екскурсія Замками Львівщини
Ціна туру 350 грн

Щодня, крім понеділків

 

Екскурсія замками Львівщини подарує чудову нагоду більш детально ознайомитися з цікавою історією своєї країни. Золочівський, Олеський та Підгорецький замки – це нові пригоди, безліч цікавих кадрів та добрих емоцій.

 
Замовити тур
  • Бронювання екскурсії Замки Львівщини:
  • +38 (063) 307 45 66 Юлія
  • +38 (096) 633 29 98 Юлія

"Золота підкова Львівщини" -  Замки Львівщини

Щодня, крім понеділка 8:30-18:00. Початок екскурсії 9:00, збір о 8:30 пл. Ринок.

 

Екскурсія Замки Львівщини - це три найбільших, найцікавіших та найдивовижніших замки: Олеський, Підгорецький і Золочівський. Найпопулярнішими одноденними екскурсіями зі Львова завжди вважалися тури по замках.

Замки Львівщини - це замки, у стінах яких знімали відомі фільми. До них їдуть поринути в історію рідного краю чи зробити особливу фото сесію із будь-якої нагоди. Ви можете втілити одразу усі ці задуми, просто скориставшись нашою комфортабельною автобусною пропозицією із професійним екскурсоводом.

Під час подорожі ми побачимо найстаріший замок Галичини, наймістичніший замок України та найміцніший замок Західної України. Ми почуємо про нещасливе кохання Марціани. Дізнаємось, яку роль у житті польського короля Яна ІІІ Собєського відіграла блискавка, що вдарила об мармуровий стіл. Почуємо правду про гостювання Петра I, якого нині «звинувачують» у копіюванні деталей декору українського замку у Петропавлівській фортеці.

І звісно ж ми побачимо унікальні мистецькі шедеври, споглядатимемо розкішну архітектуру, та оцінюватимем історичні інтер’єри. Це буде особлива подорож у минуле, від якої просто не варто відмовлятися.

Екскурсія Олеським замком

Жодний тур в замки Львівщини не буде вважатися повним без відвідування одного з найдавніших замків України - Олеського. Нездоланна перепона на шляху ворогів на деякий час була перебудована під магнатську резиденцію та отримала новий унікальний вигляд. На даний час замок вважається пам’яткою архітектури та історії та привертає увагу багатьох гостей із різних регіонів країни та із-за кордону. Виконуючи функції одного з філіалів Львівської галереї мистецтв, велична будівля час від часу стає місцем публічної демонстрації унікальних приватних колекцій, різноманітних музейних експозицій, робот сучасних українських митців.

Екскурсія Золочівським замком

 

Колись на цьому місті знаходилася стародавня дерев’яна фортеця з височенними земляними валами, оздобленими камінням. У 1634 році замість старого дерев’яного замку звели нову, більш міцну кам’яну споруду. Її прикрасили два чудових палацу у стилі Ренесанс, які довгий час служили резиденцією польських королів. На даний час в величних залах та коридорах розташувався один із відділів Львівської галереї мистецтв, де можна побачити експозиції художніх робіт сучасних та давніх майстрів живопису та скульптури малих форм.

Екскурсія Підгорецьким замком

Ця пам’ятка архітектури доби Ренесансу була збудована у 17 столітті та вважається одним з найкращих зразків поєднання бастіонного укріплення та величного палацу. Неподалік від центральної будівлі знаходиться дивовижної краси барочний костьол та стародавній храм Св. Михайла. А ще, учасники цікавого туру по Львівщині зможуть насолодитися прогулянкою по «італійському» парку та помилуватися чарівними краєвидами з високих вершин замку. При бажані тут можна зробити безліч чудових кадрів, зробити дуже оригінальну та цікаву фотосесію та просто насолодитися надзвичайною красою декоративного оздоблення величних залів.

 

Екскурсія по замкам Львівщини – це найкращий відпочинок, під час якої можна відволіктися від повсякденності та насолодитися романтичною атмосферою минулих епох!

У вартість екскурсії замки львівщини ВХОДИТЬ:

- проїзд автобусом;

- супровід гіда-екскурсовода.

У вартість екскурсії замки львівщини НЕ ВХОДИТЬ:

- харчування;

- вхідні квитки в замки Львівщини.

Олеський замок (дорослі 60 грн., пільговий 30 грн., діти (до 6-ти років) 15 грн.);

Підгорецький замок (дорослі 60 грн., пільговий 30 грн., діти (до 6-ти років) 15 грн.);

Золочівський замок (дорослі 90 грн., пільговий 60 грн., діти (до 6-ти років) 15 грн.).

Замовити тур


Наші популярні тури:

Тур фортеця Тустань та водоспад Кам'янка
Срібна підкова Львівщини (Старе Село і Свірж)
Королівська Жовківщина і Крехівський монастир