Ви відвідаєте найцікавіші та унікальні місця Карпат - екскурсії карпатськими стежками, майстер клас з гончарства, завітаєте на гуцульське весілля, відпочинете в термальних водах, продегустуєте закарпатські сири та вина, побуваєте на горі Драгобрат. 22-28.07.2018

від 2495 грн. Зареєструватись

Вартість туру без харчування - 2495 грн.

Вартість туру з харчуванням - 3400 грн.

 

Тур в Карпати на тиждень має 2 варіанта маршрутів:

Тур за програмою другого маршруту: "Карпати на тиждень 2. Стежками Гуцульщини" описаний нижче і відбуватиметься 22-28.07.2018

Тур за програмою першого маршруту описаний на сторінці (перейти за посиланням): В Карпати на тиждень 1 і відбуватиметься: 15-21.10

 
Запис на тур:

+38 (063) 307 45 66 Ірина

+38 (096) 633 29 98 Ірина

Карпати на тиждень 2. Тур Стежками Гуцульщини

1 день (неділя)

8:30 Виїзд зі Львова: (пл. Двірцева, 1, Залізничний вокзал)

Замок Шенборна

Час на обід

Замок Паланок

Поселення в готель

Вечеря

 

2 день (понеділок)

Сніданок

Берегово (термальний басейн)

Буйволина ферма

Час на обід. Замовлення комплексу

Сироварня в Ізі "Бараново"

Дегустація вин

Вечеря

 

3 день (вівторок)

Сніданок

Ділове. Географічний центр Європи

Водоспад Труфанець

Дегустація пива

Дегустація мінеральної води

Час на обід. Замовлення комплексу

Підйомник на гору Драгобрат

Озеро Герешаска

Поселення в готель

Вечеря

4 день (середа)

Сніданок

Комори Довбуша

Майстер-клас їзди на конях

Пікнік

Вечеря

 

5 день (четвер)

Сніданок

Рафтинг по Черемошу

Музей вишиванки

Музей магії

Гуцульське весілля

Вечеря

 

6 день (п'ятниця)

Сніданок

майстер-клас з ліжникарства

майстер-клас з гончарства

Обід / Вечеря

 

7 день (субота)

Сніданок

Коломия (музей писанки)

Час на обід

Манява (монастир, водоспад)

22:00 Орієнтовне повернення до Львова: (пл. Двірцева, 1, Залізничний вокзал)

Туристичні об’єкти:

Замок Шенборна

Замок Паланок

Карпатський трамвай тур водоспад в Карпатах Яремче

Термальний басейн Жайворонок

Буйволина ферма в Виноградово

Тварини дуже великі, але ручні, кожен хто не злякається, зможе спробувати погодувати красенів з рук. У них є свій пастух, який пасе їх кожен день на кращих долинах села. Буйволи дають молоко, яке дуже корисне, і як розповідають, лікує деякі хвороби. Звертаються, щоб придбати молоко майже з усієї країни, і воно дійсно помічне.

Сироварня Бараново в Ізі

 

Закарпатці спокон віків славляться традиціями та звичаями, які передають від батька до сина, з покоління в покоління. Область зі щедрою та багатою природою по-своєму ще й унікальна, адже на цій землі трудяться люди, котрі своєю натхненною працею відновлюють та зберігають національний колорит краю. Тож цього разу у рубриці «Made in Закарпаття» – справжні ентузіасти своєї справи, особисте селянське господарство «Бараново», яке виготовляє делікатеси з овечого молока.

Страусина ферма в Хусті

 

Важко усвідомити, що такі екзотичні на наших теренах птахи як страуси чудово прижилися на спеціалізованій фермі у Хусті. Смішні й навдивовиж кмітливі створіння залюбки не лише підпускають до себе, але й дозволяють частувати різними пташиними потравами.

Дегустація вина

Будинок вина «Гостинна садиба сім’ї Михайла Поличка» розміщений на околиці м. Виноградів Закарпатської області на південно-західному схилі Чорної гори, лісовий масив якої є державним заповідником, а на низьких схилах ростуть сади і виноградники. Будинок вина пропонує для дегустації вина. Виноград, з якого виготовлені напої, вирощений на виноградниках південної частини Шаланківської гори Виноградівського району. Географічно місцина знаходиться на рівні гори Токай в Угорщині.На земельній ділянці «Будинку вина» закладено і плодоносить колекційний виноградник, в якому з цілого світу зібрано понад 250 сортів винограду столового і технічного призначення. Виготовлення вин відбувається у підвалі, розміщеному у «Будинку вина». Температура підтримується на рівні 14-16 °C цілий рік. В підвалі можна ознайомитися з технологією визрівання та зберігання вина. На 1-му поверсі облаштовано дегустаційний зал, де під час дегустації горить камін та оживає історія виноградарства і виноробства під веселим оком бога виноробства Бахуса. До залу прилягає оповита багатьма сортами винограду крита тераса, де у прохолоді тіні виноградного куща можна тримати в руках келих вина, куштувати свіжий виноград і думати про Вічне. У період цвітіння акації і липи навкруги відчувається густе й ароматне повітря, навколо співають птахи, прогулюються і перекликаються фазани. Перед заходом сонця з ліска, який знаходиться поруч, чути клич самця козулі. У повному обсязі пропонуються продукти бджолярства з пасік, розміщених на Чорній горі. Гості мають вільний доступ у сад і виноградник. З липня по грудень на виноградинках постійно дозріває столовий виноград, в т.ч. і лікувальний – Агат донський.

Географічний центр Європи

Центрів Європи в Україні та поза нею багатецько, доволі ця незмінно-молода Європа мінлива, неспокійна... Але саме це осердя неподалік села Ділове, виміряне (хочеться сказати "вимріяний") за спеціальним і надточним Австро-Угорським приладом в довоєнному 1887-му році… Тому сумніватися не випадає, зрештою і не хочеться… Тут, так тут!

 

Водоспад Труфанець

В Закарпатті завжди можна потрафити на несподівану красу. Між Квасами і Ясінею невеличка притока-потічок Чорної Тиси Труфанець зроджує мальовничий тридцяти шестиметровий водоспад з однойменною назвою. Тут, присівши у прохолодній альтанці, можна відпочити, спокійно помилуватись більш ніж п’ятьма каскадами водного чуда.

Мінеральні джерела в Квасах

Селище Кваси, на Рахівщині, назване так через густу тутешню квасну воду. Води «Буркута» очищують людину від радіаційних залишків, від надміру солей, помічні води також для здоров'я суглобів та кісток, прискорюють обмін речовин.

Дегустація пива

Драгобрат

Комори Довбуша

Комори Довбуша тур в Карпати Тур в карпати на тиждень

Навіть якщо ви бували у Карпатах, знаєте про красу гір та цілющі властивості повітря соснових лісів, ви просто не маєте права оминути своєю увагою особливий масив під назвою Синиця. Його найбільша висота сягає 1186 метрів над рівнем моря, а найцікавіший туристичний об’єкт – Комори Довбуша – заглиблюється у печері гори Довбушанки. За місцевими оповідями, ці комори створив Олекса Довбуш для збереження у них золота. Вони і справді виглядають неймовірно – ідеально квадратні камені, складені один на одного. Зрушити їх не під силу ані людині, ані, здавалося б, природі. Дуже загадковий, а тому неймовірно цікавий об’єкт, який заслуговує на увагу кожного поціновувача Карпат.

Майстер-клас їзди на конях

Якщо ви завжди мріяли осідлати коня і відчути, як пахне вітер, у рамках нашої подорожі ви втілите мрію у життя. Можливість покататися на конях посеред мальовничих гірських краєвидів отримають усі – і умільці, і аматори, і навіть ті, хто ніколи не був у сідлі. Повірте, емоції будуть шалені, а враження – незабутні.

Рафтинг по Черемошу

Хіба можна бути у Карпатах і не спробувати себе у ролі підкорювача природної стихії? Пропонуємо вам незабутні враження від спуску по гірських ріках українських Карпат на рафтах – невеликих надувних човнах. Побачити і відчути гори по-справжньому, можна тільки під час рафтингу – коли перехоплює подих, а кожна хвилина видається незабутньою і безупинною вічністю.

Музей вишиванки

У цьому місці зібрані усі найкращі вишиванки Гуцульщини. Деякі з них дуже-дуже старі. Деякі нові, але приховують у своїх візерунках особливі таємниці. Насолодитися красою народного вбрання, приміряти найкращу вишиванку для фото сесії і навіть довідатися секрети правильної вишивки для доброї долі ви зможете під час нашої екскурсії до музею вишиванки у Верховині.

Музей Мольфарів

Єдиний в Україні музей гуцульської магії. Його відкрили не так давно, але він уже встиг зацікавити сотні людей. Відвідувачів сюди так і манить. В музеї демонструють особисті речі відомих мольфарів та розповідають про силу, яку вони у собі приховують. Тут є велика колекція лікувальних настоянок та трав, приготованих мольфарами для лікування людей. Кажуть, саме гуцульські знахарі знають, як вилікувати рак. Не вірите? Тоді вам обов’язково слід на власні вуха усе почути і на власні очі усе побачити.

Гуцульське весілля

Гуцульщина – той край, де дуже щиро і вірно оберігають кожну традицію. І весілля проходить на Гуцульщині у кілька етапів. Заручини, сватання, перемовини… Кожен етап особливий і цікавий. Такого народного дійства ви не побачите більше ніколи і ніде. І хоча кожен регіон України колись мав свої колоритні традиції святкування весілля, лише тут людям вдалося їх зберегти. Побачити справжні торги за наречену та стати частинкою життя закоханих гуцула і гуцулки ви зможете разом з нами. Не проґавте такої унікальної нагоди.

Косів, гончарство Яворів, ліжникарство

Косів. Майстер-клас з гончарства

Місто Косів здавна вважається одним із осередків гончарства на Україні. Це примхливе ремесло тут отримує такого дивовижного втілення, що подивитися на гончарські таланти та придбати особливі вироби до Косова з’їжджаються з усієї України і навіть з-за кордону. Саме Косів є батьківщиною таких знаменитих майстрів гончарства як Петро Баранюк, Олекса Бахметюк та Павлина Цвілик. Сьогодні день на Косівщині працюють 73 члени НСХУ України. Серед них і заслужені майстри народної творчості України, і лауреати Державної премії ім. К. Білокур, мистецтвознавці.

Яворів. Майстер-клас з ліжникарства

Якщо ви не знаєте, що таке ліжник, або ж переконані, що йдеться про меблі для сну, тоді вам необхідно терміново відвідати Яворів. Саме тут найкраще в Україні виготовляють ліжники - ткане вовняне покривало з двохсторонньою ворсовою поверхнею. Тобто кожен виріб створюється із натуральної вовни. Щобільше, ліжники Яворівщини дивують розмаїттям візерунків та фарб. Ці народні витвори фантазії і таланту здатні заворожити кожного, хто забажає придбати ліжник для своєї оселі. Підтвердженням професійності цього ремесла є регулярні пленери з ліжникарства у Яворові, які збирають довкола цього ремесла майстрів з усієї України.

Коломия. Музей писанки

Манява. Монастир

Манява. Водоспад

У вартість ВХОДИТЬ:

- дворазове харчування (згідно вибраного варіанту)

- проживання

- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу

- супровід гіда-екскурсовода

- екскурсійне обслуговування в музеях

У вартість НЕ ВХОДИТЬ:

- додаткове харчування

- вхідні квитки в музеї

 

Вартість вхідних квитків:

 • - замок Шенборна – дорослі 15 грн. / 10 грн. школярі
 • - замок Паланок – 40/30/20 грн.

 • - термальний басейн Жайворонок – 150/70 грн.
 • - буйволина ферма – 20 грн. (екскурсія з дегустацією 55 грн.)
 • - Страусина ферма в Хусті - 25 грн.
 • - Сироварня в Ізі - 55 грн.
 • - Дегустація вин - 60 грн.
 • - Дегустація пива – 60 грн.
 • - трансфер на Драгобрат машинами ГАЗ - 170 грн.
 • - підйом на канатно-крісельній дорозі на гору Драгобрат - 60 грн.
 • - Майстер-клас їзди на конях – 300 грн. (1 година).
 • - Рафтинг по Черемошу – 400 грн.
 • - Музей вишиванки – 25/20 грн.

 • - Музей Мольфарів – 20 грн.
 • - Гуцульське весілля - при групі від 20 осіб – 130 грн., при групі від 35 осіб – 70 грн.
 • - Косів. Майстер-клас з гончарства – 15/10 грн.
 • - Яворів. Майстер-клас з ліжникарства – 20 грн.
 • - Музей писанки - 25/15/10 20 грн.
 • Що взяти з собою:

  - зручне взуття для походів в гори

  - куртка бажано вітрозахисна з капюшоном

  - светр теплий

  - головний убір

  - дощовик

  - купальний костюм

  - взуття для води

  Зареєструватись