Excursion price 75 UAH

Excellent excursion on the miracle-train of the central and historical parts of Lviv. A pleasant walk in comfortable conditions will allow you to enjoy the view of the palaces, ancient temples and remarkable monuments of culture and construction.

Daily from 10:00 до 20:00 every half an hour

Registration
 
  • Запис на екскурсію:
  • +38 (093) 716 69 61 Ольга

Оглядова екскурсія вулицями Львова на диво-потязі!

Автобусна екскурсія проводиться щодня з центру (пл. Ринок)

 

Початок екскурсії: пл. Ринок, 1

Протяжність маршруту 10 км

 
Мова аудіосупроводу - англійська
 

Львівська міська Ратуша

Сама Ратуша є об’єктом, гідним уваги кожного туриста. Пам’ятка архітектури національного значення внесена до реєстру Світової спадщини ЮНЕСКО та є місцем розташування Львівської міської ради. Величну будівлю прикрашає висока вежа, куди піднятися може кожен бажаючий. Саме від цієї будівлі вирушає екскурсійний диво-потяг, прогулянка яким принесе Вам справжнє задоволення!

Порохова Вежа

Ця велична фортифікаційна споруда була зведена у 16 столітті та є однією з небагатьох веж, що вцілили з того часу. Вона розташована на стародавніх оборонних земляних валах, які були насипані ще за часів Київської Русі. Туристи, що вирушили у екскурсію на диво-потязі Львовом зможуть побачити надзвичайну архітектуру цієї споруди та почути з вуст гіда захоплюючі історії оборони Порохової вежі та містичну легенду про коменданта, що вирішив вічно захищати її від ворогів.

Площа Старий Ринок

Вважається, що саме на цьому місці король Данило заснував поселення, яке згодом перетворилося в одне з найкрасивіших міст Європи. Потрапити сюди звичайному туристу не так просто – майдан не входить у більшість туристичних маршрутів. Втім, пасажири екскурсійного диво-потяга мають нагоду побачити історичну колиску міста Лева, зручно розташувавшись біля віконець. Ви почуєте легенду створення храму Іоана Хрестителя, збудованого у 1260 році та взнаєте чому та коли площа Ринок опинилася за межами центру міста.

Церква Святого Миколая

Ця пам’ятка національного значення є одним з найдавніших храмів міста, заснованих ще за часів короля Данила Галицького. Оглядова екскурсія Львовом на диво-потязі дарує можливість подивитися на старовині стіни на дзвіниці церкви та почути давні легенди, пов’язані з її існуванням. Так, Ви зможете взнати, що саме тут колись знаходилася княжа усипальниця та осередок громадського життя Львова.

Львівський національний академічний театр опери та балету

Велична будівля у еклектичному стилі з елементами ренесансу, бароко та модерну розташована в історичному центрі Львова. Екскурсійний диво-потяг має маршрут, який пролягає повз цієї знаменитої на весь світ перлини архітектури, що названа на честь видатної української оперної співачки Соломії Крушельницької.

Будинок вчених

Сучасний будинок вчених колись був побудований зовсім для інших цілей – в ньому розташовувалося національне казино для людей шляхетного походження. Шикарне скульптурне оздоблення фасадів роботи австрійських митців Теодора Фрідля і Райнольда Велькеля привертає до себе увагу численних гостей міста. Відправляючись у туристичну прогулянку диво-потягом по Львову, Ви маєте унікальну можливість на власні очі побачити надзвичайну красу цієї будівлі.

Львівський національний університет імені Івана Франка

Один із найстаріших європейських університетів був заснований у 1661 році по наказу короля Яна II Казимира. На даний час він є найбільш престижним університетом в Україні, навчатися в якому мріє молодь з усіх куточків країни. Дивлячись скрізь віконце екскурсійного диво-потяга, Ви зможете побачити надзвичайну архітектурну красу головного корпусу та почути чудову розповідь про складну долю зведення та існування університету.

Головна пошта

Подорожуючи Львовом у зручному екскурсійному чудо-потязі, Ви отримуєте чудову нагоду подивитися на величну будівлю Головної пошти. Архітектурний стиль фасаду поєднує у собі два найбільш популярних стиля того часу – класицизм та модерн. Чудові вітражі та скульптури визивають захоплення та бажання доторкнутися до стін, в яких творилася історія міста та України в цілому.

Палац Потоцьких

Шикарний барочний Палац Потоцьких у дусі архітектури французького короля Луї XIV дивує своєю неймовірною красою. Саме тому, побачити його на власні очі приїжджають багато людей з різних куточків України та країн світу. Екскурсія Львовом на диво-потязі – це чудова нагода насолодитися чарівною красою палацу у комфортних умовах та почути цікаву розповідь професійного гіда про історію зведення та подальшу долю будівлі.

Аптека Міколяша

Цей будинок є не просто архітектурною та культурною пам’яткою, а ще й місцем, де винайшли найбільш популярну свого часу газову лампу. Зараз в будівлі розташований інтерактивний музей та популярна кондитерська. Чудовий старовинний інтер’єр чудово зберігся, так само як і фасад, побачити який зможе кожний, хто відправився мандрувати вулицями Львова екскурсійним диво-потягом.

Пам’ятник Міцкевичу

Ця скульптурна композиція вважається одним найкрасивіших пам’ятників польському поету Адаму Міцкевичу. Але львів’яни з притаманним їм почуттям гумору знайшли цікавий ракурс, з якого ця скульптура виглядає менш строгою та величавою. Побачити босі ноги «крилатого генія» можна буде під час захоплюючої подорожі диво-потягом по вулицям Львова.

Готель Жорж

Будівля у стилі ар-деко є відомою пам’яткою архітектури. Вона приваблює до себе незвичайним оздобленням – мансардним дахом, балконною балюстрадою, арочними віконцями, скульптурами та барельєфами. Побачити все цю красу можна під час насиченої оглядової екскурсії по Львову.

Пам’ятник королю Данилу

Король Данило Галицький вважається засновником Львова. Саме тому скульптура має класичний величний вид, притаманний всім пам’ятникам присвяченим монархам та видатним діячам. Фігура короля на коні розташована на кам’яному п’єдесталі, прикрашеному тризубом та короною на фризі.

Латинський кафедральний собор

Ця культова готична споруда дуже популярна серед гостей міста. Вона приваблює своїм оригінальним незвичайним виглядом та цікавою історією. Щоб побачити храм на власні очі, необов’язково йти до нього пішки – захоплююча подорож екскурсійним диво-потягом по Львову дозволить насолодитися красою собору у комфортних умовах. А чудова розповідь гіда дарує можливість відчути дух подій, що колись відбувалися у старовинних стінах церкви.

Площа Ринок

Прогулянка старим містом та сучасним центром Львова закінчується на площі Ринок. Тут можна побачити не тільки надзвичайної краси будинки, такі як Чорна кам’яниця, а й відчути особливу атмосферу міста Лева. Її створюють дивні фонтани, розташовані по куткам майдану, скульптури та будівлі центральної площі. А також люди – місцеві жителі, гості з різних куточків світу, що насолоджуються дивною красою одного з найпривабливіших міст Європи та України.

 

Екскурсія Львовом на диво-потязі – це чудова нагода помилуватися міськими краєвидами, величними палацами, найвидатнішими пам’ятками культури та історії. Ви зможете побачити увесь Львів, зручно розташувавшись біля віконця, та почути цікаві розповіді досвідченого гіда, який досконало знає історію кожного об’єкту та місцеві

Бережіть власні сили та час, скористувавшись комфортною подорожжю старовинним містом Левів!

Зареєструватись