Tours to Lviv

tour to Lviv
Tour price of 200 $

Найцікавіші місця Львова в турі: автобусна екскурсія з 5 виходами і 3 пішохідні екскурсії: "Елітний Львів", "Вуличками давнього міста", "Підземелля Львова".

The tour is in Hebrew, Russian, Ukrainian and English

Tour price of 290 $

Шість екскурсій у Львові в одному турі: у перший день Ви матимете нагоду скуштувати каву та шоколад, наступного дня автобус Вас повезе на оглядову екскурсію Львовом, в третій день екскурсійного туру зануритесь у історичну частину Львова.

Тур до Львова чотири дні-en
Tour price of 380 $

Шість екскурсій у Львові в одному турі: у перший день Ви матимете нагоду скуштувати каву та шоколад, наступного дня автобус Вас повезе на оглядову екскурсію Львовом, в третій день екскурсійного туру зануритесь у історичну частину Львова.

Тур до Львова на 5 днів-en
Tour price of 550 $

Шість екскурсій по Львову та 2 виїзні екскурсії: в цьому турі Ви детально ознайомитесь не тільки зі Львовом, на ознайомлення з яким у супроводі екскурсовода у Вас буде 3 дні, а також відвідаєте екскурсію Замкам Львівщини та Карпати.

тур до Львова на 6 днів-en
Tour price of 740 $

Вісім екскурсій по Львову та дві виїзні екскурсії. В запропонованому турі Ви отримаєте збалансоване індивідуальне обслуговування і групові екскурсії по Львову, а також відвідаєте дві одноденні виїзні екскурсії в замки Львівщини та в Карпати.

The tours are held daily

Тижневий тур у Львів-en
Tour price of 830 $

Ten excursions around Lviv in one tour and two excursions out of the city: for those, who want to get to know almost everything about Lviv and also to visit the Carpathians and the castles of Lviv region.

The tours are held daily

Англомовні тури до Львова

Місто Лева зачаровує своєю особливою атмосферою та вабить унікальними пам’ятками архітектури. Львів дивує незвичайними музеями і гостинно запрошує до оригінальних тематичних ресторанчиків. Оберіть один із найцікавіших турів до Львова та пізнайте це місто по-своєму.

Тури до Львова на вихідні

Тур вихідного дня у Львів – це найкращий вікенд, про який можна не тільки мріяти, але й реалізувати. Місто Лева вміє здивувати за кілька годин і причарувати всього лиш за кілька днів. Оберіть тематичний тур Екскурсія "Львів - місто кави і шоколаду" і відчуйте Львів на смак. Терпкий і міцний. Вирушіть у популярний Тур до Львова на 3 дні і з п’ятниці до неділі насолоджуйтесь містом, мандруючи шоколадними закутками, підземеллями, пивоварнями і визначними пам’ятками. Або ж станьте учасником «Дводенного туру до Львова» і оцініть одразу кілька найяскравіших екскурсій містом: "Австрійський Львів", "Церква Св. Юра", "Архітектурний комплекс площі Ринок", "Високий Замок", "Личаківське кладовище", "Елітний Львів", Вуличками міста, Підземелля Львова.

Багатоденні тури

Для того, аби відчути Львів повноцінно, потрібно присвятити йому не один і навіть не два дні. И пропонуємо популярні і дуже цікаві тури: «Тур у Львів на тиждень», «Тур у Львів на 6 днів», тури у Львів на 4 і 5 днів. У рамках кожного з них буде багато цікавих зупинок найдостойнішими місцями міста. Ви посмакуєте оригінальними місцевими стравами, поринете у вир західних традицій та зможете відпочити із львівським колоритом.

Тури на свята і фестивалі у Львів

Львів вміє неймовіро цікаво відпочивати. Фестиваль "Ніч у Львові", свято сиру і вина, свято шоколаду, день молоді, свято батяра, «Тур на день Валентина» і «Тур Новий рік у Львові» - усі ці захопливі варіанти уже чекають вашого остаточного рішення вирушити до міста Лева і випробувати місто на гостинність. Окрім того, можна навідатися до Львова і в особливо святкові дні. «Тур на Різдво у Львів», подорож «На Великдень до Львова», мандрівка «Вербна неділя у Львові», «Католицьке Різдво у Львові», а також свято-візитівка Львова – «Книжковий форум видавців» - місто Лева відкриває перед вами свої ворота та двері і чекає у гості у будні і в свята!