Ціна туру 4150 грн

Тур проводиться щодня

 

Десять екскурсій по Львову в одному турі та дві виїзні екскурсії: для тих хто, хоче дізнатись майже все про Львів, а також відвідати Карпати і замки Львівщини.

Зареєструватись

Тиждень у Львові – це особливий відпочинок. За цей короткий час ви зможете відчути себе справжнім львів’янином. Ви дізнаєтесь про Львів усе, бо відвідаєте аж 10 тематичних екскурсій містом, і лише 1 з них буде автобусною. А ще у цей тиждень ми двічі покидатимемо місто Лева для подорожей Львівщиною. Навідаємося у загадкові закутки Карпат, покатаємось на історичному гірському транспорті, а також помандруємо до величних замків Західної України. Кава та шоколад, містичні підземелля та розкішні вілли, вузенькі вулички та романтичні кнайпи – з нами ви вдихнете Львів на повні груди.

 
 • Запис на тур:
 • +38 (063) 307 45 66 Соломія
 • +38 (096) 633 29 98 Соломія

Тур у Львів на тиждень. Львів, Замки Львівщини, Карпати

  1 день (понеділок)

 • 10:00-13:00 Екскурсія "Вілли Львова".
 • 13:00-16:00 Екскурсія "Єврейський Львів"
 • Поселення в готель

  2 день (вівторок)

 • 8:00 Сніданок
 • 10:00-13:00 Екскурсія "Романтичний Львів".

  Початок: пл. Ринок, 1

 • 13:00-15:00 Екскурсія "Музеї Львова"

  3 день (середа)

 • 8:00 Сніданок
 • 9:00-18:00 "Золота підкова Львівщини" (початок пл. Ринок, 24)

  4 день (четвер)

 • 7:00 Сніданок
 • 8:00-21:00 Екскурсія "Карпатський трамвайчик та Скелі Довбуша" (початок пл.Двірцева, 1)

  !!! З жовтня по квітень екскурсія "Карпатський трамвайчик" замінюється на екскурсію "Тустань та водоспад Кам'янка"

  5 день (п'ятниця)

 • 8:00 Сніданок
 • 10:00-13:00 Екскурсія "Львів місто кави і шоколаду". Початок: пл. Данила Гальцького
 • 13:00-15:00 Екскурсія "Хмільний Львів"

  6 день (субота)

 • 8:00 Сніданок
 • 9:00-13:00 Автобусна екскурсія Львовом (Австрійський Львів, церква Св. Юра, Високий Замок, Личаківське кладовище, архітектурний ансамбль пл. Ринок). Початок: пл. Двірцева, 1 (головний залізничний вокзал)
 • 13:00-15:30 Екскурсія "Підземелля Львова"

  7 день (неділя)

 • 8:00 Сніданок
 • Виселення з готелю
 • 10:00-12:00 Екскурсія "Елітний Львів". Початок: проспект Свободи, Оперний театр
 • 12:00-15:00 Екскурсія "Вуличками давнього міста".

Екскурсія: Вілли Львова

вілла у Львові Палац у Львові Вілла Львів

Вілла Йосифа Франца

Одна з найгарніших необарокових вілл вулиці Мельника. Її запроектував і звів 1893-го року для вдови Йосифа Франца (спадкоємиці гіпсової фабрики Юзефи) архітектор Ян Перос. Колись розкішна вілла після націоналізації втратила майже свою велич. Зараз тут розміщений обласний лікарсько-фізкультурний диспансер.

Палац Бєльських

Будівля початку 20 ст. побудована в суміжному стилі між академічним модерном і неокласицизмом. В 1921-1923 роках будинок був перебудований архітектором Багенським для родини магнатів Бєльських. Згодом, 1939-41 роках, магнати почали ділити будинок з спілкою письменників УРСР.

Палац Сапегів

В 1867-му році, коли за кошт Леона (Адама) Людвіга Сапеги будувався цей необароковий палац, частина вулиці Коперника вважалася околицею Львова. Народ називав її чарівною скринькою, ймовірно ще й тому, що вартість вілли обійшлася власнику, як і шикарний Палац Потоцьких. До вілли прилягала значна територія, частина якої втратилась. В період українсько-польського протистояння, тут штабувалися українці. Сьогодні тут обласне Товариство охорони пам’яток історії та культури.

 
Цитадаль Львів Музей Михайла Грушевського Палац Бєльських

Цитадель

Цитадель будувалась як відголосок Весни Народів, і слугувала не стільки захистом від зовнішнього ворога, а мала пристрашувати бунтівних городян. Будувалася цитадель в період розквіту гладкоствольної артилерії, тому, коли з’явилася нарізна зброя, обороноздатність споруд різко впала. В період польсько-українського протистояння тут відбувались основні бої за місто, про це нагадують прострелені стіни однієї з башт. За Польщі тут був каток. Нацисти спершу думали побудувати на цьому місці стадіон, але влаштували, зрештою, концентраційний табір Stalag-328 «Tsutadell» і тюрму. Зараз тут готель, банк, сховища бібліотеки Стефаника, а одна башта зосталась ледь відреставрованою, як пам’ятка історії.

Музей Михайла Грушевського

Музей-садиба видатної людини, першого президента України (УНР), історика, професора Львівського університету, автора десятитомної фундаментальної праці «Історія України-Руси», засновано як музей в 1989-му році, а з 2000-го повноцінно функціонує і освітлює львівський період життя Михайла Грушевського.

Вілла Івана Франка

Значною мірою завдяки дружині письменника на початку століття письменник нарешті прихистився у власній оселі. Інтер’єр оселі письменника в період його проживання небагатий: прості меблі і оздоба в п'яти кімнатах (без кухні), опалення пічне. Мешкав Франко тут до 1905-го року, за рік до смерті.

Екскурсія: Єврейський Львів

Королівський Арсенал Синагога Цорі Гільод галицько-жидівська кнайпа

Королівський арсенал

Разом з Міським арсеналом прибудований до суцільної оборонної стіни. Служив для зберігання зброї. В його підвалах діяла ливарня. Арсенал побудований значною мірою за кошти короля Владислава Вази.

Єврейський квартал

У Львові було два єврейських квартала, умовно їх можна назвати заможний і бідний, і їхні мешканці недолюблювали один одного (як це не парадоксально для єврейської громади). Зараз тривають розкопки на місці головної міської синагоги «Золота Рози» з котрою пов’язано багато цікавих історій. Були в кварталі мікви (ритуальні лазні), хедер, будинки старійшин.

Синагога Золота Роза

Синагога будувалася в 1582-1595 роках. Але цікаві історії її супроводжували ще до будівництва. Католики добилися закону, що забороняв будувати синагогу вищою за будь-яку міську будівлю, тому єврейська громада пішла на хитрощі. Синагогу збудували заглибленою в землю. Але після будівництва дорога львівська земля не давала спокою отцям єзуїтам, котрі то відбирали, то знову втрачали її. В 1943 році синагогу підірвали нацисти.

Площа синагог

За міським арсеналом колись стояло три синагоги. Перша, найстаріша, збудована ще в 14-му столітті; друга – постала на її місці – Бейт-Мідаш (Дім навчання), Велика міська синагога; третя – «Тур Захав»(«Золота Роза»). А назагал у Львові було понад сотню синагог.

Синагога "Цорі Ґільод"

Розташована в привокзальній частині Львова між вулицями Братів Міхновських і Хотинською (чорний вхід), одна з нечисленних синагог що зберегли настінний розпис майстра Максиміліана Куґеля. Збудована 1923 року на місці єврейського молитвенного дому. В 1944 року тут був склад. Нині передана громаді "Бейс Аарон ве Ісраель".

Екскурсія "Романтичний Львів"

Ромео і Джульєта Львів Львівський історичний музей центр Львів

Мазох кафе

Це незвичайний заклад із особливими поглядами на почуття та пристрасть. Кафе назване на честь відомого письменника, родом зі Львова, Леопольда фон Захер-Мазоха. У його стінах можна не тільки смачно поїсти та випити гарячих напоїв, але й подивитися на свою пристрасть та почуття з-іншого, первісного, боку. Заінтриговані? Львів відкриє вам усі свої секрети.

Костел Бернардинів

Архітектура будівлі зачаровує з першого погляду. Як і легенди, якими оповиті мури костелу. Придивіться до старовинного годинника на будівлі. Ви помітили, що він поспішає на 5 хвилин? Якщо ні, тоді ви – закохана людина, які не звертають уваги на швидкоплинність часу. Але з історії поспіх годинника не пов’язаний з коханням. Стрілки годинника перевів монах, щоби врятувати місто від навали турків.

Грецькі боги

Фонтани на площі Ринок – улюблене місце зустрічі закоханих львів’ян та гостей міста. Тому що опікуються фонтанами величні скульптури грецьких богів. А богам під силу геть усе. Навіть роздмухати ваші почуття, якщо ви цього дуже забажаєте. Пригляньтесь до грецьких фонтанів. І не забудьте загадати бажання – воно обов’язково здійсниться. Принаймні, так кажуть львівські легенди.

 
пам'ятник Мазоху Львів для закоханих балкон Львів

Італійський дворик

Чуєте, як шепоче вітер? Насправді це польський король Ян Собеський зізнається у своїх почуттях до французької красуні Марії Казміри. Їхні почуття були таємними, але від того не менше сильними. Чому кохання поляка і француженки причаїлося в Італійському дворику, створеному у ХVI столітті, запитайте під час нашої екскурсії. Відповідь вас здивує.

Лавка для закоханих

Десятеро талановитих і працьовитих ковалів "Товариства Залізного Лева" працювали над створенням цієї лавочки. Вона особлива, бо викувана теплом людських рук з думками про найрідніших у світі людей. Майстри кували її для закоханих, які зможуть відпочити на лавочці і прошепотіти один одному найбажаніші слова прямісінько у центрі міста. Коли присядете на лавку – візьміться за руки. І залізні леви будуть оберігати ваші серця завжди.

Балкон закоханих

Кажуть, якщо зробити пропозицію руки і серця під цим старовинним львівським балконом, відповідь обов’язково буде щасливою. Це місце переповнене енергетикою - кохання. Запам’ятали адресу? Площа Ринок, 31. Колись тут закохався польський король. Тепер і ваша черга зігрівати чиєсь серце. То чому б не зробити цього у Львові – одному з найромантичніших міст України?

Екскурсія: Музеї Львова

дворик Львів музей Італійський Дворик музей книги

Львівський історичний музей (італійський дворик)

Ви не полюбляєте музейних експонатів? А як щодо магічного персня, з допомогою якого можна спілкуватися із духами? Або ж розкішних годинників, які, подекуди, перевершують усі очікування щодо таких механізмів в інтер’єрі? Львівський історичний музей вражає кожного відвідувача. Тут зберігаються більше трьохсот експонатів. Серед них ви обов’язково знайдете такі, що припадуть вам до душі та відповідатимуть вашим інтересам.

Львівський музей історії релігії

Ще один незвичайний музей. Незвичайний – бо єдиний, який висвітлює таку тематику. У стінах цього музею можна почути про усі релігії світу та діяльність найрізноманітніших церковних організацій. Ще одна яскрава деталь – установа розташована в будівлі Домініканського монастиря ХІV – XVIII ст.., де також можна послухати вражаючі концерти органної музики. Їх організовують у великому виставковому залі, який колись був головною трапезною монастиря.

Музей мистецтва давньої української книги

Ми розкажемо вам, що таке інкунабула. І покажемо. Ви побачите перші друковані книги та руські книги XV — XVIII століть. Сьогодні музей є дослідним центром та самостійним відділом Львівської галереї мистецтв. Тут зберігають та аналізують старі рукописи, вивчають історію друкарень України та книгодруку в нашій державі. Тут цікаво.

 
фото Арсенал музеї Львова тижневий тур

Львівський міський арсенал

Дуже багата і різноманітна експозиція чекає вас у стінах фортифікаційно-оборонної споруди Львова – «Львівського міського арсеналу». «Арсенал» виконаний у стилі доби Ренесансу. А його експозиція зберігає у собі зброю не тільки цієї епохи. І не тільки українського народу. Тут є і вогнепальна зброя, і холодна. Тут є незвичайна зброя, про яку ви навіть в книгах не читали. А ще у музеї достатньо зразків давньої посуди та орденів.

Музей Палаццо Бандінеллі

Цей музей ще називають кам’яницею, а його експозицію розділяють на внутрішню та зовнішню. Ззовні ви маєте змогу побачити класичний декор ХVІІ - ХVІІІ століть – рельєфні зображення дельфінів. Внутрішня експозиція – це зразки інтер’єру ХVІІ століття. Тут є і різьблені сволоки на дверях, і білокам’яні міжвіконні колонки, інкрустовані алебастром і ще багато цікавих деталей, про які вам розкажуть під час екскурсії.

Екскурсія: замки Львівщини

замки Львівщини тур Львів на тиждень тижневий тур у Львів

Олеський замок

Замок височіє на пагорбі над річкою Ліберція. Кажуть, автором фортеці є один із синів галицько-волинського князя Юрія Львовича. Вперше про замок згадують у джерелах 1327 року. З роками фортецю змінювали та перебудовували. Тут народився король Польщі Ян III Собеський. А наприкінці 70-х років XX століття у стінах замку відкрили музей-заповідник, відділ Львівської галереї мистецтв. Незабутнім доповненням до величі фортифікаційних стін є мальовничий парк.

Золочівський замок

Один із найгармонічніших замків України. Він поєднує у собі величну в’їздову вежу, чарівний Китайський палац, Великий житловий палац і самі мури фортеці. Тут жили королі, тому й інтер’єр був королівським. Проте з роками приміщення передали панові для садиби, потім тут була в’язниця і навіть навчальний заклад. Сьогодні Золочівський замок – діюче відділення Львівської картинної галереї, музей-заповідник з багатою експозицією.

Підгорецький замок

Колишня власність магнатів Жевуських. Окрім розкішного палацу з бастіонами, тут також є справжній «італійський парк». Підгорецький замок – найкращий у Європі ренесансний замок. Його парк – єдиний в Україні справжній парк такого типу. Ще одна цікава пам’ятка, яку не варто пропускати повз увагу – приклад народної творчості дерев’яна церква Св. Михаїла. Її датують 1720 роком.

Екскурсія "Карпатський трамвайчик і Скелі Довбуша"

трамвайчик в карпатах тижневий тур до Львова виїзна екскурсія на скелі Довбуша екскурсія скелі Довбуша

Поїздка Карпатським трамвайчиком

Можливо, ви уже літали літаками, їздили потягами та мандрували на велосипедах. Але ви точно ще не каталися на вузькоколійному трамвайчику посеред карпатських гір. Карпатський трамвайчик – діючий транспорт, який двічі на тиждень возить лісорубів на роботу. А в інші дні на ньому катаються туристи. Гості Карпат із подивом та захопленням оглядають історичний транспорт та милуються гірськими краєвидами з вікна чудо-трамвайчика.

Печерний комплекс "Скелі Довбуша"

Тут можна заблукати. Або знайти скарби. Комплекс «Скелі Довбуша» - це лабіринт довжиною 1 км і шириною 200 м. Висота лабіринту – 80 м. Він розташований поміж деревами буково-смерекового лісу та пісковиками. Колись тут ховалися опришки на чолі зі своїм легендарним ватажком Олексою Довбушем. Прогуляйтесь комплексом – кам’яні насипи, скелясті утворення, загадкові ущелини та глибокі ями – такої подорожі ви не забудете ніколи.

Екскурсія "Львів - місто кави і шоколаду"

пам'ятник у Львові майстерня шоколаду dukat3

Пам'ятник Юрію Кульчицькому

Його називають кавовим королем. Дехто каже, що саме львів’янин Кульчицький відкрив першу кав’ярню у Відні. Проте ця інформація є скоріше легендою, аніж правдою. А правда в іншому – в хитрощах Юрія Кульчицького, який за безцінь виміняв зерна кави і навчив любити цей енергетичний напій Австро-Угорщину. Сьогодні Львів пахне кавою. А пам’ятник кавовому королю вабить до себе допитливих туристів.

Львівська майстерня шоколаду

 

Такої кількості шоколаду ви не бачили ніде. Тут шоколад ллється ріками, а з нього творять неймовірні фігури. І звірята, і пам’ятні сувеніри, і неймовірні цукерки із близько півсотнею смачних додатків. Шоколад із цукатами, або цукерки із марципаном – асортимент Майстерні шоколаду вражає. Від нього паморочиться в голові. Посмакуйте львівським шоколадом – і ви не забудете цього аромату ніколи.

 
копальня кави кафе в центрі Львова тихе кафе у Львові

Під синьою пляшкою

Шукаєте місце, де можна тихо погомоніти і смачно поїсти? Тоді вам підійде кафе «Під синьою пляшкою». У цьому кафе заховалася історія європейських кав’ярень. У меню ви знайдете цікаві назви і неймовірні історичні звороти, якими у цьому кафе названі смачні страви та напої. Пориньте в часи Австро-Угорщини – завітайте у кнайпу «Під синьою пляшкою». До речі, тут можна скуштувати неймовірно смачне фондю.

Золотий Дукат

Трішки містичне і дуже романтичне кафе, в якому можна скуштувати найароматнішу каву у Львові. У цьому закладі дзеркальна стеля і м’яке світло, тому аромат від кави видається особливо глибоким. Асортимент кавових напоїв у «Золотому дукаті» найбагатший у місті Лева. А кількість легенд та загадкових історій, якими оповиті стіни кав’ярні, створюють тут особливу атмосферу, забути яку не в силі.

Екскурсія "Хмільний Львів"

starg4 starg7 starg6

Театр Пива "Правда"

В самісінькому серці Львова вариться пиво. Завітайте в театр пива «Правда», який зустрічає трьома просторими залами на трьох поверхах, та місцем огляду процесу пивоваріння - просторим підвалом. Пиво цієї молодої пивоварні вже бере медалі на Європейських конкурсах.

"П'яна вишня"

Зручно забігти на Площу Ринок до затишної кнайпи "П’яна вишня", та неквапом спостерігати метушню гамірної площі з кілішком смачнющої наливки. Повірте, ви полишите заклад у інакшому, приємно-розслабленому стані, що дозволить глибше перейнятись духом Львова.

"Дім легенд"

Один з ресторанів мережі Local «Дім легенд» займає належне місце в міфології теперішнього Львова. Без нього не відбувається жоден екскурсійний похід центром міста. В приміщенні є без ліку цікавих, привабливих для відвідувачів дрібниць, з яких складається повнота вражень туриста.

"Кумпель"

"Кумпель" - сучасний ресторан, який першим у Львові почав виготовляти свіже авторське пиво, здобуваючи палких шанувальників. Личаківський район, в якому розмістився заклад, віддавна славився батярами, люмпен-пиворізами, що наводили страх на добропорядних громадян своїми хуліганськими вибриками, але які стали символом реставрованої традиції у образі «Кумпелю».

"Королівська пивоварня"

В затишному дворику центра міста варяться п’ять різних сортів пива для вишуканої публіки ресторану «Королівська пивоварня». Відвідувачі самі мають змогу бачити процес виготовлення напою.

Ресторан-пивоварня "Старгород"

Якщо ви завжди мріяли погуляти на усі 100% і ні в чому себе не обмежувати, тоді у «Старгороді» вас чекають. Тут можна смачно їсти і пити. Можна добряче роздивитися, як вариться живе пиво. А можна просто отримати безкоштовний флаєр і цілу нічку танцювати на столі під живу музику. Смачна європейська кухня, українська пісня і справжні львівські наливки – неперевершене поєднання, чи не так?

Автобусна екскурсія Львовом

Під час екскурсії Вас очікує 5 виходів для ознайомлення з цікавими пам’ятками міста: церква Ольги і Єлизавети, собор Св. Юра, пл. Ринок, Високий Замок, Личаківське кладовище.

Церква святих Ольги і Єлизавети

 

Це найвища у Львові святиня. І одна із найвеличніших. Зведений у стилі неоготики, римо-католицький костел є помітним із різних куточків міста. У народі Церкву святих Ольги і Єлизавети називають «Ельжбетою». А все тому, що названа вона на честь Єлизавети Баварської – дружини австро-угорського цісаря Франца-Йосифа I. Велична архітектура і таємничі вітражі в інтер’єрі – це варто побачити.

Пам'ятник Степанові Бандері

 

Національний герой Степан Бандера займає у Львові велику площу із 30-метровою тріумфальною аркою. Пам’ятник герою охороняє усі віхи української державності: княжі часи, кори козацтва, роки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, а також наші дні. Ніхто не загрожує українській цілісності. Ніхто не зазіхне на Львів, бо його оберігає семиметровий монумент Степанові Бандері.

Архикатедральний собор Св. Юра

 

Він височіє на Святоюрській горі і вабить до себе золотими куполами і неймовірною красою архітектури. Архикатедральний собор Св. Юра є одним із найкрасивіших архітектурних комплексів у місті Лева. Сьогодні він не лише залишається основним храмом Української греко-католицької церкви у Львові, але й є визначною пам’яткою архітектури, яку охороняє ЮНЕСКО.

 
ПР1 кращі фото Львова fontan312 220

Площа Ринок

Одне із найчарівніших і найатмосферніших місць у Львові. Тільки тут можна вдихнути і почути Львів по-справжньому. Площа Ринок особлива своєю архітектурою. Тут така кількість унікальних пам’яток, що і порахувати складно. Здається, кожен шматок бруківки знає свою особливу історію. Тут з усіх закутків пахне кавою і шоколадом. І грає музика. Скрипка, гітара, бубни. Прислухайтесь до Львова – і ви полюбите його назавжди.

Львівська ратуша

В усі роки свого існування Львівська Ратуша біла місцем засідання місцевих депутатів. У її стінах вирішують долю міста і містян. Але туристам цікавішою є вершина Ратуші. Звідси можна побачити Львів історичний. Згори. Роздивитися дахи, порівняти вулички, оцінити архітектурні деталі. А ще саме на Ратуші є старовинний годинник з особливим механізмом. Що особливого, запитаєте ви? Нехай це залишиться інтригою до екскурсії.

Фонтани

1793 р. на пл. Ринок було споруджено чотири фонтани — по одному на кожному розі площі. Кожен фонтан має восьмигранну чашу, у центрі чаші — статуя персонажа античної міфології: бог морів Нептун, його дружина Амфітрита, богиня полювання Діана і герой Адоніс.

Чорна кам’яниця

Історична архітектурно-багата будівля чорного кольору. Можливо, у вас буде своя версія, чому цей чудний будинок почорнів? Бо науковці уже стільки версій висловили, що до одної спільної домовитися не можуть. Збудована кам’яниця у 1577 році. Архітектуру називають ренесансною. Авторство віддають Петру Красовському. Сьогодні у загадковій чорній кам’яниці розташований Львівський історичний музей.

Високий замок

 

Тут дуже гарно і завжди спокійно. Бо коли ти стоїш високо-високо і дивишся на історичне місто Лева згори, нічого не може зіпсувати вражень від побаченого. Кажуть, колись тут і справді був величний замок князів Лева та Данила. А сьогодні від нього залишився лише насип-руїна. Проте саме ця руїна залишається улюбленим місцем туристів, львів’ян і гостей міста.

Личаківський цвинтар

 

Це елітний некрополь, який оберігає затишок сотень поховань відомих людей. Діячі культури, управлінці та герої – тут є могили знаменитих і не дуже чоловіків і жінок, які зробили свій неоціненний внесок в розвиток України і Львова. Перше поховання на Личаківському цвинтарі датоване 1786 роком. Серед останніх захоронень – могили борців за Україну у зоні АТО.

Екскурсія: Підземелля Львова

Після екскурсій, які нас окрилили ми спустимось з небес на землю, навіть нижче - під землю. Звісно всі 100 кілометрів підземних ходів, які дослідили вчені, ми не пройдемо, але побачимо чимало цікавого.

Підземелля Домініканського монастиря

Чи бачили ви колись справжню келію монаха? А справжнісіньку шибеницю? Якщо ні – прямуємо до підземелля Домініканського монастиря. Тут є автентична зала із шибеницею і незвичайна келія, у якій живе дух відлюдника – монаха, історія якого заворожує та дивує. Цікаво, але саме ці підземелля вважають залишками князівського палацу, в якому жив та царював князь Лев з 1270 року.

Підземелля костелу отців Єзуїтів

Одне з найтаємничіших і наймістичніших підземель Львова. Тут є особливий експонат – справжній різьблений саркофаг 18 століття. Він належить архієпископу Миколі Вижицькому. Але немає жодного історичного підтвердження, що він був у ньому похований. Як і самого архієпископа у саркофазі немає. Містика?

Аптека-музей

Одна із найколоритніших аптек в Україні знаходиться саме у Львові. Тут можна не лише придбати ліки, але й ознайомитися з історією аптечної справи, побачити старовинні книги із не менш старовинними рецептами, а також подивитися на колекцію медичних приладів і посуду, якими користувалися ще чотири століття тому. Зрештою, тільки у Львові, і тільки в Аптеці-музеї ви матимете унікальну можливість навідатися до лабораторії середньовічного алхіміка.

Копальня кави

 

Відтепер каву добувають у шахті. І придумали це львів’яни. Їхня кава особлива. Не така, до якої звикли в усьому світі. Що більше, кожен відвідувач може на власні очі побачити, як працюють кавові копачі, спустившись у самісіньку шахту. Після видобування, зерна обсмажують і готують. Спробувати колоритну львівську каву можна у кав’ярні, яка розташована прямісінько над копальнею.

Криївка

Шукаємо москалів, співаємо і п’ємо хмільні напої. У Криївці ніколи не буває сумно. А ще тут ніколи не буває тихо. Шум, гам, стрільба і веселі пісні – таке можна побачити тільки у Львові. Не забудьте запам’ятати націоналістичний пароль, який і є вхідним квитком до оригінальної кнайпи. А звучить він так: "Слава Україні - Героям слава". І не пропустіть хмільної чарочки, якою усіх відвідувачів частують на вході. А далі – все у ваших руках!

Екскурсія "Елітний Львів"

Оперний театр

 

Розкішна будівля одного із найгарніших у світі Оперних театрів є окрасою центру Львова. Львівський театр опери та балету імені Соломії Крушельницької імпозантний ззовні і розкішний всередині. Його порівнювали з оперним театром у Парижі та з Віденською оперою. Його хочеться запам’ятати. Колони, скульптури, балюстради, статуї муз і горельєфи – таким оперний театр у Львові є ззовні. Позолота, кольоровий мармур і декоративні розписи – опера Львова дивує і зсередини. Переконайтесь, що ми не перебільшуємо.

Будинок вчених

 

Перше, що привертає увагу – унікальні сходова конструкція вестибюлю. Вона додає інтер’єру вишуканості і навіть аристократизму. Кожна деталь приміщення вартує уваги. Тут почуваєш себе знатною дамою чи шляхетним кавалером. Бо стіни розповідають про дворян, графів, аристократів. Сьогодні у Будинку вчених знімають кіно, проводять весільні фотозйомки, а також організовують справжні розкішні бали.

Палац Потоцьких

Авторство цієї величної будівлі приписують французу - Луї д'Оверню. Він працював на замовлення намiсника королiвства Галичини і Лодомерiї графа Альфреда II Юзефа Потоцького і виконав його пречудово. Це один із найбільших палаців у Львові. Якщо ж врахувати, що розташований він у історичному центрі Львова, колорит видається ще ефектнішим. Велич посеред вузьких вуличок, всипаних архітектурними пам’ятками.

 

Екскурсія "Вуличками давнього Львова"

Ви побачите близько 50 визначних та розважальних місць Львова, пам’ятників, церков. Серед них: пам’ятник Т. Шевченку, А. Міцкевичу, Латинська Катедра, Вірменський катедральний собор, Домініканський собор, Королівський та міський арсенали, відвідаєте тематичні кафе та ресторани (Криївка, Дім Легенд, під Золотою Розою, театр пива Правда…)

 

Латинська Катедра

Ще одна загадка - Латинський катедральний собор. Це святиня, архітектура якої може стати навчальним посібником для студентів і науковців. Зведена у готичному стилі, впродовж кількох років пам’ятка перебудовувалася і реставрувалася із додаванням інших стильових деталей. Тут є і сліди бароко, і сецесія, і ренесанс. А що бачите у цих стінах ви?

Вірменський катедральний собор

Подивіться під ноги. Ці плити – поховання вірменів. Кажуть, душа людини тільки тоді покидає земний світ, коли стирається її ім’я на надгробку. Кожен, хто ступає по плитах до Вірменського собору, наближає десятки вірмен до неба. Це унікальна пам’ятка XIV - XV століть. Це шматочок особливого Сходу посеред Європи. Однією із найцікавіших деталей собору є дерев’яна каплиця “Голгофа”, історію якої ми обов’язково вам розкажемо.

Домініканський собор

Цей собор охороняється ЮНЕСКО як унікальна пам’ятка архітектури в центрі історичного ансамблю Львова. Домініканський собор, Церква Пресвятої Євхаристії, костел Божого Тіла і монастир домініканців - усе це одна велична споруда. Також Домініканський собор є пам’яткою архітектури національного значення.

 
Arsenal2 Вернісаж Львів Дім легенд1

Королівський арсенал

Це фортифікаційна споруда, яка була зведена на кошти короля Владислав IV Ваза. Колись тут склад зброї. У стінах королівського арсеналу відливали дзвони і зброю. Сьогодні тут знаходиться Державний архів. Ззовні будівля і справді виглядає королівською. Не відразу можна віднести її до частини фортифікаційного муру старого Львова. Зрештою, це не остання загадка, яку Львів перед вами відкриє у рамках нашої екскурсії.

Міський арсенал

Колись ці стіни оберігали Львів від загарбників і ворогів. Сьогодні вони ваблять до себе туристів і допитливих гостей міста. Міський арсенал є фортифікаційною пам’яткою. А ще, у його серці розташований один із найцікавіших музеїв Львова – музей зброї різних народів та різних історичних епох. Торкніться цих величних стін - і ви відчуєте справжню міць Львова.

Ресторани мережі Lokal

Без креативної команди Lokal уже просто неможливо говорити про Львів. Кожен закуток, де розповідають легенди і готуються неймовірні колоритні страви – це творіння мережі закладів харчування Lokal. Відома на всю Україну “Криївка”, найдорожчі “Масони”, запаморочлива “Майстерня шоколаду”, скандальний “Мазох”, оригінальна “Гасова лампа”, драйвовий “Лівий берег”, колоритний “Дім легенд”, незвичайний ресторан “Під Золотою Розою” – про це варто почути і це варто побачити.

Сувенірний ринок “Вернісаж”

На цьому ринку можна побачити усю творчість львівських майстрів і майстринь. Цілком можливо, що тут ви натрапите на такі техніки і такі витвори людських рук, про які навіть не здогадувалися. Оригінальні сувеніри, пам’ятні речі і дуже якісні вишиванки – усе це можна придбати саме на «Вернісажі» у Львові.

Проживання в готелі у Львові:

Зазвичай це готель НТОН, якщо в цьому готелі немає місць, то можливе розміщення в готелях: Екран, Вітан, Гетьман, Екотель, Долинський, Український дворик.

Ціни на тур без проживання:

12 екскурсій: 2 виїзні екскурсії + 1 автобусна + 9 пішохідних 2150 грн.

 

  У вартість туру ВХОДИТЬ:

 • - 2 виїзні екскурсії;
 • - 10 екскурсій Львовом;
 • - проживання в готелі (дво- і тримісне поселення);
 • - сніданок в готелі;
 • - супровід гіда-екскурсовода.

  Додаткові послуги:

 • - При одномісному поселенні доплата 2000 грн.
 • - Додаткова ніч в готелі:
 • одномісний номер - 650 грн.;
 • двомісний номер - 700 грн.;
 • тримісний номер - 1000 грн.
 • - раннє заселення за додаткову оплату;
 • - камера зберігання готелю до і після заселення в номер;
 • - після оплати туру Ви отримаєте інформаційний лист з детальним описом екскурсій і номерами телефону екскурсовода.

  Подарунок від туроператора

 • Кольорова туристична карта Львова, де зазначені найпопулярніші заклади, кафе та ресторани, які Ви зможете відвідати у вільний час.
 

  У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

 • - обід, вечеря;
 • - особисті витрати і проїзд в громадському транспорті;
 • - страховка (за бажанням);
 • - вхідні квитки:
 • Синагога на "Бейт Аарон веІсраель" - 20 гривень з людини.
 • Музей галицького єврейства - 20 гривень з людини.
 • Львівський історичний музей (італійський дворик) (дорослі 10 грн., пільговий 5 грн.);
 • Львівський музей історії релігії (дорослі 20 грн., пільговий 10 грн.);
 • Львівський міський арсенал (дорослі 30 грн., пільговий 10 грн.);
 • Музей Палаццо Бандінеллі (дорослі 30 грн., пільговий 10 грн.);
 • Фортеця Тустань (дорослі 50 грн., пільгові 25 грн.);
 • Водоспад Кам'янка (дорослі 10 грн., діти 5 грн.);
 • Підгорецький замок (дорослі та студенти 30 грн., діти 9 грн.);
 • Золочівський замок (дорослі 45 грн., студенти 30 грн., діти 9 грн.).
 • Проїзд вузькоколійкою Карпатським трамвайчиком - 100 грн., діти 50 грн.;
 • Заповідник “Скелі Довбуша” - 5 грн.
 • Будинок вчених - 30 грн., діти 7-14 років - 15 грн.
 • Палац Потоцьких - 30 грн. (1 поверх), 30 грн. (2 поверх).
 • Личаківське кладовище - 40 грн., студенський/дитячий - 30 грн., фото та відеозйомка - 10 грн.
 • Музей-аптека - 20 грн., студенстький - 15 грн., дитячий - 10 грн., фото та відеозйомка - 5 грн.
 • Підземелля Домініканського монастиря - 20 грн., студенстький - 15 грн., дитячий - 10 грн.
 • Підземелля костелу отців Єзуїтів - 15 грн., дитячий - 5 грн.

Зареєструватись

Наші популярні тури:

Тур вихідного дня у Львів

Ескурсія в Карпати на тиждень

Екстримальний тур