Excursion to Lviv

Excursion price 75 UAH

Мрієте побачити старе місто Лева у всій красі? Тоді не зволікайте та відправляйтеся на чудову екскурсію на диво-потязі центральною та історичною частинами Львова! Приємна прогулянка в комфортних умовах дозволить насолодитися виглядом величних палаців, старовинних храмів та найвидатніших пам’яток культури та будівництва.

Щодня з 10:00 до 20:00 що півгодини

Тур во Львов

Excursion price 110 UAH

Велика оглядова екскурсія Львовом, маршрут якої пішки не обійти! Унікальні та непопсові (рідкісні) місцини, які ви не побачите в жодній іншій екскурсії.

Щодня з 9:00 до 19:00 що дві години

Walking in Lviv

Individual excursion 30 $

Walking excursion around Lviv is a unique opportunity to get to know the charismatic and historically rich capital of Halychyna closer, better and more emotionally. During the excursion you will see over 150 unbelievable buildings and theme fortifications of the city.

Daily (pre-booking)

Львів підземелля

Individual excursion 30 $

Відвідайте таємничі підземелля Єзуїтського костелу та Домініканського монастиря, аптеку-музей, а також ресторани під землею «Криївку» та «Копальню кави». І все це в одній незабутній екскурсії.

Щоденно (по замовленню)

Экскурсия Львов

Individual excursion 30 $

Елітний Львів чекає на елітних туристів! В екскурсію «Елітний Львів» включено найвизначніші і найкрасивіші місця минулого століття: Будинок вчених, Палац Потоцьких, театр опери та балету, затишний проїзд Крива липа.

Щоденно (по замовленню)

Екскурсія музеями

Individual excursion 30 $

Приїжджайте і переконайтесь - кожен львівський музей має своє обличчя. Міський Арсенал, що прихистив музей зброї, музей релігії, музей Палаццо Бандінеллі, музей давньої української книги, Львівський історичний музей.

Щоденно (по замовленню)

Екскурсія Львів

Individual excursion 30 $

Відвідавши екскурсію, ви переконаєтесь, що попробувавшии ароматну каву в старій кав'ярні в центрі Львова, зайшовши туди раптово, зразу ж закохатись у Львів. Львів пахне кавою. І шоколадом. Від цього п’янкого аромату іноді голова йде обертом.

Щоденно (по замовленню)

Тур во Львов

Individual excursion 30 $

"Королівська пивоварня", "Дім легенд", "Кумпель", "Правда", "П’яна вишня", "Старгород" - ось кнайпи і ресторани, які, безумовно, варто відвідати як любителю смачно поїсти і випити, так і поціновувачу історії.

Щоденно (по замовленню)

Романтичний Львів

Individual excursion 30 $

Романтичне місто Львів чекає на Вас! Італійський дворик, костел Бернардинів зі затишними внутрішніми двориками, скульптури грецьких богів на Площі Ринок, лавка і балкон закоханих, пам’ятник Ромео і Джульєтті.

Щоденно (по замовленню)

Поїздка до Львова 6 днів

Individual excursion 30 $

Торкніться єврейського Львова, однієї із найцікавіших і найтрагічніших тем міста. У Львові, на відміну від багатьох міст, було дві єврейських дільниці, напевно, тому збереглося стільки пам’яток.

Щоденно (по замовленню)

Individual excursion 30 $

Кожна з вілл постає і як історія власника, і як історія міста: вілли-музеї Грушевського і Франка, що стоять поруч, палац Бельських і палац Йосифа Франца, легендарна Цитадель з її чотирма багатостраждальними баштами.

Щоденно (по замовленню)

Популярні екскурсії у Львів для всіх і кожного

Львів - одне з найпопулярніших туристичних міст України. Він поєднує унікальну архітектуру заходу і сходу. Прогулюючись його вуличками, можна зустріти цікаві архітектурні рішення та оздоблення на будинках. Старі і маленькі провулки центральної частини міста здивують Вас своєю неповторністю та старовинною тематикою. Практично в кожному куточку міста можна побачити історичні пам’ятки та неймовірні роботи сучасних майстрів. Атмосферу неповторності доповнюють давні львівські батяри, котрих можна зустріти на вулиці, та чудово одягнені панянки, котрі запропонують Вам купити сувенір зі Львова на пам'ять. Чимраз більше туристів зацікавлюються нашим місто, тому цікаві та тематичні програми постійно оновлюються. Так, наприклад, для любителів кави та шоколаду ми пропонуємо екскурсії: Львів місто кави та шоколаду. Оскільки місто славиться Львівським пивом, для бажаючих скуштувати неповторний смак свіжозвареного хмільного напою можемо запропонувати екскурсію Хмільний Львів. А для тих, хто хоче відчути романтичний настрій Львова, або спробувати себе в ролі персонажу любовних історій, ми пропонуємо прогулятися Вуличками давнього Львова, або відвідати екскурсії: Романтичний Львів або Еротичний Львів. Ми пропонуємо прогулянки містом на будь-який смак, переконайтеся у цьому самі.

Автобусні екскурсії Львовом

Подивитися місто можна із різних ракурсів. Хтось надає перевагу пішим прогулянкам. Хтось любить споглядати архітектуру через вікна автобусів. Ми пропонуємо комплексні варіанти – автобусні екскурсії Львовом із пішими зупинками. Завітайте до нас на п’ятигодинну екскурсію із зупинками біля неоготичного храму Ольги і Єлизавети, собору Св. Юра, на Плоіа Ринок, на Личаківському кладовищі та на Високому Замку. Ви отримаєте неймовірне задоволення від знайомства із містом, при цьому не відчуєте неприємної втоми і осягнете максимум, який може подарувати вам Львів за п’ять годин побачення.

Ексклюзивні екскурсії: такого не запропонує жодне інше місто

Кожного року у місті Лева проводять багато різноманітних та цікавих фестивалів, таких як: Фестиваль кави та шоколаду, Фестиваль Писанок, Фестиваль народної та європейської творчості, Фестиваль сиру і вина, День Батяра, Фестиваль "Різдвяна звізда" та багато інших. Розваги тут знайдуться для кожного. Місто живе насиченим життям впродовж всього року, незалежно від погоди. У Львові завжди є можливість весело провести час і побувати на події, яка залишиться у пам’яті неповторним спогадом про особливе місто.