Ціна екскурсії 100 грн

Щоп'ятниці 13:00-15:00

 

"Королівська пивоварня", "Дім легенд", "Кумпель", "Правда", "П’яна вишня", "Старгород" - ось кнайпи і ресторани, які, безумовно, варто відвідати як любителю смачно поїсти і випити, так і поціновувачу екскурсій Львова.

Замовити тур

Напевне, немає такої людини, яка не куштувала бодай раз у житті хмільного пива. Кажуть, найкраще пиво можна посмакувати у Німеччині. Не знаємо, який там хміль у Європі, але львівське пиво не лише смачне, п’янке та вишукане, але й видовищне. Пориньте у колоритний світ легенд у Домі легенд, де кожна кімната не схожа на іншу. Відчуйте, як паморочиться в голові у «П’яній вишні» та «Кумпелі». Зануртеся в неймовірний світ розваг у «Старгороді», завітайте у «Королівську пивоварню», та обов’язково випробуйте на собі, що таке «Театр пива «Правда».

 
  • Запис на екскурсію:
  • +38 (063) 307 45 66 Юлія
  • +38 (096) 633 29 98 Юлія

Екскурсія "Хмільний Львів" та Музей пива Львів

Тривалість екскурсії 2 години, початок екскурсії: площа Ринок

 
музей пива львів музей пива львів музей пива львів

Екскурсія в Театр Пива "Правда"

У цьому закладі шукають унікальний рецепт особливого пива із львівським шармом та правдивими складовими. Скуштувати усі результати творчих пошуків можна прямісінько у просторих залах «Правди». Велична будівля театру прямісінько у центрі Львова привертає увагу усіх без винятку гостей міста. Примітно, що власники пивоварні запрошують відомих пивоварів до співпраці, а гостей міста – до дегустації. Подивитися як створюється шедевр можна у просторому підвалі, у в залах залишається хіба що насолоджувати п’янким смаком хмільного.

П'яна вишня

Ви знаєте, що таке найзапаморочливіша львівська настоянка? Саме так – це «п’яна вишня». Ароматні вишневі напої, легендарний пиріг «п’яна вишня» та надзвичайно затишна і тепла атмосфера – ось усе, що потрібно для того, аби відпочити, навести лад із думками та відкрити для себе інший Львів. Без метушні. Без дрібних незручностей. Без гамору. Місто Лева вміє захопити у вир емоцій, а потім дати можливість залишитися наодинці з ароматами та тишею. Відчуйте інший – п’янкий Львів із смаком терпкої вишні.

Дім легенд

Дім легенд це зовсім інша історія. Ресторан відомої творчої мережі тематичних закладів харчування Локаль, вміє дивувати та вражати. Піднімаючись вузькими спіральними сходинками вгору, ви будете зустрічатися з усіма легендами Львова. Кожен зал ресторану – це особлива історія, а увесь заклад загалом – це неймовірна мандрівка у інший світ, таємничий, казковий, загадковий.

Кумпель

Львів може бути не лише романтичним чи п’янким, але й хуліганським, чи навіть батярським. Якщо ви приїхали до міста Лева – обов’язково навідайтеся до першого у Львові ресторану, в якому започаткували авторське пивоваріння. Тут ви скуштуєте незвичайні страви, посмакуєте пиво, якого не знайдете більше ніде в Україні, а також відчуєте себе справжніми батярами!

"Королівська пивоварня"

Королівська пивоварня це місце, де завжди затишно і смачно. Комфортні дивани, тріскотіння вогнища, літня тераса – що ще потрібно для повноцінного відпочинку? Смачна європейська кухня і ексклюзивні сорти пива, які зварять прямісінько на ваших очах, - хіба заради цього не варто приїхати до Львова та замовити екскурсію «Хмільний Львів»? Скуштуйте Львів на смак – і ви більше не зможете його забути.

Старгород - музей пива Львів

Старгород - музей пива Львів, один із найбільших та найгучніших ресторанів Львова. Щодня тут влаштовують особливі забави, а щоп’ятниці ви можете стати гостем неймовірної української вечірки зі смаколиками, наливками та танцями на столах. Не відмовляйте собі у задоволенні потрапити в колоритну атмосферу львівського свята та скуштувати вишукані страви, яких вам не вдасться спробувати більше ніде. Усе тільки ексклюзивно і тільки для вас.

Замовити тур Наші популярні тури:

Дводенний тур до Львова

Львів - місто кави і шоколаду

Тур в Карпати на тиждень