Автобусні і пішохідні екскурсії Львовом

екскурсія автобусом по Львову

Ціна екскурсії 120 грн

Прокатайтесь містом Лева і послухайте його дивовижну історію! Окрім базової автобусної екскурсії до ваших послуг ще три виходи по маршруті: собор Св. Юра, Личаківське кладовище, Високий Замок.

Щодня 11:00, 14:00

екскурсія центральними вуличками Львова

Ціна екскурсії 75 грн

Пішохідна екскурсія Львовом – це унікальна можливість познайомитися з харизматичною та історично багатою столицею Галичини ближче, краще, емоційніше. Під час екскурсії ви побачите понад 150 неймовірних будівель, тематичних споруд міста.

Щодня 9:00, 11:00, 13:00, 15:00

Підземний Львів екскурсія

Ціна екскурсії 70 грн

Відвідайте таємничі підземелля Єзуїтського костелу та Домініканського монастиря, аптеку-музей, а також ресторани під землею «Криївку» та «Копальню кави». І все це в одній незабутній екскурсії.

Щодня 10:00, 12:00, 15:00

вілли Львова

Ціна екскурсії 100 грн

Кожна з вілл постає і як історія власника, і як історія міста: вілли-музеї Грушевського і Франка, що стоять поруч, палац Бельських і палац Йосифа Франца, легендарна Цитадель з її чотирма багатостраждальними баштами.

Щопонеділка 10:00-13:00

єврейський Львів

Ціна екскурсії 100 грн

Торкніться єврейського Львова, однієї із найцікавіших і найтрагічніших тем міста. У Львові, на відміну від багатьох міст, було дві єврейських дільниці, напевно, тому збереглося стільки пам’яток.

Щопонеділка 14:00-17:00

Романтичний Львів

Ціна екскурсії 100 грн

Романтичне місто Львів чекає на Вас! Італійський дворик, костел Бернардинів зі затишними внутрішніми двориками, скульптури грецьких богів на Площі Ринок, лавка і балкон закоханих, пам’ятник Ромео і Джульєтті.

Щовівторка 10:00-13:00

Музеї Львова

Ціна екскурсії 100 грн

Приїжджайте і переконайтесь - кожен львівський музей має своє обличчя. Міський Арсенал, що прихистив музей зброї, музей релігії, музей Палаццо Бандінеллі, музей давньої української книги, Львівський історичний музей.

Щовівторка 14:00-17:00

Екскурсія Львів

Ціна екскурсії 100 грн

Відвідавши екскурсію, ви переконаєтесь, що попробувавшии ароматну каву в старій кав'ярні в центрі Львова, зайшовши туди раптово, зразу ж закохатись у Львів. Львів пахне кавою. І шоколадом. Від цього п’янкого аромату іноді голова йде обертом.

Щоп'ятниці 10:00-13:00

Екскурсія барами і ресторанами Львова

Ціна екскурсії 100 грн

"Королівська пивоварня", "Дім легенд", "Кумпель", "Правда", "П’яна вишня", "Старгород" - ось кнайпи і ресторани, які, безумовно, варто відвідати як любителю смачно поїсти і випити, так і поціновувачу історії.

Щоп'ятниці 13:00-15:00

Автобусна екскурсія Львовом

Ціна екскурсії 170 грн

Прокатайтесь містом Лева і послухайте його дивовижну історію! Окрім базової автобусної екскурсії до ваших послуг ще п’ять виходів на маршруті: неоготичний храм Ольги і Єлизавети, собор Св. Юра, Площа Ринок, Личаківське кладовище, Високий Замок.

Щосуботи 9:00-14:00

пішохідна екскурсія елінтими місцями Львова

Ціна екскурсії 75 грн

Елітний Львів чекає на елітних туристів! В екскурсію «Елітний Львів» включено найвизначніші і найкрасивіші місця минулого століття: Будинок вчених, Палац Потоцьких, театр опери та балету, затишний проїзд Крива липа.

Щонеділі 10:00-12:00

Вечірня екскурсія Львовом

Ціна екскурсії 150 грн

Кожне старе місто має свої таємниці та легенди ... Львів - не виняток. Було багато випадків, які не можна пояснити з точки зору логіки. Так народжуються легенди ...

Щодня (по замовленню)

Майстер-клас від майстерні пряників

Ціна від 50 грн

Майстерня пряників – чарівне місце, яке тісно пов’язане з історією славного міста Лева. Місце, де зупиняється час, де кожен куточок наповнений затишком, теплом та приємними ароматами!

Щодня (по замовленню)

 
Майстер-клас від Львівської Майстерні Шоколаду

Ціна від 200 грн

Майстер-клас від Львівської Майстерні Шоколаду - це півтори години ремесла шоколадної справи для Ваших діток та їх друзів!

Щодня (по замовленню)

Популярні екскурсії у Львів для всіх і кожного

Львів - одне з найпопулярніших туристичних міст України. Він поєднує унікальну архітектуру заходу і сходу. Прогулюючись його вуличками, можна зустріти цікаві архітектурні рішення та оздоблення на будинках. Старі і маленькі провулки центральної частини міста здивують Вас своєю неповторністю та старовинною тематикою. Практично в кожному куточку міста можна побачити історичні пам’ятки та неймовірні роботи сучасних майстрів. Атмосферу неповторності доповнюють давні львівські батяри, котрих можна зустріти на вулиці, та чудово одягнені панянки, котрі запропонують Вам купити сувенір зі Львова на пам'ять. Чимраз більше туристів зацікавлюються нашим місто, тому цікаві та тематичні програми постійно оновлюються. Так, наприклад, для любителів кави та шоколаду ми пропонуємо екскурсії: Львів - місто кави і шоколаду. Оскільки місто славиться Львівським пивом, для бажаючих скуштувати неповторний смак свіжозвареного хмільного напою можемо запропонувати екскурсію Хмільний Львів. А для тих, хто хоче відчути романтичний настрій Львова, або спробувати себе в ролі персонажу любовних історій, ми пропонуємо прогулятися Елітним Львовом, або відвідати екскурсію: Романтичний Львів. Ми пропонуємо прогулянки містом на будь-який смак, переконайтеся у цьому самі.

Автобусні екскурсії Львовом

Подивитися місто можна із різних ракурсів. Хтось надає перевагу пішим прогулянкам. Хтось любить споглядати архітектуру через вікна автобусів. Ми пропонуємо комплексні варіанти – автобусні екскурсії Львовом із пішими зупинками. Завітайте до нас на 5 годинну екскурсію Львовом із зупинками біля неоготичного храму Ольги і Єлизавети, собору Св. Юра, на Площі Ринок, на Личаківському кладовищі та на Високому Замку. Ви отримаєте неймовірне задоволення від знайомства із містом, при цьому не відчуєте неприємної втоми і осягнете максимум, який може подарувати вам Львів за п’ять годин побачення.

Ексклюзивні екскурсії: такого не запропонує жодне інше місто

Кожного року у місті Лева проводять багато різноманітних та цікавих фестивалів, таких як: Фестиваль кави та шоколаду, Фестиваль Писанок, Фестиваль народної та європейської творчості, Фестиваль сиру і вина, День Батяра, Фестиваль "Різдвяна звізда" та багато інших. Розваги тут знайдуться для кожного. Місто живе насиченим життям впродовж всього року, незалежно від погоди. У Львові завжди є можливість весело провести час і побувати на події, яка залишиться у пам’яті неповторним спогадом про особливе місто.