Ціна екскурсії 100 грн

Щовівторка 10:00-12:30

 

Екскурсія романтичним містом Львів відкриє Вам: італійський дворик, костел Бернардинів зі затишними внутрішніми двориками, грецькі боги на Площі Ринок, лавка і балкон закоханих, пам’ятник Ромео і Джульєтті.

Замовити тур

Місто, яке пахне кавою, квітами та шоколадом, просто не може не бути одним із найромантичніших в Україні. Колоритне Мазох-кафе, чарівний Костел Бернардинів, вражаючі Грецькі боги, мрійливий Італійський дворик, а також сучасний пам’ятник Ромео і Джульєтті і Лавка закоханих, Грецькі Боги – усе це ви побачите під час нашої екскурсії. Подаруйте своїй коханій чи коханому романтичну мандрівку Львовом.

 
  • Запис на екскурсію:
  • +38 (063) 307 45 66 Юлія
  • +38 (096) 633 29 98 Юлія

Екскурсія "Романтичний Львів"

Екскурсія проводиться щовівторка 10:00-13:00, початок 10:00 пл. Ринок, 1 (вхід в Ратушу).

 
екскурсія для закоханих Романтичний Львів італійський дворик львів

Мазох кафе

Львів є батьківщиною відомого письменника Леопольда фон Захер-Мазоха. На його честь тут зведено на названо одне із найцікавіших та найскандальніших кафе – Мазох-кафе. Якщо ви готові до гострих відчуттів, якщо ви спраглі гарячих почуттів та смачної їжі – вам варто сюди потрапити. Ця кнайпа народі більш відома як «мазохістська» і славиться своїми незвичайними атракціями. А ви готові до експериментів?

Костел Бернардинів

Ця велична споруда зачаровує однаково сильно і своєю зовнішньою могутність, і внутрішнім багатством. А його околиці славляться своїм культурно розкішним життям. Проте якщо ви приїхали до Львова у пошуках романтики, подивіться на годинник на костелі. Чи зауважили ви, що він поспішає на 5 хвилин? Кажуть, що щасливі не стежать за часом, а тому якщо ваше кохання достатньо сильне і запаморочливе, ви не помітите цієї похибки. То наскільки ви щасливі?

Грецькі боги

Саме Грецькі боги мають силу роздмухати ваші почуття і зміцнити ваше кохання. За легендою, коли центральна площа Ринок залишилася зовсім без води, саме любов городян до богів змусила останнім змилостивитися і подарувати їм чотири розкішних фонтани. Вони і сьогодні робочі. А щовечора біля усіх чотирьох скульптур у Львові зустрічаються закохані, призначають перші побачення, роблять пропозиції руки і серця.

Італійський дворик Львів

Ви знаєте, як звучить справжнє кохання? Воно ніколи не кричить і ніколи не мовчить. Воно говорить шепотом. Саме шепіт закоханих польського короля Яна Собеського та французької красуні Марії Казимири можна почути в Італійському дворику. Це дивовижна пам’ятка архітектури, без якої сьогодні уявити місто Лева просто неможливо. Ззовні дворик дуже нагадує споруди Риму та Флоренції – вишукані, аристократичні, романтичні. Зрештою, саме тут колись можна було подивитися на знамені п’єси про кохання Вільяма Шекспіра.

Лавка закоханих

Цей витвір ковальського мистецтва сьогодні є дуже символічним для романтичного Львова. Над створенням вишуканої та міцної водночас лавки закоханих працювали одночасно 10 майстрів "Товариства Залізного Лева". Неймовірно гарне творіння дарує місту Лева чарівну легенду. Мовляв, якщо закохана пара одночасне сяде на лавочку, при цьому взявшись за руки, їхні почуття завжди будуть гарячими та міцними, а від злих очей їх будуть охоронять величні леви, що тримають диво-лавку.

Балкон закоханих

Це фасадна частина одного із будинків на центральній площі Ринок у Львові. У чому ж унікальність цього балкону? По-перше, він навдивовижу вишуканий та гарний. По-друге, саме під цим балконом найчастіше освідчуються у коханні львів’яни та львів’янки. Зрештою, легенда про закоханого польського короля, який з першого погляду потрапив у полон чарів красуні, що стояла на цьому балконі, до сьогодні приводить до архітектурного творіння і мешканців міста, і туристів. Відчуйте енергетику справжнього кохання під балконом закоханих.

Пам’ятник Ромео і Джульєтті

Чи знаєте ви, хто такі Пелагія Красновська та Пауло Міккеліні? Це двоє закоханих, українка та італієць, чия історія кохання стала не менш зворушливою, аніж шекспірівських Ромео і Джульєтти. Прийдіть до дивовижного пам’ятника посеред фонтанних струменів, і дізнайтеся, чим зачарувала українка італійця, та чому у Львові спорудили пам’ятник їхнім почуттям.

Замовити тур

Наші популярні тури:

Екскурсія музеями Львова

Тур у Львів на 6 днів

Тур в Карпати на тиждень