Ціна 3850 грн

Тур проводиться щодня

 

Вісім екскурсій по Львову та дві виїзні екскурсії. В запропонованому турі Ви отримаєте збалансоване індивідуальне обслуговування і групові екскурсії по Львову, а також відвідаєте дві одноденні виїзні екскурсії в замки Львівщини та в Карпати.

Зареєструватись

В перший день Вас чекають дві екскурсії в центрі міста "Романтичний Львів", "Музеї Львова". У наступні два дні у Вас заплановані виїзні екскурсії: "Золота підкова Львівщини", "Тустань та водоспад Кам'янка". Після цих подорожей Ви зануритесь в львівську атмосферу: в п'ятницю Ви вивчите відомі кав'ярні і ресторани Львова, прогуляєтесь підземеллями і ввечері продегустуєте пиво приватних пивоварень. В суботу Ви проїдетесь автобусом по маршруту, який охоплює віддалені туристичні місця Львова. В неділю заплановані екскурсії по центральній частині міста: "Елітний Львів", "Вуличками давнього міста".

 
 • Запис на тур:
 • +38 (063) 307 45 66 Юлія
 • +38 (096) 633 29 98 Юлія

Тур до Львова на 6 днів: Львів, Карпати, замки Львівщини

  1 день (вівторок)

 • 10:00-13:00 Екскурсія "Романтичний Львів" (початок: пл. Ринок, 1).
 • 13:00-15:00 Екскурсія "Музеї Львова"
 • Поселення в готель

  2 день (середа)

 • 8:00 Сніданок
 • 9:00-18:00 "Золота підкова Львівщини" (початок пл. Ринок).

  3 день (четвер)

 • 8:00 Сніданок
 • 9:00-19:00 Екскурсія "Тустань та водоспад Кам'янка" (початок пл.Ринок).

  4 день (п'ятниця)

 • 9:00 Сніданок
 • 10:00-13:00 Екскурсія "Львів місто кави і шоколаду" (початок: проспект Свободи, Оперний театр).
 • 13:00-15:00 Екскурсія "Хмільний Львів"

  5 день (субота)

 • 8:00 Сніданок
 • 9:00-13:00 Автобусна екскурсія Львовом (Австрійський Львів, церква Св. Юра, Високий Замок, Личаківське кладовище, архітектурний ансамбль пл. Ринок) (початок: пл. Кропивницького (церква Ольги та Єлизавети)).
 • 13:00-15:30 Екскурсія "Підземелля Львова"

  6 день (неділя)

 • 9:00 Сніданок
 • Виселення з готелю
 • 10:00-13:00 Екскурсія "Елітний Львів" (початок: проспект Свободи, Оперний театр).
 • 13:00-15:00 Екскурсія "Вуличками давнього міста".

Екскурсія: Романтичний Львів

Мазох кафе

Якщо ви бажаєте гострих відчуттів, то вам необхідно відвідати затишне кафе яке носить ім'я відомого письменника Леопольда фон Захер-Мазоха. Він народився у Львові і, хоча, життєвий шлях його закінчився в Німеччині, серце його належало Львову. Він говорив - "…Жодних почуттів не залишається, первісні заступають усе: їси, бо голодний, любиш бо жадаєш…"

Костел Бернардинів

На цьому місці ви зможете перевірити чи щасливі ви у коханні. Починаючи з XVII століття під годинником костелу зустрічаються закохані. Дехто може зауважити, що старовинний "Бернардин" поспішає на 5 хвилин. Але коли ви прийшовши на побачення не зауважили цього - то ви насправді щасливі, бо закохані плину часу не помічають.

Грецькі боги

Згідно легенди, колись в давні часи серце міста - площа Ринок, залишилася без води. Але грецькі боги відчували любов городян до них і на знак подяки повернули їм воду у вигляді вишуканих фонтанів.

Італійський дворик

Цей дворик був створений італійським майстром у ХVI столітті. З ним пов'язана романтична історія прихованого кохання польського короля Яна Собеського до французької діви Марії Казміри. Прийшовши сюди і прислуховуючись до тиші дворику ви зможете почути шепіт закоханих.

Лавка для закоханих

Ця лавка прикрашає наше місто не так давно. Вона була створена 10 майстрами "Товариства Залізного Лева". Разом із лавочкою народилася і легенда - якщо закохана пара візьметься за руки і одночасно сядуть на лавку, то їхнє кохання буде щасливим і довгим. Лавку тримають два леви, які охороняють закоханих. Зазвичай лавка не пустує - закохані шукають тут своє щастя.

Балкон закоханих

Легенда говорить, що колись давно польський король побачив у цьому вікні чарівну красуню. Незчувся король, як тенета кохання полонили його. Постоявши на цьому місці, ви зможете відчути енергію нестримного кохання.

Екскурсія: Музеї Львова

Львівський історичний музей (італійський дворик)

Один з найбагатших музеїв України, який налічує у своїх фондах близько трьохсот тисяч експонатів. Золотарство багатьох європейських країн репрезентовано високохудожніми виробами світського та культового призначення з використанням коштовних каменів; вражає оригінальністю перстень роботи німецького майстра XVII століття, який використовували маги для спілкування з потойбічним світом. Історичні коштовності (меблі, живопис, годинники) підкреслюють архітектурну вишуканість інтер’єру королівських залів.

Львівський музей історії релігії

Установа культури, в якій за допомогою зібраних унікальних матеріалів висвітлюється історія світових і національних релігій, діяльність церковних організацій. Експозиція музею розміщена в будівлі Домініканського монастиря ХІV – XVIII ст. Концерти органної музики, які організовує музично-просвітницький відділ, відбуваються у великому виставковому залі - колишній трапезній монастиря.

Музей мистецтва давньої української книги

Книгознавчий музей і дослідний центр у Львові, самостійний відділ Львівської галереї мистецтв. Експозиція музею складається із чотирьох залів: два перші зали постійної експозиції розповідають про руські книги XV — XVIII ст., тут є рукописи й інкунабули, першодруковані книги, експозиція висвітлює історію друкарень, що існували на території України.

Львівський міський арсенал

Яскрава пам’ятка фортифікаційно-оборонних споруд міста Лева. Ця фортифікаційна споруда є взірцем оборонної архітектури доби Ренесансу у Львові. У музеї «Арсенал» експонується виставка різноманітної зброї понад тридцяти країн світу. Музей зброї пропонує до уваги відвідувачів здійснити історичний екскурс у минуле та ознайомитися з численними взірцями холодної та вогнепальної зброї. Крім того, у музеї представлена яскрава колекція орденів та посуду, на якому зображено різноманітні військові атрибути.

Музей Палаццо Бандінеллі

Кам’яниця Бандінеллі - пам’ятка львівської ренесансної архітектури кінця ХVІ-ХVІІ ст. Назва походить від прізвища власника будинку у ХVІІ ст. Роберта Бандінеллі. Він започаткував тут класичну пошту європейського зразка. Фасад палаццо прикрашено рельєфними зображеннями дельфінів, християнським символом віри і спасіння, популярним у мистецтві ХVІІ-ХVІІІ ст.

Екскурсія замки Львівщини

Олеський замок

У XIV столітті це була міцна староруська фортеця. Перша писемна згадка про Олеський замок датована 1327 роком. У XV–XVI столітті замок став магнатською резиденцією і в 1620-х був перебудований у дусі італійського Ренесансу. 1629 року тут народився онук Даниловича, майбутній король Польщі Ян III Собеський, який пізніше проживав тут і зібрав численну колекцію витворів мистецтва. Всю цю прекрасну картину доповнює мальовничий парк.

Золочівський замок

Збудований XVII ст. як оборонна фортеця. В’їздова вежа, Китайський палац, Великий житловий палац творять прекрасну ренесансну гармонію. Упродовж віків фортеця виконувала роль королівської резиденції, панської садиби, тюрми, навчального закладу. Нині Золочівський замок – музей-заповідник, відділення Львівської картинної галереї. Тут маєте нагоду відчути себе лицарем середньовіччя.

Підгорецький замок

Один із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями, який належав магнатам Жевуським. У замковий ансамбль входять: палац, оточений ровом, костел у стилі бароко (1752–1766), в’їзні ворота і парк XVIII ст. зі старими липами, який належить до пам’яток садово-паркового мистецтва державного значення. Побудований на рівні найкращих зразків так званих “італійських” парків, він є найгарнішим і чи не єдиним в Україні парком подібного типу. У Підгірцях оглянемо дерев’яну церкву Св. Михаїла (1720) – пам’ятку народної творчості.

Екскурсія "Тустань та водоспад Кам'янка"

Фортеця Тустань

 

До складу заповідника Тустань входять: комплекс скель Камінь (Острий Камінь, Мала Скеля, Жолоб) та скелі, що територіально прилягають до хребта Воронового, прилегла до вказаних скель територія з культурними шарами від найдавніших часів до періоду середньовіччя, система оборони (багаторядні рови та вали) наскельного комплексу Тустань, гідроспоруда (дамба) в урочищі "Стави", землі, на яких розташовані пам’ятки природи.

Тустань – унікальна пам’ятка історії та архітектури ІХ-ХІІІ століття, аналогів якої немає в Європі. Це місце – де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя.

Водоспад "Кам'янка"

 

Це природній водоспад, що розташувався на річці Кам’янка на Сколівщині Львівської області. Оосбливого колориту гідрологічній пам’ятці додає велетенська кам’яна брила, що розділяє потоки води і б’є ними об кам’янисту долину. А поблизу водоспаду розташовані ще дві унікальні пам’ятки природи - сірководневе джерело мінеральної води типу «Нафтуся» і Мертве Озеро.

Озеро "Журавлине"

У народі воно більш відоме як Мертве Озеро, оскільки в його водах немає жодної живої істоти. Сірководневе озеро посеред лісової галявини має протяжність півкілометра. Довкола озера – неймовірний рослинний світ із подекуди унікальними екземплярами, серед яких і болотна журавлина. Острівець із плетеного коріння посеред озера додає загальному вигляду місцевості загадковості та містичності. А тому забути це місце просто неможливо!

Джерело "Жива вода"

Коли ми згадуємо про живу воду, у пам’яті чомусь виринають картинки із дитячих фільмів. Там добрий герой завжди рятувався від лиха за допомогою цілющої води із особливого джерела. В рамках нашої подорожі ми теж спробуємо оздоровитися біля сірководневого джерела мінеральної води по типу «Нафтуся». Цілющі властивості сірководню, як у казці, обов’язково повернуть нам силу і здоров’я!

Екскурсія: Львів - місто кави і шоколаду

Пам'ятник Юрію Кульчицькому

Юрій-Франц Кульчицький першим взяв трофей 500 мішків таємничих зерен, якими, як вважали австрійські вояки, турки годували верблюдів. Так на теренах Австро-Угорщини з’явився духмяний напій, що через метрополію міцно прикипів й до місцевих традицій, і тепер запах кави стійко асоціюється у туристів із духом Львова.

Львівська майстерня шоколаду

Відвідавши Львівську майстерню шоколаду, ви побачите як ллються шоколадні потоки, а спеціально навчені майстри виготовляють плитки та фігурки різноманітних розмірів та смаків. А ще тут можна придбати шоколадні цукерки (42 види) з найрізноманітнішими додатками (мигдалем, марципаном, цукатами…) з них 16 різновидів трюфелів.

Під синьою пляшкою

Кав’ярня "Під синьою пляшкою" ретельно схована в львівських двориках, але відвідати її безумовно вартує, адже вона несе в собі дух Австро-Угорщини і є прототипом першої в Європі кав’ярні. Алкогольні напої з назвами різних околиць імперії піднімуть настрій і покращать знання з історії.

Золотий Дукат

Одна з найпопулярніших кав’ярень Львова, розташована неподалік площі Ринок. Особливістю цього закладу є неординарний інтер’єр: дзеркальна стеля, оригінальні ніші в стінах, м’яке освітлення. Все це разом створює неповторну атмосферу, яка наповнена таємничістю та певною містичністю.

Екскурсія Хмільний Львів

Театр Пива "Правда"

В самісінькому серці Львова вариться пиво. Завітайте в театр пива «Правда», який зустрічає трьома просторими залами на трьох поверхах, та місцем огляду процесу пивоваріння - просторим підвалом. Пиво цієї молодої пивоварні вже бере медалі на Європейських конкурсах.

"П'яна вишня"

Зручно забігти на Площу Ринок до затишної кнайпи "П’яна вишня", та неквапом спостерігати метушню гамірної площі з кілішком смачнющої наливки. Повірте, ви полишите заклад у інакшому, приємно-розслабленому стані, що дозволить глибше перейнятись духом Львова.

"Кумпель"

"Кумпель" - сучасний ресторан, який першим у Львові почав виготовляти свіже авторське пиво, здобуваючи палких шанувальників. Личаківський район, в якому розмістився заклад, віддавна славився батярами, люмпен-пиворізами, що наводили страх на добропорядних громадян своїми хуліганськими вибриками, але які стали символом реставрованої традиції у образі «Кумпелю».

"Королівська пивоварня"

В затишному дворику центра міста варяться п’ять різних сортів пива для вишуканої публіки ресторану «Королівська пивоварня». Відвідувачі самі мають змогу бачити процес виготовлення напою.

Ресторан-пивоварня "Старгород"

Ресторан-пивоварня "Старгород" розташований в самому центрі Львова на Митній площі. Ідея "Старгорода" - Справжнє Живе Пиво, яке вариться у вашій присутності! Кухня - європейська. Великий вибір закусок до пива. У п'ятницю проводяться "Старгород-шоу", а кожен день з шостої вечора грає жива музика. А ще - в ресторані можна танцювати на столах і стільцях!

У нас Ви можете отримати флаєр на БЕЗКОШТОВНЕ пиво, а також залишитися на вечірнє шоу і незабутньо та весело завершити свій день.

Автобусна екскурсія Львовом

Під час екскурсії Вас очікує 5 виходів для ознайомлення з цікавими пам’ятками міста: церква Ольги і Єлизавети, собор Св. Юра, пл. Ринок, Високий Замок, Личаківське кладовище.

Церква святих Ольги і Єлизавети

 

На початку ХХ століття цісар Австро-Угорщини Франц Йосиф І символічно заклав перший камінь під будівництво римо-католицького костелу Святої Єлизавети (Ельжбети), названий так на честь цісаревої дружини Єлизавети (Сісі) Баварської.

Пам'ятник Степанові Бандері

 

"Україна – понад усе!". Семиметровий С. Бандера на варті спокою львів'ян. А позаду – стелла української державності – 30-метрова тріумфальна арка на 4 колонах: перша – княжий період, друга – період козацтва, третя – період Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, четверта – сучасність України.

Архикатедральний собор Св. Юра

 

Один з найкрасивіших архітектурних ансамблів міста, перлина українського бароко. Головна святиня Української греко-католицької церкви, де довгий час розташовувалася резиденція митрополитів УГКЦ. Місце, з яким пов'язані імена Андрея Шептицького (Греко-Католицька церква), Вольфганга Моцарта (реквієм), Юрія Кульчицького (кава).

Площа Ринок

Площа виникла за князювання Лева Даниловича у другій половині XIII ст. як центр торговельного та суспільного життя міста. Упродовж багатьох століть площа Ринок була центром усього життя Львова — економічного, політичного, культурного.

Львівська ратуша

Ратуша впродовж свого існування була місцем розташування центральної міської влади Львова. На сьогодні є резиденцією Львівської міської ради. Пам'ятка архітектури національного значення, що належить до Світової спадщини ЮНЕСКО. Сучасна вежа львівської ратуші має висоту 65 метрів, є найвищою в Україні.

Фонтани

1793 р. на пл. Ринок було споруджено чотири фонтани — по одному на кожному розі площі. Кожен фонтан має восьмигранну чашу, у центрі чаші — статуя персонажа античної міфології: бог морів Нептун, його дружина Амфітрита, богиня полювання Діана і герой Адоніс.

Чорна кам’яниця

Збудована 1577 року Петром Красовським у стилі ренесансу. Фасад і фланкуючі пілястри вкриті тесаним каменем. У Чорній кам'яниці тепер міститься Львівський історичний музей. Свою назву Чорна кам'яниця одержала у XIX столітті через цілком прозаїчну причину: впродовж століть свинцеві білила, якими ґрунтували стіни, окислювалися під дією повітря і світла і таким чином утворився її таємничий чорний колір.

Високий замок

 

Високий Замок, місце, куди всім неодмінно хочеться піднятися. Особливо дітям і молодятам. Місце, з котрого відкривається захоплюючий краєвид на Львів. В княжі часи, коли ще і гадки не було про штучний насип, де зараз майорить синьо-жовтий прапор, тут красувався неприступний Замок Князя Данила і Лева, а тепер залишились руїни, що ваблять туристів.

Личаківський цвинтар

Личаківський цвинтар – елітний європейський некрополь – останнє пристановище відомих і не дуже відомих, багатих і не аж таких багатих діячів культури, мистецтва, науки, управління тощо. Тих, хто відходив у вічність, починаючи з 1786 року. Тих, кому подбали про розкішні склепи, величні пам’ятники і просто скромні хрести. Тих, хто боровся за Україну і її волю вже й у ХХІ сторіччі.

Екскурсія: Підземелля Львова

Після екскурсій, які нас окрилили ми спустимось з небес на землю, навіть нижче - під землю. Звісно всі 100 кілометрів підземних ходів, які дослідили вчені, ми не пройдемо, але побачимо чимало цікавого.

 

Підземелля Домініканського монастиря

У підземеллі Домініканського монастиря віднайдемо келію монаха-відлюдника, а також зал із шибеницею. Кажуть, що це залишки палацу князя Лева, який було закладено 1270 року. Отже, маємо нагоду пройтися колишніми князівськими апартаментами.

Підземелля костелу отців Єзуїтів

У трирівневому підземеллі костелу отців Єзуїтів побачимо залишки побутової кераміки ХVI ст. і фрески XVII ст. Найцікавіший експонат цього підземелля – різьблений саркофаг XVIII ст. архієпископа Миколи Вижицького із вибитою бічною стінкою. Однак у саркофазі ніхто ніколи не був похований.

Аптека-музей

 

Аптека-музей вабить багатьма унікальними експонатами – книжками зі старовинними рецептами лікарських препаратів, колекцією медичних приладів, посуду, яким понад чотириста років. У підземеллях облаштована справжня лабораторія середньовічного вченого-алхіміка.

Копальня кави

В самісінькому центрі Львова, на площі Ринок влаштували шахту, з якої видобувають каву! Тут ви спуститесь в підземелля і побачите як шахтарі навантажують кавові зерна і відправляють на поверхню, де їх обсмажують і перемелюють. Також тут облаштована найбільша кав'ярня Львова, де можна одразу посмакувати філіжанкою запашної кави.

Криївка

Заклад з оформленням польової криївки УПА, знаходиться у підвалі одного з будинків на пл. Ринок. Кухня — українська, польова. Страви подають у військовому посуді. Для того, щоб потрапити до закладу, потрібно знати патріотичне гасло-пароль "Слава Україні - Героям слава", а також вам запропонують перехилити чарку медовухи, щоб перевірити чи ви не москаль. Для бажаючих постріляти тут облаштовано справжній тир.

Екскурсія "Елітний Львів"

Оперний театр

 

Названий на честь знаменитої української оперної співачки Соломії Крушельницької. Міський театр став однією з найвизначніших споруд Львова, збудованих наприкінці періоду, який в історії архітектури характеризується як "історизм", або "еклектика". Стилістично споруда відноситься до неоренесансу та необароко, присутні також елементи модерну.

Будинок вчених

 

Колишнє Національне (аристократичне, шляхетське, дворянське, графське, народне, Герхарда) казино (до 1939). Імпозантне вирішення фасадів будівлі, вишукана елегантність інтер’єрів поєднуються в будівлі із сміливою конструкцією сходової галереї вестибюлю. Інтер’єри будівлі часто використовувалися для кінозйомок, також там проводяться Львівські бали, традиція яких започаткована ще 1982 року.

Палац Потоцьких

Яскравий зразок архiтектури зрiлого iсторизму, одна з найцiкавiших пам’яток Львова. Запроектував його французький архiтектор Луї д'Оверню на замовлення намiсника королiвства Галичини і Лодомерiї графа Альфреда II Юзефа Потоцького (1817-1889).

Екскурсія "Вуличками давнього Львова"

Ви побачите близько 50 визначних та розважальних місць Львова, пам’ятників, церков. Серед них: пам’ятник Т. Шевченку, А. Міцкевичу, Латинська Катедра, Вірменський катедральний собор, Домініканський собор, Королівський та міський арсенали, відвідаєте тематичні кафе та ресторани (Криївка, під Золотою Розою, театр пива Правда…)

 

Латинська Катедра

Латинський катедральний собор – вважається чи не єдиною готичною пам’яткою архітектури стародавнього Львова. Храм споруджено на місці, де за княжих часів стояла православна церква Успіння Пресвятої Богородиці. Впродовж століть катедра неодноразово зазнавала реставрацій і добудов, які змінювали її вигляд, внаслідок чого собор увібрав у себе риси кількох стилів розпочинаючи від готики, закінчуючи бароко, ренесансом і сецесією.

Вірменський катедральний собор

Унікальна пам’ятка (XIV-XV століття) східної культури на європейських теренах. Досконале поєднання архітектури вірменських святинь, романсько-готичного стилю Західної Європи і староукраїнського галицького зодчества. На подвір’ї церкви розміщене вірменське кладовище зі старими надгробками (XVI–XVII ст.) та дерев’яною каплицею “Голгофа” (XVIII ст.).

Домініканський собор

Церква Пресвятої Євхаристії (колишній костел Божого Тіла і монастир домініканців) — греко-католицька церква у центральній частині Львова, в зоні всесвітньої спадщини ЮНЕСКО; пам'ятка архітектури національного значення. До ІІ світової війни — храм римо-католицького монастиря ордену домініканців.

Міський арсенал

Яскрава пам’ятка фортифікаційно-оборонних споруд міста Лева. Взірець оборонної архітектури доби Ренесансу у Львові. В приміщенні арсеналу розміщений Музей зброї, який пропонує відвідувачам здійснити історичний екскурс у минуле та ознайомитися з численними взірцями холодної та вогнепальної зброї.

Ресторани мережі Lokal

Сучасний Львів вже важко уявити без закладів мережі Lokal. Патріотична “Криївка”, вишукані “Масони”, смачна “Майстерня шоколаду”, еротичний “Мазох”, яскрава “Гасова лампа”, шумний “Лівий берег”, підприємницький єврейський ресторан “Під Золотою Розою”.

Сувенірний ринок “Вернісаж”

Ринок давно уже став своєрідною візиткою Львова. Кожен гість нашого міста, якщо хоче залишити собі на згадку якийсь сувенір про Львів, неодмінно завітає сюди і відповідно до своїх смаків добере собі якусь річ.

Проживання в готелі у Львові:

Зазвичай це готель Долинський, якщо в цьому готелі немає місць, то можливе розміщення в готелях: Вітан, Тревел, Юрус, Леон, Український дворик.

 

Вартість екскурсій без проживання:

10 екскурсій: 2 виїзні екскурсії + 1 автобусна + 7 пішохідних - 1900 грн.

 
У вартість туру ВХОДИТЬ:
 • - 2 виїзні екскурсії;
 • - 8 екскурсій Львовом;
 • - проживання в готелі (дво- і тримісне поселення);
 • - сніданок в готелі;
 • - супровід гіда-екскурсовода.
 • Додаткові послуги:
 • - при одномісному поселенні доплата 2000 грн.
 • - додаткова ніч в готелі:
 • одномісний номер - 800 грн.
 • двомісний номер - 800 грн.
 • тримісний номер - 1200 грн.
 • - раннє заселення за додаткову оплату;
 • - камера зберігання готелю до і після заселення в номер;
 • - після оплати туру Ви отримаєте інформаційний лист з детальним описом екскурсій і номерами телефону екскурсовода.
 • Подарунок від туроператора

  Кольорова туристична карта Львова, де зазначені найпопулярніші заклади, кафе та ресторани, які Ви зможете відвідати у вільний час.

   

  У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

 • - обід, вечеря;
 • - особисті витрати і проїзд в громадському транспорті;
 • - страховий поліс (за бажанням);
 • - вхідні квитки:
 • Львівський історичний музей (італійський дворик) (дорослі 10 грн., пільговий 5 грн.);
 • Львівський музей історії релігії (дорослі 20 грн., пільговий 10 грн.);
 • Львівський міський арсенал (дорослі 30 грн., пільговий 10 грн.);
 • Музей Палаццо Бандінеллі (дорослі 30 грн., пільговий 10 грн.);
 • Фортеця Тустань (дорослі 50 грн., пільгові 25 грн.);
 • Водоспад Кам'янка (дорослі 10 грн., діти 5 грн.);
 • Олеський замок (дорослі 60 грн., пільговий 30 грн., діти (до 6-ти років) 15 грн.);
 • Підгорецький замок (дорослі 60 грн., пільговий 30 грн., діти (до 6-ти років) 15 грн.);
 • Золочівський замок (дорослі 90 грн., пільговий 60 грн., діти (до 6-ти років) 15 грн.);
 • Будинок вчених - 30 грн., діти 7-14 років - 15 грн.
 • Палац Потоцьких - 35 грн. (1 поверх), 35 грн. (2 поверх)., діти - 15 грн.
 • Личаківське кладовище - 40 грн., студенський/дитячий - 30 грн., фото та відеозйомка - 10 грн.
 • Музей-аптека - 30 грн., студенстький - 20 грн., дитячий - 10 грн., фото та відеозйомка - 5 грн.
 • Підземелля Домініканського монастиря - 20 грн., студенстький - 15 грн., дитячий - 10 грн.
 • Підземелля костелу отців Єзуїтів - 15 грн., дитячий - 5 грн.
 • Зареєструватись

  Наші популярні тури:

  Подорож у Львів на 2 дня

  Львів на тиждень

  Карпати на тиждень