Подорож в три європейські столиці. Будапешт: подорож корабликом по Дунаю, термальні басейни, місто дитячих казок Сентендре; розкіший, мальовничий Відень, Прага: зустріч Нового Року, круїз по річці Влатва!!! 99 є + 350 грн.

Тур в Прагу на Новый Год

Novui god Vena  Novui god Vena  Novui god Vena

1 день: 21:00 – збір групи на ж\д вокзалі м. Львів
21:20 - Виїзд на територію Угорщини.
2 день:Виїзна факультативна екскурсія «Місто дитячих казок – Сентендре» - (20 €).
21:00 – факультативна вечірня екскурсія на кораблику по річці Дунай (25€)
3 день: Підготовка до Нового року. Святкування Нового 2015 року.
4 день:факультативна екскурсія «Прага – королівське місто». (15 €), 20:00 – «Круїз по р. Влтава + вечеря» (35 €).
22:00 - Збір групи. Виїзд на територію України.
5 день: Транзит по території Польщі.
18:00 - орієнтовне прибуття до м.Львів
Novuu rik v Prazi 3.1. Praga Автрія Новий Рік

1 день:
21:00 – збір групи на ж\д вокзалі м. Львів
21:20 - Виїзд на територію Угорщини.

2 день.
Прибуття до м. Будапешт.
Запрошуємо на оглядову екскурсію містом. Ви закохаєтеся в нього з першого погляду. Старовинна Будда і елегантний Пешт злилися в неперевершений архітектурний комплекс. Їх розділяє лише величний Дунай. Ви побачите одну з найбільш вражаючих площ Європи – Площу Героїв, замок Вайдахуняд, Рибацький бастіон, собор ур.Матяша та знаменитий  Королівський палац.
Пропонуємо виїзну факультативну екскурсію «Місто дитячих казок – Сентендре» - (20 €). Унікальне містечко, розташоване на лівому березі мальовничого закруту Дунаю. Вузькі, мощені бруківкою вулички, з безліччю музеїв і різними сувенірними крамничками стікаються на головну площу. Безліч маленьких будинків пофарбованих у різні кольори, сплітаються в неповторний та хаотичний  візерунок. Гуляючи по цьому містечку, ви переноситесь в казку.
Поселення в готель.
20:00 – запрошуємо на вечірню прогулянку на кораблику по р. Дунай (20 €). На Вас очікує місто, що поринуло у світло тисячі вогнів та захоплююча розповідь екскурсовода.
Ночівля.

3 день.

Сніданок. Виїзд на територію Австрії. Прибуття в столицю - Відень.
Прийшов час знайомитися з однією з найрозкішніших столиць Європи. Автобусна оглядова екскурсія центральною частиною міста. Ви познайомитеся  з найбільшими пам'ятками історії та архітектури різних епох і стилів. Гості побачать ансамбль Площі Марії Терезії, розкішні будівлі Віденської Опери, Парламенту та Ратуші, будівлі-близнюки Художнього та Історичного музеїв, пам'ятники Моцарту,  колишні імператорські виїзні двори, імператорський двір Хофбург.
Вільний час.
Збір групи. Переїзд до Чехії.
Поселення в готелі в передмісті Праги. Підготовка до Нового року.
Переїзд на центральну площу Праги.

Прага є одним з найкращих місць для зустрічі Нового року. Запрошуємо Вас на феєричне дійство!!!
За кілька годин до Нового року туристи з усіх країн світу, які приїхали зустріти це чудове свято до Праги, збігаються на Старомєстську площу, на якій розташована знаменита празька ратуша з астрономічним годинником. Тут панує неймовірна атмосфера, яка нікого не залишить байдужим. Опівночі настає кульмінація - тисячі людей чують бій курантів, які сповіщають про настання Нового року та спостерігають всесвітньо відомі празькі новорічні феєрверки.

З Новим роком !!!

Збір групи. Повернення до готелю.
Ночівля.

4 день.

Сніданок.

Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію «Місто тисячі шпилів». Прага - романтична, казкова, приваблива, граціозна, такою її бачили навіть прості смертні, не кажучи вже про епітети геніїв, поетів, музикантів та митців. Ви відвідаєте знаменитий Карловий міст і серце Праги - Старомеська площа.
Вільний час.
Для бажаючих пропонуємо факультативну екскурсію «Прага – королівське місто». (15 €).

Ви побуваєте в резиденції пражських королів та імператорів – Пражському граді. Перед Вами відкриється:Кафедральний собор Св.Віта, старий королівський палац, що являє собою великий комплекс з декількох архітектурних слоїв, базиліка та монастир св.Іржі, палацовий комплекс Бельведер.
20:00 – «Круїз по р. Влтава + вечеря» (35 €). Під час круїзу ви насолодитеся незвичайними видами Праги, побачите Празький град, Національний театр, пропливете під Карловим мостом і зможете дізнатися цікаві факти про місто. Також на Вас очікує смачна вечеря з національних та європейських блюд (шведський стіл) і традиційний чеський напиток – Бехеровка.
22:00 - Збір групи. Виїзд на територію України.

5 день:

Транзит по території Польщі.
17:30 - орієнтовне прибуття до м.Львів

Необхідні документи для візи


У вартість програми включено:
- проїзд транспортом євро-класу;
- проживання в готелях на території Угорщини;
- харчування ВВ;
- екскурсії по програмі;
- супровід керівника групи.

У вартість програми не включено:
- консульський збір: 35 € + 35 грн.;
- страховка (орієнтовно 5 €).

НР – доплата за готелі в святковий період 25 €.

Тур відбувся
 

Зареєструватись

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур в Карпати: похід горами, рафтинг по Черемошу

Тур поїздка в Карпати на тиждень