Ціна від 80 грн

Щодня (по замовленню)

 

Майстерня пряників – чарівне місце, яке тісно пов’язане з історією славного міста Лева. Місце, де зупиняється час, де кожен куточок наповнений затишком, теплом та приємними ароматами!

 
Зареєструватись
  • Запис на екскурсію:
  • +38 (097) 907 21 98 Тарас
  • +38 (093) 637 66 99 Тарас

Майстер-клас у Львові від майстерні пряників

Майстерня пряників – чарівне місце, яке тісно пов’язане з історією славного міста Лева. Місце, де зупиняється час, де кожен куточок наповнений затишком, теплом та приємними ароматами! Потрапивши сюди, кожен відвідувач, незалежно від віку, опиняється в дитинстві, та може відчути себе в справжній казці.

 
Майстерня пряників Майстерня пряників. Львів Майстер-клас Майстерня пряників
 

В нашій майстерні Ви знайдете пряники на будь-який смак. Скуштуєте справжній карпатський чай та запашну львівську каву. Зможете власноруч створити солодкий шедевр та отримаєте купу кольорових та смачних вражень! Львів здавна здобув славу міста солодощів і ароматної кави. Впродовж століть тут виробляли і продавали найрізноманітніші солодощі, серед яких особливою популярністю користувалися «юрашки» - знамениті львівські пряники-медяники. З’явилися вони більш ніж двісті років тому. За тих часів на площі Святого Юрія частенько вирували жваві ярмарки із веселими музиками та запальними танцями. Скільки всього цікавого, смачного, мальовничого було там! А в самому серці цього яскравого дійства стояло шатро, де продавалися медяники різного кольору та смаку: ванільні, кавові, помаранчеві, карамельні, мигдальні… усіх не злічити! За назвою собору та площі пряники стали іменувати «юрашками». Купити такого «юрашка» в подарунок друзям, рідним чи коханим було святим обов’язком кожного відвідувача ярмарку. Сьогодні ми зібрали найталановитіших та найкреативніших майстрів, щоб відновити давню традицію та поділитися нею з Вами!

Тож долучайтеся і Ви до смачної історії міста Лева!

 
Майстерня пряників Майстерня пряників Майстерня пряників
 

Перелік наших послуг:

Майстер-класи (з випікання та малювання пряників),

Проведення виїзних майстер-класів (як індивідуальні, так і для великих груп),

Організація дитячих свят в нашому закладі,

Великий вибір пряників, а також можливість виготовлення ексклюзивних замовлень.

Тривалість програми: орієнтовно 30 хвилин.

 

Варіанти майстер-класу:

-Розмальовування пряників - 80 грн;
-Розмальовування пряників+карамельний напій та гостинець - 110 грн;
-Майстер-клас по випіканню пряників - 300 грн.

Зареєструватись

Наші популярні тури:

Тур до Львова для школярів (2 дні)

Тур до Львова для школярів (3 дні)

Екскурсія Львів - місто кави і шоколаду