Тури в Закарпаття

Поїздка в Закарпаття

Ціна туру 800 грн

Тур в Закарпаття в період цвітіння сакури - це приємний відпочинок: купання в термальних басейнах, прогулянка серед квітучих сакур та відвідування старовинних замків. Весна у Закарпатті, як відомо, наступає значно раніше, ніж у будь якому регіоні України.

Дата туру: 14-15.04, 21-22.04

Тур в долину нарцисів
Ціна туру 850 грн
Насичений цікавими подіями тур включає відвідування унікальної долини нарцисів, романтичну поїздку до водоспаду Шипіт та високогірне озеро Синевір. А також кожен, хто вирушить у цю чудову подорож Закарпаттям, зможе насолодитися купанням в басейнах, наповнених мінеральною водою з термальних джерел.

Дати турів: 28-29.04, 30.04-1.05, 5-6.05, 12-13.05.2018

Ціна туру 800 грн

Наша подорож – це потрійне задоволення від знайомства із Закарпаттям. Тому що ми навідаємося у три найкрасивіші міста та розкриємо їхні найколоритніші таємниці. Ми відвідаємо найвідоміші замки: Ужгородський, Невицький, замок у Чинадієво та «Паланок». Оздоровимося у термальних басейнах Берегово, а також продегустуємо найсмачніше місцеве вино. А ще отримаємо безліч емоцій від відвідин найколоритнішого ресторану «Деца у нотаря».

Дата туру:

7 чудес Закарпаття

Запрошуємо в тур 7-м чудес Закарпаття, де Ви зможете поніжитися в гарячих чанах села Лумшори, наповнених мінеральними водами. Відвідати: Ужгород , де ви побачите середньовічний Ужгородський замок, також Мукачеве, пройдетеся екскурсією стародавніми замками Паланок та Сент-Міклош. Матимете змогу покупатися в термальних басейнах під відкритим небом в Косино, про дегустувати Закарпатське вино в Бене. Родзинкою програми стане відвідання Долини нарцисів, з красивими пейзажами і зачаровуючим запахом. Побувати в Ізі, котра славиться своїми виробами з лози, та придбати собі щось на пам'ять. Завершальною ноткою подорожі стане озеро Синевир, котре оплетене легендами і переказами за сврою містичну історію та красиві пейзажі довкола.

Вартість туру 845 грн
Гошівський монастир, Вигода (Карпатський трамвайчик, озеро Синевир, Солотвино (соляні озера), Ділове (географічний центр Європи), Рахів (фестиваль бринзи). Дата туру:
Вартість туру 500 грн
Ви побачите замок Сент-Міклош, замок Паланок та замок Шенборна, відвідаєте фестиваль "Срібний татош", продегустуєте вина і зможете розслабитися в термальних басейнах Берегово. Дати турів:

Вартість туру 445 грн

Екскурсія трьома містами Закарпаття: Ужгород, де ви побачите Ужгородський замок, та відвідаєте фестиваль вина та меду "Сонячний напій", а також Мукачеве, пройдетеся екскурсією замками Чинадієво та Паланок. Також зможете розслабитися в термальних басейнах Берегово та відвідати Невицький замок.

Вартість туру 445 грн

Ціна туру 800 грн

Пропонуємо у дружньому і веселому колективі пофестивалити на Закарпатті, відвідавши п’янке свято молодого вина «Закарпатське Божоле». Ми дізнаємося таємниці Ужгородського замку та замку Паланок, вкотре закохаємось у чарівні вулички і архітектуру Ужгорода, відчуємо справжнє задоволення від купання в термальних басейнах, і, звісно ж, продегустуємо найкращі молоді вина місцевих виноробів на фестивалі «Закарпатське Божоле».

Дата туру: 17-18.11.2018

Новорічний тур в Закарпаття
Ціна туру 2995 грн
Ви побуваєте на озері Синевир, біля водоспаду Шипіт, в замку Паланок в м. Ужгороді, , покупаєтеся у термальних басейнах Косино та продегустуєте найкращі вина Закарпаття. У вартість входить проїзд, харчування та проживання.

30.12.2017-2.01.2018

Ціна туру 1200 грн

дата проведення 14-16.10. 2017 р.

Закарпаття хоч наймолодша область України, але вона славиться багатьма своїми культурними діячами, талановитими людьми та науковцями. Область славиться не лише своїм теплим, приємним кліматом, свіжими фруктами та ягодами  а і репутацією в проведенні різних фестивалів, багатьох міжнародних, наукових та мистецьких форумів. Перлиною Закарпаття, по праву можна назвати : виноробство. Багато поколінь вже століттями передають один одному рецепти найсмачніших вин. Ще одними особливостями Закарпаття є їхні цілющі термальні води, котрі прославилися на весь світ.

Запрошуємо разом з нами відвідати цей чудовий край, прогулятися вулканічними Карпатами, скуштувати закарпатського вина та поніжитися в джерелах термальних та мінеральних вод. Найпопулярні наші тури: "Цвіт сакури на Закарпатті." Ви побачите неймовірно красиві вулиці заповнені рожевим цвітом та чудовим запахом. "Долина нарцисів і замки Закарпаття." Ви відвідаєте долину цвітучих нарцисів, та прогуляєтеся старовинними замками. "Золотий трикутник Закарпаття." три основних туристичних міст Закарпаття: Ужгород, Мукачево, Берегово та додаткові екскурсії. "Закарпаття - край виноробів і середньовічних замків." де ви відвідаєте красиві і величні замки та скуштуєте смачного закарпатського вина, місцевого виробництва.