Ціна туру 300 грн

Щодня, крім понеділків

 

Тур найбільшими та й найдивовижнішими замками Львівщини подарує чудову нагоду більш детально ознайомитися з цікавою історією своєї країни. Золочівський, Олеський та Підгорецький замки – це нові пригоди, безліч цікавих кадрів та добрих емоцій.

 
Зареєструватись
  • Запис на тур:
  • +38 (063) 307 45 66 Соломія
  • +38 (096) 633 29 98 Соломія

Екскурсія Замками Львівщини

Щодня, крім понеділка 8:45-18:00. Початок екскурсії 9:00, збір о 8:45 пл. Ринок.

Замки Львіщини - це три найбільших, найцікавіших та найдивовижніших замки: Олеський, Підгорецький і Золочівський. Найпопулярнішими одноденними екскурсіями зі Львова завжди вважалися тури по замках.

Замки Львівщини - це замки, у стінах яких знімали відомі фільми. До них їдуть поринути в історію рідного краю чи зробити особливу фото сесію із будь-якої нагоди. Ви можете втілити одразу усі ці задуми, просто скориставшись нашою комфортабельною автобусною пропозицією із професійним екскурсоводом.

Екскурсія Олеським замком

тур в Олеський замок Екскурсія Замками Львівщини екскуурсія по Львівщині

Жодний тур замками Львівщини не буде вважатися повним без відвідування одного з найдавніших замків України - Олеського. Нездоланна перепона на шляху ворогів на деякий час була перебудована під магнатську резиденцію та отримала новий унікальний вигляд. На даний час замок вважається пам’яткою архітектури та історії та привертає увагу багатьох гостей із різних регіонів країни та із-за кордону. Виконуючи функції одного з філіалів Львівської галереї мистецтв, велична будівля час від часу стає місцем публічної демонстрації унікальних приватних колекцій, різноманітних музейних експозицій, робот сучасних українських митців.

Екскурсія Золочівським замком

тур в Золочівський замок екскурсія по замкам Львівщини Львівські замки
 Колись на цьому місті знаходилася стародавня дерев’яна фортеця з височенними земляними валами, оздобленими камінням. У 1634 році замість старого дерев’яного замку звели нову, більш міцну кам’яну споруду. Її прикрасили два чудових палацу у стилі Ренесанс, які довгий час служили резиденцією польських королів. На даний час в величних залах та коридорах розташувався один із відділів Львівської галереї мистецтв, де можна побачити експозиції художніх робіт сучасних та давніх майстрів живопису та скульптури малих форм.

Екскурсія Підгорецьким замком

екскурсія в Підгорецький замок поїздка по замкам Львівщини Львів замки

Ця пам’ятка архітектури доби Ренесансу була збудована у 17 столітті та вважається одним з найкращих зразків поєднання бастіонного укріплення та величного палацу. Неподалік від центральної будівлі знаходиться дивовижної краси барочний костьол та стародавній храм Св. Михайла. А ще, учасники цікавого туру по Львівщині зможуть насолодитися прогулянкою по «італійському» парку та помилуватися чарівними краєвидами з високих вершин замку. При бажані тут можна зробити безліч чудових кадрів, зробити дуже оригінальну та цікаву фотосесію та просто насолодитися надзвичайною красою декоративного оздоблення величних залів.

 

Екскурсія стародавніми замками України – це найкращий відпочинок, під час якої можна відволіктися від повсякденності та насолодитися романтичною атмосферою минулих епох!

У вартість ВХОДИТЬ:

- проїзд автобусом;

- супровід гіда-екскурсовода.

У вартість НЕ ВХОДИТЬ:

- харчування;

- вхідні квитки в замки.

Олеський замок (дорослі 45 грн., студенти 20 грн., діти 10 грн.);

Підгорецький замок (дорослі та студенти 30 грн., учні 15 грн.);

Золочівський замок (дорослі 45 грн., студенти 20 грн., учні 10 грн.);

Зареєструватись

Наші популярні тури:

Замки в Старому Селі і Свіржі

Жовква. Крехівський монастир

Шляхами Івана Франка