Individual excursion 30 $

The most beautiful places of the last century: the House of Scientists, Palace of Potocki, the Opera and Ballet Theater, the cozy passage of Curve Lime.

Daily (on order)

Зареєструватись

Хороші манери, інтелігентний погляд на життя та вишуканість смаку – саме ці риси споконвіку найбільше цінувалися у Львові. Пішохідна екскурсія "Елітний Львів" відкриє для вас місто Лева як місто мудрих та цілеспрямованих людей. Ви дізнаєтеся усі таємниці театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, поринете у вир студентського життя у національному університеті "Львівська політехніка" та Львівському національному університеті імені Івана Франка, надихнетеся красою Палацу Потоцьких і Будинку вчених, почуєте історію проїзду Крива липа, та зробите селфі на фоні пам'ятника Юрію Змієборцеві.

 
  • Запис на екскурсію:
  • +38 (063) 307 45 66 Соломія
  • +38 (096) 633 29 98 Соломія

Excursion "Elite Lviv"

Тривалість екскурсії 2 години, початок екскурсії проспект Свободи (оперний театр)

Національний академічний театр опери-балету ім. С. Крушельницької

 

Будівлю Національного академічного театру опери-балету ім. С. Крушельницької (раніше Великий міський театр) було зведено у 1897 році за унікальним проектом відомого архітектора Зигмунта Горголевського. На його сцені ставили відомі балети та опери італійських та німецьких композиторів. З 2009 року Львівський оперний театр є членом асоціації «Опера Європа». На увагу туристів заслуговує як багатий репертуар театру, так і його архітектурна велич. Будівля поєднала у собі одразу кілька стилів, а інтер’єр вражає роботами та розписами світових митців.

Львівський національний університет імені Івана Франка

 

Один з найдавніших у Східній Європи навчальний заклад, найстаріший та один із найпрестижніших закладів освіти в Україні. Дата його заснування – 1784 рік. Свою теперішню присвяту Іванові Франку університет отримав через те, що у 70-х роках минулого століття великий Каменяр навчався у його стінах на філософському факультеті. Також у цих освітніх стінах працює одна з найкращих студій франкознавства. В 2014 р. університет Франка став лідером серед вподобань абітурієнтів в Україні.

Пам'ятник Іванові Франку у Львові

Пам’ятник Каменяреві, відкритий у 1964 році, розташований одразу навпроти Львівського національного університету імені Івана Франка. Висота українського письменника та мислителя у камені сягає 8 метрів. Загалом висота пам’ятника – понад 12 метрів. Над скульптурою працювали такі митці як Валентин Борисенко, Дмитро Крвавич, Еммануїл Мисько, Василь Одрехівський, Яків Чайка, Андрій Шуляр.

Екскурсія в Будинку вчених

 

Колись у цій будівлі розташовувалося національне казино. Авторами проекту стали віденські архітектори Фердинанд Фельнер і Герман Гельмер. Вишуканість інтер’єру та розкішний екстер’єр завжди приваблюють до стін Будинку вчених, які сьогодні найчастіше слугують місцем для фото- та кінозйомок. Також тут проводять бали, звані вечері та зустрічі з видатними людьми. До речі, саму у цій будівлі колись знімали декілька сцен відомого фільму «Д'Артаньян і три мушкетери».

Екскурсія в Палаці Потоцьких

Якщо ви завжди мріяли побувати у Франції та помилуватися її вишуканою архітектурою – ласкаво просимо до палацу Потоцьких у Львові. Будівля зведена у стилі французького класицизму. Сьогодні споруда належить Львівській картинній галереї. У її стінах вирує мистецьке життя – книжкові форми, виставки, зустрічі з митцями та письменниками. Розміщений посеред тісних центральних вулиць, Палац Потоцьких привертає увагу туристів та змушує бодай на мить зазирнути за величну браму, аби торкнутися до французької архітектури.

 
У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

- вхідні квитки:

Будинок вчених - 30 грн., діти 7-14 років - 15 грн.

Палац Потоцьких - 24 грн.

Зареєструватись

Наші популярні тури:

Тур до Львова на 2 дні

Екскурсія "Вуличками давнього Львова"

Тур в Карпати на тиждень