Львів на 5 днів
Ціна 2850 грн

Тур проводиться щосереди

 

6 екскурсій по Львову та 2 виїзні екскурсії: в цьому турі Ви детально ознайомитесь не тільки зі Львовом, на ознайомлення з яким у супроводі екскурсовода у Вас буде 3 дні, а також відвідаєте екскурсію Замкам Львівщини та Карпати.

Зареєструватись

В перші два дні Ви побачите Олеський, Золочівський, Підгорецький замки, прокатаєтесь Карпатським трамвайчиком, прогуляєтесь Скелями Довбуша. В наступні дні Вас очікують екскурсії по Львову як в центральній частині міста, так і у віддалених від центру локаціях, по яким Ви проїдетесь на автобусній екскурсії: "Австрійський Львів", "Церква Св. Юра", "Архітектурний комплекс площі Ринок", "Високий Замок", "Личаківське кладовище". Пішохідні екскурсії в турі: "Львів - місто кави і шоколаду", "Підземелля Львова", "Хмільний Львів", "Елітний Львів", "Вуличками давнього міста". Наш екскурсовод, який ознайомить Вас з містом, порадить, що вартує відвідати у вільний час, де смачно поїсти, де скуштувати запашну каву, а де купити сувеніри чи солодощі зі Львова.

 
 • Запис на тур:
 • +38 (063) 307 45 66 Соломія
 • +38 (096) 633 29 98 Соломія

Тур у Львів на 5 днів. Львів + Карпати + замки Львівщини

  1 день (середа)

 • 9:00-18:00 "Золота підкова Львівщини" (початок пл. Ринок, 24)
 • Поселення в готель

  2 день (четвер)

 • 7:00 Сніданок
 • 8:00-21:00 Екскурсія "Карпатський трамвайчик та Скелі Довбуша" (початок пл.Двірцева, 1)

  !!! З жовтня по квітень екскурсія "Карпатський трамвайчик" замінюється на екскурсію "Тустань та водоспад Кам'янка"

  3 день (п'ятниця)

 • 8:00 Сніданок
 • 10:00-13:00 Екскурсія "Львів місто кави і шоколаду", початок: пл. Данила Гальцького
 • 13:00-15:00 Екскурсія "Хмільний Львів"

  4 день (субота)

 • 8:00 Сніданок
 • 9:00-14:00 Автобусна екскурсія Львовом (Австрійський Львів, церква Св. Юра, Високий Замок, Личаківське кладовище, архітектурний ансамбль пл. Ринок)? початок: пл. Двірцева, 1 (головний залізничний вокзал)
 • 14:00-15:30 Екскурсія "Підземелля Львова"

  5 день (неділя)

 • 8:00 Сніданок
 • Виселення з готелю
 • 10:00-12:00 Екскурсія "Елітний Львів". Початок: проспект Свободи, Оперний театр
 • 12:00-15:00 Екскурсія "Вуличками давнього міста".

Екскурсія в Олеський, Підгорецький та Золочівський замки

тур у Львів поїздка у Львів на 5 днів тур на 5 днів у Львів

Олеський замок

У XIV столітті це була міцна староруська фортеця. Перша писемна згадка про Олеський замок датована 1327 роком. У XV–XVI столітті замок став магнатською резиденцією і в 1620-х був перебудований у дусі італійського Ренесансу.

1629 року тут народився онук Даниловича, майбутній король Польщі Ян III Собеський, який пізніше проживав тут і зібрав численну колекцію витворів мистецтва. Після реставрації 1965–1975 років тут був заснований музей-заповідник, відділ Львівської галереї мистецтв. Всю цю прекрасну картину доповнює мальовничий парк.

Золочівський замок

Збудований XVII ст. як оборонна фортеця. В’їздова вежа, Китайський палац, Великий житловий палац творять прекрасну ренесансу гармонію. Упродовж віків фортеця виконувала роль королівської резиденції, панської садиби, тюрми, навчального закладу. Нині Золочівський замок – музей-заповідник, відділення Львівської картинної галереї. Тут маєте нагоду відчути себе лицарем середньовіччя.

Підгорецький замок

Один із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями, який належав магнатам Жевуським. У замковий ансамбль входять: палац, оточений ровом, костел у стилі бароко (1752–1766), в’їзні ворота і парк XVIII ст. зі старими липами, який належить до пам’яток садово-паркового мистецтва державного значення. Побудований на рівні найкращих зразків так званих “італійських” парків, він є найгарнішим і чи не єдиним в Україні парком подібного типу. У Підгірцях оглянемо дерев’яну церкву Св. Михаїла (1720) – пам’ятку народної творчості.

Карпатський трамвай і Скелі Довбуша

Карпатський трамвай екскурсія фото Карпатський трамвайчик екскурсія зі Львова на скелі Довбуша

Поїздка Карпатським трамвайчиком

Карпатський трамвайчик. Колись у Карпатах вузькоколійних ліній було прокладено досить багато. І створювали їх в основному для руху товарних поїздів, що вивозили деревину. Пасажирських ділянок тоді ще практично не було. Сьогодні паровоз і два вагончики курсують вузькою залізницею від Вигоди до Горганів двічі на тиждень, перевозячи на роботу лісорубів. А, поміж тим, колією користуються й туристи. Тож Карпатський трамвай запрошує всіх охочих на прогулянку карпатськими стежками.

Печерний комплекс Скелі Довбуша

Печерний комплекс "Скелі Довбуша" — унікальна пам'ятка історії та природи. "Скелі Довбуша" лежить на висоті 668 м над рівнем моря. Це скелясті виступи пісковиків заввишки до 80 м, що утворились більше 70 млн. років тому на дні палеогенового моря. Кам'яний лабіринт завширшки 200 м тягнеться серед буково-смерекового лісу зі сходу на захід майже на 1 км. За переказами, у XVII—XVIII ст. тут таборували опришки, які використовували печери під сховище. Унікальний скельний комплекс названий на честь легендарного опришка Олекси Довбуша. Це неповторне за своїми формами і розташуванням нагромадження гігантських скель, каменів, що нагадують дивовижних істот, покраяне глибокими, завжди темними ущелинами, ямами, потаємними ходами та стежками.

Екскурсія: Львів місто кави і шоколаду

Кульчицький кава кафе Золотий Дукат Львівська Майстерня шоколаду

Пам'ятник Юрію Кульчицькому

Юрій-Франц Кульчицький першим взяв трофей 500 мішків таємничих зерен, якими, як вважали австрійські вояки, турки годували верблюдів. Так на теренах Австро-Угорщини з’явився духмяний напій, що через метрополію міцно прикипів й до місцевих традицій, і тепер запах кави стійко асоціюється у туристів із духом Львова.

Львівська майстерня шоколаду

 

Відвідавши Львівську майстерню шоколаду, ви побачите як ллються шоколадні потоки, а спеціально навчені майстри виготовляють плитки та фігурки різноманітних розмірів та смаків. А ще тут можна придбати шоколадні цукерки (42 види) з найрізноманітнішими додатками (мигдалем, марципаном, цукатами…) з них 16 різновидів трюфелів.

Львівська копальня кави

 

Вирощування, обсмажування, фасування кави, це – в минулому. Майбутнє кавовиробництва - за передовими технологіями, що апробовуються в шахтах під Площею Ринок. І коли ви почуєте словосполучення "справжня Львівська кава", розумійте, її добули вахтовим способом в "Копальні кави".

Під синьою пляшкою

Кав’ярня "Під синьою пляшкою" ретельно схована в львівських двориках, але відвідати її безумовно вартує, адже вона несе в собі дух Австро-Угорщини і є прототипом першої в Європі кав’ярні. Алкогольні напої з назвами різних околиць імперії піднімуть настрій і покращать знання з історії.

Золотий Дукат

Одна з найпопулярніших кав’ярень Львова, розташована неподалік площі Ринок. Особливістю цього закладу є неординарний інтер’єр: дзеркальна стеля, оригінальні ніші в стінах, м’яке освітлення. Все це разом створює неповторну атмосферу, яка наповнена таємничістю та певною містичністю.

Екскурсія Хмільний Львів

театр пива Львів ресторан Старгород Екскурсія Хмільний Львів

Театр Пива "Правда"

В самісінькому серці Львова вариться пиво. Завітайте в театр пива «Правда», який зустрічає трьома просторими залами на трьох поверхах, та місцем огляду процесу пивоваріння - просторим підвалом. Пиво цієї молодої пивоварні вже бере медалі на Європейських конкурсах.

П'яна вишня

Зручно забігти на Площу Ринок до затишної кнайпи "П’яна вишня", та неквапом спостерігати метушню гамірної площі з кілішком смачнючої наливки. Повірте, ви полишите заклад у інакшому, приємно-розслабленому стані, що дозволить глибше перейнятись духом Львова.

Дім легенд

Один з ресторанів мережі Local «Дім легенд» займає належне місце в міфології теперішнього Львова. Без нього не відбувається жоден екскурсійний похід центром міста. В приміщенні є без ліку цікавих, привабливих для відвідувачів дрібниць, з яких складається повнота вражень туриста.

Кумпель

"Кумпель" - сучасний ресторан, який першим у Львові почав виготовляти свіже авторське пиво, здобуваючи палких шанувальників. Личаківський район, в якому розмістився заклад, віддавна славився батярами, люмпен-пиворізами, що наводили страх на добропорядних громадян своїми хуліганськими вибриками, але які стали символом реставрованої традиції у образі «Кумпелю».

Королівська пивоварня

В затишному дворику центра міста варяться п’ять різних сортів пива для вишуканої публіки ресторану «Королівська пивоварня». Відвідувачі самі мають змогу бачити процес виготовлення напою.

Ресторан-пивоварня "Старгород"

Ресторан-пивоварня "Старгород" розташований в самому центрі Львова на Митній площі. Ідея "Старгорода" - Справжнє Живе Пиво, яке вариться у вашій присутності! Кухня - європейська. Великий вибір закусок до пива. У п'ятницю проводяться "Старгород-шоу", а кожен день з шостої вечора грає жива музика. А ще - в ресторані можна танцювати на столах і стільцях!

У нас Ви можете отримати флаєр на БЕЗКОШТОВНЕ пиво, а також залишитися на вечірнє шоу і незабутньо та весело завершити свій день.

Автобусна екскурсія по Львову

Під час екскурсії Вас очікує 5 виходів для ознайомлення з цікавими пам’ятками міста: церква Ольги і Єлизавети, собор Св. Юра, пл. Ринок, Високий Замок, Личаківське кладовище.

Церква святих Ольги і Єлизавети

 

Тепер єдина у Львові неоґотична церква Ольги і Єлизавети (Ельжбети) належить греко-католицькій громаді, але в 1911 р. її звели для римо-католиків. На відкриття собору приїздив імператор Австро-Угорщини, в честь дружини якого назвали сакральну споруду.

Пам'ятник Степанові Бандері

 

Дотепер не змовкають розмови про пам’ятник одіозній фігурі провідника ОУН. Але попри все його постать зустрічає нас неподалік вокзалу рішучим виглядом і полум’яним поглядом, що кличе за собою.

Собор Святого Юра

 

До повернення у Київ греко-католицької резиденції, собор святого Юра (збудований у 18-му ст.) був головною митрополичою спорудою конфесії. Барокова вишукана церква на пагорбі є безперечною окрасою міста.

 
фото Львів екскурсія Львів пам'ятник Нептуну

Центральна площа Львова

Тут можна зустріти усіх, від безпритульного, що продає журнали, до мера, який сидить у кав’ярні поруч. Посмішки, дитячі виклики захоплення, веселий подзвін трамваю, все це абсорбувала Площа Ринок, - центральний вузол історичної частини Львова.

Міська ратуша

Попри історичну і адміністративну цінність, міська ратуша виконує ще ряд інших функцій. Це годинник, оглядовий майданчик, також у її внутрішньому дворі проводяться фестивалі.

Древньогрецькі постаті на площі Ринок

Раніше на місці восьмигранних чаш фонтанів прикрашених древньогрецькими кам'яними постатями стояли криниці, в яких торгаші освіжали городину перед продажем, купці напували коней.

Чорна кам’яниця

У Львові кам'яниці називали іменами власників, чи за знаменні події пов'язані з ними. Чорна кам'яниця (1577 р.) змінювала часто назву і власників: Київська (Андрій з Києва), Лоренцовича, Анчевських. Але остаточна назва будівлі закріпилася через почорнілі від свинцевих білил стіни.

Високий замок

 

Найвища романтична точка Львова, улюблене місце закоханих. Підніміться звивистими стежинами на вершечок насипу в честь Люблінської унії, і подаруйте Вашій половинці місто Лева.

Личаківський цвинтар

 

Коли у 1786-му році відкрився ще тоді новий Личаківський цвинтар, це викликало нерозуміння міщан, адже усі звикли ховати рідних навколо церков, та епідеміологічна ситуація в місті була катастрофічною, і Личаківське кладовище мало завадити поширенню холери і чуми. Архієпископам доводилося своїм прикладом заохочувати городян, заповідаючи себе поховати там.

Львівські підземелля

підземелля у Львові екскурсія музей аптека що подивитись у Львові

Екскурсія по підземеллю Домініканського монастиря

Підземелля Львова ще не до кінця вивчена справа. Лише незначна їх кількість представлена загалу. Але навіть з того що представлено, можемо робити висновки, що історичне полотно Львова зіткане як із реальних, так і з напівреальних історій. Кажуть, що це залишки палацу князя Лева, який було закладено 1270 року. Отже, маємо нагоду пройтися колишніми князівськими апартаментами.

Екскурсія по підземеллю костелу отців Єзуїтів

Кажуть, що іноді в коридорах Єзуїтського монастиря з’являється привид монаха. Напевно, обманюють. Хоча хто зна... Тут дотепер ведуться археологічні розкопки, знайдені залишки посуду. Також у підземеллі є саркофаг для Миколи Вижицького, архієпископа. Але труна пуста...

Екскурсія по підземеллю аптеки-музею

Старовинні меблі, високі стелажі з фігурними бутлями, пляшечками і мендзурами, перкалатори для настоювання лікувальних трав, важкі масивні інструменти для обробки і виготовлення ліків, пергаменти з давніми рецептами... Завітайте в цю діючу аптеку-музей, спустіться до найпотаємніших її куточків, і може після цього ви дивитиметеся на світ Львова по-новому.

Львівська Криївка

Це місце на позір непримітне, яким і має бути справжній схрон, але потрапивши всередину, проказавши чарівні слова, потрапляєте в мурашник, до якого збігаються чи не всі туристи. Мережа ресторанів Lokal зробила для себе і Львова золоту жилу, яку за всі роки роботи закладу відвідало більше 8-ми мільйонів людей.

Екскурсія Австрійський Львів

Оперний театр

Від часу відкриття у 1900 році Великий міський театр зачинявся не раз. Уперше в 1934-му через фінансову скруту, вдруге - у кінці 70-хх на реставрацію. Але завжди це місце було потужним завихренням суспільно-мистецького життя міста.

Львівський Будинок вчених

 

Казино Герхарда мало безліч титулів, від Національного до шляхетного. Тут відпочивали львівські можновладці, промисловці. Тепер це Будинок вчених, що закріплений за міністерством освіти. Пишні зали вельми ваблять весільних фотографів, туристів. Також тут проводять звані вечори і бали.

Міський Палац Потоцьких

Збудований палац за проектом французького архітектора для знатних Потоцьких 1889 року. Та сам граф-батько Альфред ІІ Юзеф не дожив до його відкриття, тому його дружині й старшому синові Романові довелося самим завершувати будівництво перлини Львова.

Екскурсія: Вулички Львова

Ви побачите стародавню частину міста в якій збереглося понад 1000 архітектурних пам'яток, зокрема побачимо 150 визначних та розважальних місць Львова, пам’ятників, церков. Серед них: пам’ятники, сучасні ресторації, музеї, собори, які надихнуть Вас і покажуть багатогранність Львова. Відвідаєте тематичні кафе та ресторани (Криївка, Дім Легенд, Мазох, масонська ложа…)

 

Латинський Собор

Кафедральний собор будувався близько 200 років. Багаторазово перебудовувався. Це Львівський храм, який увібрав, напевно, найбільше відомих архітектурних стилів. Тут служив службу Іоан Павло ІІ. Завітайте до цього архітектурно-історичного шедевра.

Єдиний у Львові вірменський катедральний собор

З розвитком торгівлі до Львова прийшли вірмени. Громада розрослася і виникла потреба у її розбудові. В XIV-XV столітті арх. Дорінг звів затишну церкву, яка перебудовувалась, але неодмінним залишається її сакральний дух.

Оригінальний Домініканський собор

За Совітів тут був музей атеїзму, але це не змогло приховати те, що в приміщені прихищався монастир отців домініканців. Тепер музей історії релігії в сусідах з церквою Пресвятої Євхаристії.

Преображенська церква

 

У центрі Львова, на місці монастиря отців Тринітаріїв, котрий не раз руйнувався пожежами та обстрілами, збудовано Преображенську церкву. Будівництво тривало двадцять років (1878-1898), храм збудовано з використанням неокласицизму та бароко. Освяченою та відкритою для прихожан церква стала 1906 року. Важливо зазначити, що 1923 року у цій святині вперше на західних землях України відбулася Божественна Літургія літературною українською мовою. Також цей храм першим повернули до Греко-католицької церкви 1989 року.

 
Львів музей Арсенал сувенірний ринок Криївка Львів

Львівський міський Арсенал

Міський арсенал одразу привертає туристичний погляд. І недарма... У добу середньовіччя тут пролягала оборонна міська межа. Підвали використовувались як тюрма, а поруч за стінами з боку міста, у сусідньому будинку, мешкав кат. Кат ходив у арсенал на роботу. Зараз тут в просторих залах можна оглянути холодну і вогнепальну зброю світу. Підвали зайняли численні продавці смачної їжі.

Тематичні ресторани міста

Мережа ресторацій Lokal вивела Львів на інший, вищий рівень туристичної привабливості серед туристів як українських, так і зарубіжних. Розголос про вже легендарну "Криївку" чутно по всій країні. "Масонська ложа" і "Під Золотою Розою" славляться оригінальною ціновою політикою і атмосферністю. Ресторан "М’яса та справедливості" славиться гарною кухнею. Гамірною, клубною атмосферою славиться "Лівий берег" і "Театр пива". Еротичністю – "Мазох". "Дім легенд" і "Гасова лямпа", "Копальня кави" увібрали всі чари, приємні аромати і легенди прекрасного міста.

Ринок Вернісаж

Дарунки - це завжди приємно, а особливо, коли вони зі Львова! Собі, усій родині, друзям і знайомим, кожен отримає оригінальний Львівський сувенір.

Ціни на екскурсії без проживання:

8 екскурсій: 2 виїзні + 1 автобусна + 5 пішохідних (п'ятниця-неділя) 1500 грн.

 

  У вартість туру входить:

 • - 6 екскурсій Львовом;
 • - 2 виїзні екскурсії;
 • - проживання в готелі (дво- і тримісне поселення);
 • - сніданок в готелі (в деяких готелях не передбачена опція сніданку) ІНФОРМАЦІЮ УТОЧНЮЙТЕ В ТУРОПЕРАТОРА;
 • - супровід гіда-екскурсовода.

  Додаткові послуги:

 • - При одномісному поселенні доплата 1400 грн.
 • - Додаткова ніч в готелі:
 • одномісний номер - 700 грн.
 • двомісний номер - 700 грн.
 • тримісний номер - 1000 грн.
 • - раннє заселення за додаткову оплату;
 • - камера зберігання готелю до і після заселення в номер;
 • - після оплати туру Ви отримаєте інформаційний лист з детальним описом екскурсій і номером телефону екскурсовода.

  Подарунок від туроператора

 • Кольорова туристична карта Львова, де зазначені найпопулярніші заклади, кафе та ресторани, які Ви зможете відвідати у вільний час.
 

  У вартість туру у Львів не входить:

 • - обід, вечеря;
 • - особисті витрати і проїзд в громадському транспорті;
 • - страховий поліс (за бажанням);
 • - вхідні квитки:
 • Фортеця Тустань (дорослі 50 грн., пільгові 25 грн.);
 • Водоспад Кам'янка (дорослі 10 грн., діти 5 грн.);
 • Підгорецький замок (дорослі та студенти 30 грн., діти 9 грн.);
 • Золочівський замок (дорослі 45 грн., студенти 30 грн., діти 9 грн.).
 • Проїзд вузькоколійкою Карпатським трамвайчиком - 100 грн., діти 50 грн.;
 • Заповідник “Скелі Довбуша” - 5 грн.
 • Будинок вчених - 30 грн., діти 7-14 років - 15 грн.
 • Палац Потоцьких - 30 грн. (1 поверх), 30 грн. (2 поверх).
 • Личаківське кладовище - 40 грн., студенський/дитячий - 30 грн., фото та відеозйомка - 10 грн.
 • Музей-аптека - 20 грн., студенстький - 15 грн., дитячий - 10 грн., фото та відеозйомка - 5 грн.
 • Підземелля Домініканського монастиря - 20 грн., студенстький - 15 грн., дитячий - 10 грн.
 • Підземелля костелу отців Єзуїтів - 15 грн., дитячий - 5 грн.
 

Початок екскурсійної програми: в середу о 8.00

Закінчення екскурсійної програми: в неділю о 15.00

Зареєструватись

Наші популярні тури:

Путевка во Львов на 2 дня

Тур у Львів на 6 днів. Львів, Золота підкова Львівщини, Скелі Довбуша, Карпатський трамвай

Відпочинок в Карпатах на тиждень