Львів - Поморіє - Львів: через Стрий – Балчик- Албену - Кранево - Золоті Піски-Св.Констянтин і Єлену - Варну- Бялу - Обзор - Єленіте-Св. Влас - Сонячний Берег - Несебр - Равду - Поморіє Болгарію

65 євро

Автобусний транзит в Болгарію

(Із власними візами)

                                   Дорослий                                           Дитина  до 14 років                          
                                   65 євро                             60 євро

  

           Вартість проїзду в дві сторони
         (З оформленням віз)

                           Дорослий                                               Дитина до 14 років                               
70 євро 70 євро   

 Вартість болгарської візи

                          Дорослий до 60 лет          Діти до 18 років, студенти до 21 року, пенсионер
35 евро безплатно

Документи для болгарської візи

 

 

Вартість віз для туристів на машинах + бронь готелю

                   Дорослий до 60 років Діти до 18 р. та дорослі після 60 р.        
40 євро (нетто) 5 євро (нетто)




Дати


Виїзди з України

Виїзди з Болгарії

 Травень

 24,25,29,30,31


26,27,31

Червень

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,

16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,

28,29,30


1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,

16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,

28,29,30

Липень

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,

16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,

28,29,30,31

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,

16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,

28,29,30,31

Серпень

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,

16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,

28,29,30,31


1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,

16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,

28,29,30,31

Вересень




 1,2,3,4,5,6,7,8,9,11,13,15,17,19,21

23,25


1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,13,15,17,19,21

23,25,27



Виїзд з України  Виїзд з Болгарії
Львів - 10.30 вул. Наукова 35 а, біля "Сільпо"  Поморіє - 13.00 Солна 86       
Стрий - 11.00 - заправка ОККО  Равда - 13.10 по місцю висадки
Болехів - 11.15 -  Автовокзал Несебр - 13.20 - готель "Панорама"
Долина - 11.30 - Автовокзал Сонячний Берег  -  13.25 авт. зупинка на   трасі, біля готелю "Котва"
 Калуш - 11.45 - на КП ДАІ при виїзді із Калуша 

Сонячний Берег - 13.25 на авт.зупинці,      біля готелю "Арда" 
 Івано-Франківськ - 13.30 кінотеатр "Космос"

 Сонячний Берег- 13.30 на авт.     зупинці,біля  готелю «Diamond»
 Коломия  - 14.30 - на кільці

Сонячний Берег- 13.30 на авт. зупинці біля готелю "Петер Хауз"
Чернівці - 16.45 - ж/д вокзал Сонячний Берег- 13.40 на авт.     зупинці біля  готелю «Кондор»
 Балчик  - готель "Каліакра"  Сонячний Берег- 13.40 готель
«Хелена Резорт», супермаркет Зора
 Албена - біля кільця  Св.Влас-13.45 На кільці
Кранево- біля базару  Еленіте-13.50 біля воріт
Золоті піски - готель "Зора"   Обзор-14.35 автовокзал
Св. Констянтин та Єлена - біля в'їзду на курорт Бяла -14.40-біля повороту на Бялу
 Варна -  площа
біля центрального  собору
Варна – 15.05 площа
біля центрального собору
 Бяла  - біля повороту на Бялу Св. Констянтин і Єлена - 15.15
біля в'їзду на курорт
 Обзор - автовокзал 

Золоті Піски -15.25 Готель «Зора»
 Еленіте - біля воріт   Кранево -15.35 біля базару
 Св.Влас - на кільці  Албена –15.45 біля кільця
 Сонячний Берег - готель    "Хелена Резорт"супермаркет  "Зора"  Балчик  -  15.55 готель "Каліакра"
  Сонячний Берег -на авт. зупинці біля готелю  "Сані Дей Клаб" Чернівці - ж/д вокзал
  Сонячний Берег - на авт. зупинці біля готелю "Петер Хауз"  Коломия-на кільці
 Сонячний Берег - на авт.зупинці,      біля готелю "Diamond"  Івано-Франківськ - кінотеатр "Космос"
 Сонячний Берег - на авт.зупинці,      біля готелю "Арда"  Болехів -   Автовокзал 
Сонячний Берег  - авт. зупинка на   трасі,навпроти готелю "Котва" Долина -  Автовокзал 

Несебр - готель "Панорама"
Калуш -  на КП ДАІ при виїзді із Калуша
 Равда - по місцю висадки  Стрий    - заправка ОККО

Поморіє - Солна 86  Львів, вул. Наукова, 35а
біля Сільпо
  • Перевезення здійснюються автобусами марки EURORIDER 2004 та MERCEDES. Автобуси обладнані кондиціонером, аудіо- та відео-(DVD) системами.
  • Наші популярні тури:

    2 денний тур до Львова

    Популярний тур на Говерлу

    Тур поїздка в Карпати на тиждень