Individual excursion 30 $

"Королівська пивоварня", "Дім легенд", "Кумпель", "Правда", "П’яна вишня", "Старгород" - ось кнайпи і ресторани, які, безумовно, варто відвідати як любителю смачно поїсти і випити, так і поціновувачу історії.

Щоденно (по замовленню)

Зареєструватись

Напевне, немає такої людини, яка не куштувала бодай раз у житті хмільного пива. Кажуть, найкраще пиво можна посмакувати у Німеччині. Не знаємо, який там хміль у Європі, але львівське пиво не лише смачне, п’янке та вишукане, але й видовищне. Пориньте у колоритний світ легенд у Домі легенд, де кожна кімната не схожа на іншу. Відчуйте, як паморочиться в голові у «П’яній вишні» та «Кумпелі». Зануртеся в неймовірний світ розваг у «Старгороді», завітайте у «Королівську пивоварню», та обов’язково випробуйте на собі, що таке «Театр пива «Правда».

 
  • Запис на екскурсію:
  • +38 (063) 307 45 66 Соломія
  • +38 (096) 633 29 98 Соломія

Excursion "Drunken Lviv"

Тривалість екскурсії 2 години, початок екскурсії: площа Ринок

 
Екскурсія Хмільний Львів екскурсія по пивоварням Львова дегустація пива Львів

Екскурсія в Театр Пива "Правда"

У цьому закладі шукають унікальний рецепт особливого пива із львівським шармом та правдивими складовими. Скуштувати усі результати творчих пошуків можна прямісінько у просторих залах «Правди». Велична будівля театру прямісінько у центрі Львова привертає увагу усіх без винятку гостей міста. Примітно, що власники пивоварні запрошують відомих пивоварів до співпраці, а гостей міста – до дегустації. Подивитися як створюється шедевр можна у просторому підвалі, у в залах залишається хіба що насолоджувати п’янким смаком хмільного.

П'яна вишня

Ви знаєте, що таке найзапаморочливіша львівська настоянка? Саме так – це «п’яна вишня». Ароматні вишневі напої, легендарний пиріг «п’яна вишня» та надзвичайно затишна і тепла атмосфера – ось усе, що потрібно для того, аби відпочити, навести лад із думками та відкрити для себе інший Львів. Без метушні. Без дрібних незручностей. Без гамору. Місто Лева вміє захопити у вир емоцій, а потім дати можливість залишитися наодинці з ароматами та тишею. Відчуйте інший – п’янкий Львів із смаком терпкої вишні.

Дім легенд

Тут геть усе по-іншому. Ресторан відомої творчої мережі тематичних закладів харчування Локаль, вміє дивувати та вражати. Піднімаючись вузькими спіральними сходинками вгору, ви будете зустрічатися з усіма легендами Львова. Кожен зал ресторану – це особлива історія, а увесь заклад загалом – це неймовірна мандрівка у інший світ, таємничий, казковий, загадковий.

 

Кумпель

Львів може бути не лише романтичним чи п’янким, але й хуліганським, чи навіть батярським. Якщо ви приїхали до міста Лева – обов’язково навідайтеся до першого у Львові ресторану, в якому започаткували авторське пивоваріння. Тут ви скуштуєте незвичайні страви, посмакуєте пиво, якого не знайдете більше ніде в Україні, а також відчуєте себе справжніми батярами!

"Королівська пивоварня"

Тут завжди затишно і смачно. Комфортні дивани, тріскотіння вогнища, літня тераса – що ще потрібно для повноцінного відпочинку? Смачна європейська кухня і ексклюзивні сорти пива, які зварять прямісінько на ваших очах, - хіба заради цього не варто приїхати до Львова та замовити екскурсію «Хмільний Львів»? Скуштуйте Львів на смак – і ви більше не зможете його забути.

Старгород

Один із найбільший та найгучніших ресторанів Львова. Щодня тут влаштовують особливі забави, а щоп’ятниці ви можете стати гостем неймовірної української вечірки зі смаколиками, наливками та танцями на столах. Не відмовляйте собі у задоволенні потрапити в колоритну атмосферу львівського свята та скуштувати вишукані страви, яких вам не вдасться спробувати більше ніде. Усе тільки ексклюзивно і тільки для вас.

Зареєструватись Наші популярні тури:

Дводенний тур до Львова

Львів - місто кави і шоколаду

Тур в Карпати на тиждень