Ціна екскурсії 100 грн.

Львів знаменитий своєю релігійністю. Тут побудовано понад 100 храмів різних конфесій: церкви, костьоли, синагоги...

Щосереди 10:00-13:00

Зареєструватись

Львів знаменитий своєю релігійністю. Тут побудовано понад 100 храмів різних конфесій: церкви, костьоли, синагоги... Синагога на вул. Братів Міхновських, Храм Преображення Господнього, Вірменська церква, Домініканський Собор, Бернардини (церква Андрія), церкви: Успенська, Кармелітів босих, Климентія.

 
Запис на тур:

+38 (063) 307 45 66 Ірина

+38 (096) 633 29 98 Ірина

Екскурсія "Релігійний Львів"

Початок 10:00 від Оперного театру.

Церква святих Ольги і Єлизавети

 

Прекрасна перлина львівської неоготичної архітектури. Храм зводили на початку ХХ ст.: у 1903 році цісар Австро-Угорщини Франц Йосиф І під час відвідин Львова символічно заклав перший камінь під будівництво святині. Спочатку це був римо-католицький костел Святої Єлизавети (Ельжбети), названої на честь дружини Франца Йосифа – Єлизавети (Сісі) Баварської.

Храм Преображення Господня

 

Колишній костел Тринітарський. Будівля була побудована в 1703—1731 роках як костел римо-католицького ордена тринітаріїв. У 1898 році була закінчена перебудова костелу під Преображенську церкву уніату за проектом архітектора С. Гавришкевича.

Синагога "Цорі Ґільод"

Розташована в мешкальній забудові двох вулиць, вирізняючись великими вікнами та сецесійним декором. Це одна з кількох синагог в Україні, у якій зберігся стінопис, автором якого є Максиміліан Куґель. 1989 року споруду повернули львівській євpейській громаді "Бейс Аарон ве Ісраель".

 
паломництво Львів храми Львова релігія у Львові

Вірменський кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці

Пам'ятка архітектури національного значення, що належить до Світової спадщини ЮНЕСКО; єдиний храм Вірменської апостольської церкви в Західній Україні; до 1945 кафедральний собор Львівської вірменсько-католицької архієпархії, а з 2000 – Української єпархії Вірменської апостольської церкви.

Домініканський собор

Греко-католицька церква Святої Євхаристії. Велична архітектурна пам’ятка пізнього бароко з оригінальним скульптурним оздобленням. Монастир домініканців на цьому місці заснували ще у XIII столітті на прохання дружини українського князя Лева Даниловича, угорської принцеси Констанції, яка була католичкою і на чужині тужила за своєю вірою. Від XV і до середини XVIII століття тут стояв костел, збудований у готичному стилі.

Церква Святого Андрія

Розміщується в комплексі Бернардинів. Католицький орден Бернардинів (орден Менших Братів Обсервантів) мав осередок у Львові ще з XV століття, адже саме з цього часу на місці собору Святого Андрія було споруджено першу дерев’яну церкву.

 
екскурсія церквами Львова Успенський Собор собори Львова

Успенська церква

Храм Успення Пресвятої Богородиці. Було збудовано Успенським братством, громадською організацією православних українських міщан у 1591-1629 pp. та освячено у 1631 році за участю митрополита київського Петра Могили. Поруч з храмом — перлиною української сакральної архітектури епохи ренесансу — вежа Корнякта, у давнину — найвища споруда у Львові, та шедевр львівського мистецтва — каплиця Трьох Святителів. У XVII — на поч. ХУГИ а. Успенська церква була визначним центром християнської культури України.

Церква святого Климентія папи

Греко-католицький храм у Львові. Колишній костел і монастир кармеліток босих. Збудований у 1893—1895 роках за проектом німецького архітектора Франца Штатца.

Костел кармеліток босих Матері Божої Громничої

Костел ордену кармеліток, як і Львівський костел Єзуїтів, нагадує храм Іль Джезу у Римі, збудований за проектом італійського архітектора Віньйоли.

Зараз греко-католицький храм Стрітення – одна з найгарніших пам’яток львівського бароко першої половини XVII століття. З площі перед храмом, розташованим на одному з львівських горбів, відкривається панорама міста.

Зареєструватись

Наші популярні тури:

 

Дводенний тур до Львова

Екскурсія "Підземелля Львова"

Інші екскурсії Львовом