Автобусна екскурсія Львовом

Ціна екскурсії 150 грн

Щодня 11:00, 14:00

 

Побачити на власні очі величну архітектуру та послухати цікаву історію її розвитку – таку чудову можливість дарує оглядова екскурсія Львовом. Маршрут передбачає три зупинки для ознайомлення: Високий Замок, Личаківське кладовище та собор Святого Юра

Зареєструватись

Із Львовом можна знайомитися по різному, наприклад, прогулюючись старовинними вулицями та площами. Але пересуваючись по місту автобусом та слухаючи розповіді професійного екскурсовода по Львову, Ви зробите свою подорож більш насиченою та цікавою.

 
  • Запис на екскурсію:
  • +38 (063) 307 45 66 Юлія
  • +38 (096) 633 29 98 Юлія

Автобусна екскурсія Львовом: захоплююча подорож містом

Автобусна екскурсія проводиться щодня з центру (пл. Ринок) і триває 3 години.

 

1 вихід: Високий замок

2 вихід: Личаківський цвинтар

3 вихід: церква Юра

Собор Святого Юра – величний храм у стилі українського бароко

 

Будь-яка ознайомча екскурсія по Львову передбачає відвідування цієї унікальної пам’ятки архітектури, включеної ЮНЕСКО до світової спадщини. Собор був побудований у XV ст. на високій горі, з якої відкривається чудовий краєвид. Під час проведення богослужіння можна почути, як звучить найстаріший дзвін, відлитий в Україні ще у 1341 році. А ще гості міста мають нагоду побачити художні твори таких видатних митців, як Пінзель та Лука Долинський, які зберігаються всередині храму. А згадати незабутню оглядову екскурсію Львовом та поділитися отриманими емоціями дозволить фото біля пам’ятника Андрію Шептицькому, який розташований біля самої брами храмового комплексу.

Високий замок – все місто, як на долоні!

 

Велична споруда була побудована королем Данилом та служила довгий час резиденцією його наступників. Нажаль зараз від замку не залишилося нічого крім спогадів та самої назви. Але містяни, як і гості Львова дуже полюбляють здійматися самий верх Замкової гори, аби насолодитися панорамним видом міста та відпочити серед природи.

Личаківський цвинтар – місце поховання найбільш видатних мешканців Львова

 

Зануритися у містичну атмосферу, що окутує історію міста Лева, можна під час відвідування старовинного некрополя. В розкішно оздоблених склепах та прикрашених чудовими скульптурами похованнях покояться відомі культурні та громадські діячі. Захоплюючі розповіді екскурсовода, що супроводжують прогулянку по кладовищу – це можливість відчути дух міста, краще пізнати його самобутню історію.

 

Автобусна екскурсія Львовом з відвідуванням найбільш знакових пам’яток культури – це найкращій вибір для незабутнього культурного відпочинку!

 
Вартість вхідних квитків під час автобусної екскурсії:

Личаківське кладовище - дорослий/пільговий - 40/30 грн., фото та відеозйомка - 10 грн.

Зареєструватись

Наші популярні екскурсії до Львова:

Екскурсія "Вуличками давнього Львова"

Екскурсія "Підземелля Львова"

Тур вихідного дня у Львів