль молодого вина "Закарпатське Божоле - 2015". Ви відвідаєте Ужгородський замок, замок Паланок, прогуляєтеся старовинним Ужгородом, покупаєтеся у термальних басейнах, продегустуєте місцевого вина на фестивалі "Закарпатське Божоле".
Дати турів: 14.11.2015-15.11.2015
Вартість туру 550 грн
Новорічний тур в Закарпаття
Ціна туру 2995 грн
Ви побуваєте на озері Синевир, біля водоспаду Шипіт, в замку Паланок в м. Ужгороді, , покупаєтеся у термальних басейнах Косино та продегустуєте найкращі вина Закарпаття. У вартість входить проїзд, харчування та проживання.

30.12.2017-2.01.2018

Ціна туру 1200 грн

дата проведення 14-16.10. 2017 р.

Закарпаття хоч наймолодша область України, але вона славиться багатьма своїми культурними діячами, талановитими людьми та науковцями. Область славиться не лише своїм теплим, приємним кліматом, свіжими фруктами та ягодами  а і репутацією в проведенні різних фестивалів, багатьох міжнародних, наукових та мистецьких форумів. Перлиною Закарпаття, по праву можна назвати : виноробство. Багато поколінь вже століттями передають один одному рецепти найсмачніших вин. Ще одними особливостями Закарпаття є їхні цілющі термальні води, котрі прославилися на весь світ.

Запрошуємо разом з нами відвідати цей чудовий край, прогулятися вулканічними Карпатами, скуштувати закарпатського вина та поніжитися в джерелах термальних та мінеральних вод. Найпопулярні наші тури: "Цвіт сакури на Закарпатті." Ви побачите неймовірно красиві вулиці заповнені рожевим цвітом та чудовим запахом. "Долина нарцисів і замки Закарпаття." Ви відвідаєте долину цвітучих нарцисів, та прогуляєтеся старовинними замками. "Золотий трикутник Закарпаття." три основних туристичних міст Закарпаття: Ужгород, Мукачево, Берегово та додаткові екскурсії. "Закарпаття - край виноробів і середньовічних замків." де ви відвідаєте красиві і величні замки та скуштуєте смачного закарпатського вина, місцевого виробництва.