тур у Львів
Ціна від 750 грн

Тур вихідного дня (субота - неділя)

 

Тур до Львова включає в себе огляд найцікавіших місць: автобусна екскурсія по Львову з 5 виходами і 3 пішохідні: екскурсія "Елітний Львів", екскурсія "Вуличками давнього Львова", екскурсія "Підземелля Львова".

Замовити тур

Тур до Львова включає в себе: автобусна екскурсія по Львову та підземелля Львова в перший день (або дві пішохідні екскурсії по Львову в другий день) і проживання, сніданок - 750 грн.

Тур до Львова включає в себе: автобусна екскурсія по Львову та підземелля Львова в перший день, дві пішохідні екскурсії по Львову на другий день і проживання, сніданок - 850 грн.

 
Замовити тур:
 • +38 (063) 307 45 66 Юлія
 • +38 (096) 633 29 98 Юлія

Тур у Львів на 2 дні (Львів на вихідні)

  1 день (субота)

 • 9:00-13:00 Автобусна екскурсія по Львову (Австрійський Львів, церква Св. Юра, Високий Замок, Личаківське кладовище, архітектурний ансамбль пл. Ринок) (початок: пл. Кропивницького (церква Ольги та Єлизавети)).
 • 13:00-15:30 Екскурсія "Підземелля Львова"
 • Поселення в готель

  2 день (неділя)

 • 9:00 Сніданок. Виселення з готелю
 • 10:00-13:00 Екскурсія "Елітний Львів" (початок: проспект Свободи, Оперний театр).
 • 13:00-15:00 Екскурсія "Вуличками давнього Львова".

Автобусна екскурсія по Львову

Тур вихідного дня в Львів починається з автобусної екскурсія по Львову: тут Вас очікує 5 виходів для ознайомлення з цікавими пам’ятками міста: церква Ольги і Єлизавети, собор Св. Юра, пл. Ринок, Високий Замок, Личаківське кладовище.

Церква святих Ольги і Єлизавети

 

Костел збудований в пам'ять про імператрицю Єлизавету "Сісі" Баварську, а також це колишній склад кондитерської фабрики "Світоч". На початку ХХ століття цісар Австро-Угорщини Франц Йосиф І символічно заклав перший камінь під будівництво римо-католицького костелу.

Пам'ятник Степанові Бандері

 

Семиметровий С. Бандера на варті спокою львів'ян. А позаду – стела української державності – 30-метрова тріумфальна арка на 4 колонах: перша – княжий період, друга – період козацтва, третя – період Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, четверта – сучасність України.

Архикафедральний собор Святого Юра

 

Екскурсія у Львів на вихідні дає вам можливість відвідати один з найкрасивіших архітектурних ансамблів міста, перлину українського бароко. Головна святиня Української греко-католицької церкви, де довгий час розташовувалася резиденція митрополитів УГКЦ. Місце, з яким пов'язані імена Андрея Шептицького (Греко-Католицька церква), Вольфганга Моцарта (реквієм), Юрія Кульчицького (кава).

Площа Ринок - найкраще місце для відпочинку у Львові

Вибравши тур у Львів ви обов'язково відвідаєте - центральну його частину - площу Ринок. Площа виникла за князювання Лева Даниловича у другій половині XIII ст. як центр торговельного та суспільного життя міста. Лише дворяни та вище духовенство мали право споруджувати будинки вище трьох поверхів заввишки і розміщувати на фасаді більше трьох вікон на одному поверсі. Упродовж багатьох століть площа Ринок була центром усього життя Львова — економічного, політичного, культурного.

Львівська ратуша

Ратуша впродовж свого існування була місцем розташування центральної міської влади Львова. На сьогодні є резиденцією Львівської міської ради. Пам'ятка архітектури національного значення, що належить до Світової спадщини ЮНЕСКО. Сучасна вежа львівської ратуші має висоту 65 метрів, є найвищою в Україні. Вхід на вежу відкритий: Ви можете насолодитись краєвидами центральної частини Львова і розглянути зблизька механізм старого німецького годинника.

Фонтани - місце збору молоді на вихідних у Львові

1793 р. на пл. Ринок було споруджено чотири фонтани — по одному на кожному розі площі. Кожен фонтан має восьмигранну чашу, у центрі чаші — статуя персонажа античної міфології: бог морів Нептун, його дружина Амфітрита, богиня полювання Діана і герой Адоніс. Фонтани на Площі Ринок не є фонтанами в прямому значенні цього слова — це криниці.

Чорна кам’яниця

Збудована 1577 року Петром Красовським у стилі ренесансу. Фасад і фланкуючі пілястри вкриті тесаним каменем. Фасад оздоблено орнаментами і сюжетною різьбою. У Чорній кам'яниці тепер міститься Львівський історичний музей. Свою назву Чорна кам'яниця одержала у XIX столітті через цілком прозаїчну причину: впродовж століть свинцеві білила, якими ґрунтували стіни, окислювалися під дією повітря і світла і таким чином утворився її таємничий чорний колір.

Високий замок

 

Високий Замок, місце, куди всім неодмінно хочеться піднятися. Особливо дітям і молодятам. Місце, з котрого відкривається захоплюючий краєвид на Львів. В княжі часи, коли ще і гадки не було про штучний насип, де зараз майорить синьо-жовтий прапор, тут красувався неприступний Замок Князя Данила і Лева, а тепер залишились руїни, що ваблять туристів.

Личаківський цвинтар

 

Личаківський цвинтар – елітний європейський некрополь – останнє пристановище відомих і не дуже відомих, багатих і не аж таких багатих діячів культури, мистецтва, науки, управління тощо. Тих, хто відходив у вічність, починаючи з 1786 року. Тих, кому подбали про розкішні склепи, величні пам’ятники і просто скромні хрести.

Екскурсія: Підземелля Львова

 

Після "наземних" екскурсій Львовом, які нас окрилили ми спустимось з небес на землю, навіть нижче - під землю. Звісно всі 100 кілометрів підземних ходів, які дослідили вчені, ми не пройдемо, але побачимо чимало цікавого.

Підземелля Домініканського монастиря

У підземеллі Домініканського монастиря віднайдемо келію монаха-відлюдника, а також зал із шибеницею. Кажуть, що це залишки палацу князя Лева, який було закладено 1270 року. Отже, маємо нагоду пройтися колишніми князівськими апартаментами. А чом би й ні?

Підземелля костелу отців Єзуїтів

У трирівневому підземеллі костелу отців Єзуїтів побачимо залишки побутової кераміки ХVI ст. і фрески XVII ст. Найцікавіший експонат цього підземелля – різьблений саркофаг XVIII ст. архієпископа Миколи Вижицького із вибитою бічною стінкою. Однак у саркофазі ніхто ніколи не був похований. Замислимось про вічне?

Підземелля найстарішої аптеки Львова - аптека-музей

 

Аптека-музей вабить багатьма унікальними експонатами – книжками зі старовинними рецептами лікарських препаратів, колекцією медичних приладів, посуду, яким понад чотириста років. У підземеллях облаштована справжня лабораторія середньовічного вченого-алхіміка.

Копальня кави

 

В самісінькому центрі Львова, на площі Ринок влаштували шахту, з якої видобувають каву! Тут ви спуститесь в підземелля і побачите як шахтарі вантажать кавові зерна і відправляють на поверхню, де їх обсмажують і перемелюють. Також тут знаходиться найбільша кав'ярня Львова, де можна одразу посмакувати філіжанкою запашної кави.

Криївка

Туд до Львова включає в себе заклад, який оформленний в стилі польової криївки УПА, знаходиться в підвалі одного з будинків на пл. Ринок. Кухня — українська, польова. Страви подають у військовому посуді. Для того, щоб потрапити до закладу, потрібно знати патріотичне гасло-пароль "Слава Україні - Героям слава", а також вам запропонують перехилити чарку медовухи, щоб перевірити чи ви не москаль. Для бажаючих постріляти тут облаштовано справжній тир.

Екскурсія Львів Елітний

Оперний театр

 

Екскурсії в другий день туру до Львова почнуться від оперного театру. Оперний театр названий на честь знаменитої української оперної співачки Соломії Крушельницької. Будівництво театру розпочалось у червні 1897 року за проектом архітектора Зигмунта Горголевського. Міський театр став однією з найвизначніших споруд Львова, збудованих наприкінці періоду, який в історії архітектури характеризується як "історизм", або "еклектика". Стилістично споруда відноситься до неоренесансу та необароко, присутні також елементи модерну.

Будинок вчених

 

Колишнє Національне (аристократичне, шляхетське, дворянське, графське, народне, Герхарда) казино (до 1939). Імпозантне вирішення фасадів будівлі, вишукана елегантність інтер’єрів поєднуються в будівлі із сміливою конструкцією сходової галереї вестибюлю. Інтер’єри будівлі часто використовувалися для кінозйомок, також там проводяться Львівські бали, традиція яких започаткована ще 1982 року.

Палац Потоцьких

Яскравий зразок архiтектури зрiлого iсторизму, одна з найцiкавiших архiтектурних пам’яток Львова. Запроектував його французький архiтектор Луї д'Оверню на замовлення намiсника королiвства Галичини і Лодомерiї графа Альфреда II Юзефа Потоцького (1817-1889).

Екскурсія "Вуличками давнього Львова"

Ви побачите близько 150 визначних та розважальних місць Львова, пам’ятників, церков. Серед них: пам’ятник Т. Шевченку, А. Міцкевичу, Латинська Катедра, Вірменський катедральний собор, Домініканський собор, Королівський та міський арсенали, відвідаєте тематичні кафе та ресторани (Криївка, під Золотою Розою, театр пива Правда…)

 

Латинська Катедра

Латинський катедральний собор – вважається чи не єдиною готичною пам’яткою архітектури стародавнього Львова. Храм споруджено на місці, де за княжих часів стояла православна церква Успіння Пресвятої Богородиці. Фундамент цієї церкви закладено 1360-го р. Незважаючи на те, що будівництво храму тривало більше ста років, він і надалі вважається недобудованим. Собор увібрав у себе риси кількох стилів розпочинаючи від готики, закінчуючи бароко, ренесансом і сецесією.

Вірменський катедральний собор

Унікальна пам’ятка (XIV-XV століття) східної культури на європейських теренах. Досконале поєднання архітектури вірменських святинь, романсько-готичного стилю Західної Європи і староукраїнського галицького зодчества. На подвір’ї церкви розміщене вірменське кладовище зі старими надгробками (XVI-XVII ст.) та дерев’яною каплицею “Голгофа” (XVIII ст.). Розташований на території історичного Львова, в тій його частини, де селилися вірмени.

Домініканський собор

Церква Пресвятої Євхаристії (колишній костел Божого Тіла і монастир домініканців) — греко-католицька церква у центральній частині Львова, в зоні всесвітньої спадщини ЮНЕСКО; пам'ятка архітектури національного значення. Храм у 1990-тих роках передано УГКЦ, і він був освячений на честь Пресвятої Євхаристії.

Преображенська церква

 

На місці монастиря отців Тринітаріїв, що неодноразово зазнавав пожеж і ворожих обстрілів, в центральній частині Львова, збудовано Преображенську церкву. Будівництво тривало двадцять років (1878-1898). Ще вісім років відбувалися оздоблювальні роботи. Храм примітний тим, що він першим був повернутий Греко-католицькій церкві в 1989 році.

Міський арсенал

Під час туру до Львова в побачите яскраву пам’ятку фортифікаційно-оборонних споруд міста, яку Вам не оминути під час екскурсії центральною частиною Львова. Взірець оборонної архітектури доби Ренесансу у Львові. В приміщенні арсеналу розміщений Музей зброї, який пропонує відвідувачам здійснити історичний екскурс у минуле та ознайомитися з численними взірцями холодної та вогнепальної зброї. Крім того, у музеї представлена яскрава колекція орденів та посуду, на якому зображено різноманітні військові атрибути.

Ресторани мережі Lokal

Сучасний Львів вже важко уявити без закладів мережі Lokal. Патріотична “Криївка”, вишукані “Масони”, смачна “Майстерня шоколаду”, еротичний “Мазох”, яскрава “Гасова лампа”, шумний “Лівий берег”, підприємницький єврейський ресторан “Під Золотою Розою”.

Сувенірний ринок “Вернісаж”

"Ах вернісаж, ах вернісаж..." І портрети, і пейзажі, і різні сувеніри на вибір: для себе, для рідних, для близьких. Тут Ви обов'язково знайдете, щось особливе, що потім буде Вам нагадувати: Це зі Львова.

Львівська майстерня шоколаду

 

Львів славиться майстернею шоколаду. Цей заклад пропонує шоколадні вироби ручної роботи зі справжнього бельгійського шоколаду. Кожна цукерка і фігурка виліплені дбайливими руками майстрів. Всього асортимент цукерок налічує 42 види, з них 16 видів трюфелів з різноманітними смаками від класичних до фруктових, цукерки з марципаном, кремові начинки і горішки в шоколаді. Також на першому поверсі, за склом, можна спостерігати за процесом виробництва шоколаду.

Тур у Львів на вихідні це:

автобусна екскурсія та підземелля Львова в перший день (або дві пішохідні екскурсії Львовом в другий день) і проживання, сніданок - 750 грн.

автобусна екскурсія та підземелля Львова в перший день, дві пішохідні екскурсії Львовом на другий день і проживання, сніданок - 850 грн.

Проживання в готелі у Львові:

Зазвичай це готель Долинський, якщо в цьому готелі немає місць, то можливе розміщення в готелях: Вітан, Тревел, Юрус, Леон, Український дворик.

Ціни на екскурсії без проживання:

 • Автобусна екскурсія (субота) 200 грн.
 • Екскурсія "Підземелля Львова" (субота) 75 грн.
 • Екскурсія "Елітний Львів" (неділя) 80 грн.
 • Екскурсія "Вуличками давнього Львова" (неділя) 75 грн.
 • 4 екскурсії: 1 автобусна екскурсія по Львову + 3 пішохідні (субота-неділя) - 425 грн.
 

  У вартість туру входить:

 • - 4 екскурсії Львовом;
 • - проживання в готелі (дво- і тримісне поселення);
 • - сніданок в готелі (в деяких готелях не передбачена опція сніданку) ІНФОРМАЦІЮ УТОЧНЮЙТЕ В ТУРОПЕРАТОРА;
 • - супровід гіда-екскурсовода.

  Додаткові послуги:

 • - при одномісному поселенні доплата 400 грн.
 • - додаткова ніч в готелі:
 • одномісний номер - 800 грн.
 • двомісний номер - 800 грн.
 • тримісний номер - 1200 грн.
 • - раннє заселення за додаткову оплату;
 • - камера зберігання готелю до і після заселення в номер;
 • - потрібно оплатити тур до Львова і Ви отримаєте інформаційний лист з детальним описом екскурсій і номером телефону екскурсовода.

  Подарунок від туроператора

 • Кольорова туристична карта Львова, де зазначені найпопулярніші заклади, кафе та ресторани, які Ви зможете відвідати у вільний час.
 

  У вартість туру у Львів не входить:

 • - обід, вечеря;
 • - особисті витрати і проїзд в громадському транспорті;
 • - страховий поліс (за бажанням);
 • - вхідні квитки:
 • Будинок вчених - дорослий/дитячий (7-14 років) 30/15 грн.
 • Палац Потоцьких - дорослий/дитячий 35/15 грн. (1 поверх), дорослий/дитячий 35/15 грн. (2 поверх).
 • Личаківське кладовище дорослий/студенський/дитячий - 40/30/30 грн., фото та відеозйомка - 10 грн.
 • Музей-аптека - дорослий/пільговий/дитячий - 30/20/10 грн.
 • Підземелля Домініканського монастиря - дорослий/студенський/дитячий - 20/15/10 грн.
 • Підземелля костелу отців Єзуїтів - дорослий/дитячий - 15/5 грн.

Початок екскурсійної програми: в суботу 9.00. Якщо Ваш потяг прибуває до Львова з Києва, з Одеси, з Дніпра, з Харкова раніше початку екскурсійної програми у Вас є можливість самостійно поїхати в готель і залишити речі в камері зберігання, для наших туристів ця послуга БЕЗКОШТОВНА. Після екскурсії Ви зможете провести вільний час у Львові.

Закінчення екскурсійної програми: в неділю о 15.00

 

Примітка* з правилами бронювання туру до Львова можна ознайомитись за посиланням.

Замовити тур

Наші популярні тури:

ТУР В КАРПАТИ НА ТИЖДЕНЬ (26 ЕКСКУРСІЙ В КАРПАТАХ)