Excursion price 110 UAH

A great sightseeing excursion of Lviv! Unique and rare places which you never see in any other excursion.

 

Daily from 9:00 to 19:00 every 2 hours

To register
 
  • Запис на екскурсію:
  • +38 (093) 716 69 61 Ольга

Оглядова екскурсія вулицями Львова на диво-бусі!

Автобусна екскурсія проводиться щодня з центру (пл. Ринок)

Протяжність маршруту 20 км

Мова аудіосупроводу - українська, російська, польська, німецька, англійська

Комфортна подорож містом старого Лева

Незвичайна оглядова екскурсія по Львову починається з площі Свободи – однієї з найкрасивіших вулиць міста. Саме тут гості міста зможуть побачити величні архітектурні споруди, що дарують проспекту унікальний та привабливий вид.

С першої хвилини подорожі на чудо-бусі вулицями Львова учасникам екскурсії відкриються чудові міські краєвиди. Рухаючись сучасним та історичним центром міста, гості зможуть побачити головні пам’ятки історії та культури, що збереглися до наших часів.

Початковий маршрут екскурсійного чудо-буса по Львову буде пролягати по вулицям Торговій та Підвальній, а також ім. Винниченка, Кривоноса, Лисенко та М. Заньковецької. Кожен будинок, розташований тут, гідний особливої уваги тих, кому цікаво, як саме створюється унікальна та гармонійна атмосфера Львова.

Екскурсійна прогулянка Львовом передбачає декілька зупинок у найбільш цікавих містах, таких як Личаківське кладовище.

 

Цей некрополь є місцем поховання найвидатніших людей міста, діячів громадського та культурного життя. Саме тому, цвинтар прикрашений дивними скульптурами, оригінально оздобленими склепами та мільйонами живих квітів.

Рухаючи далі, від Личаківської до Героїв Майдана, екскурсійний чудо-бус проїде повз надзвичайно красиві старовинні храми – собор святого Юра, церву Святої Єлизавети, Латинську кафедру та костьол ордена єзуїтів. Добре обізнаний з історією Львова гід розкаже про те, які визначні події відбувалися навколо цих величних культових споруд.

Собор святого Юра височіє на Святоюрській горі і вабить до себе золотими куполами і неймовірною красою архітектури. Цей собор є одним із найкрасивіших архітектурних комплексів у місті Лева. Сьогодні він не лише залишається основним храмом Української греко-католицької церкви у Львові, але й є визначною пам’яткою архітектури, яку охороняє ЮНЕСКО.

Церква святих Ольги і Єлизавети це найвища у Львові святиня. І одна із найвеличніших. Зведений у стилі неоготики, римо-католицький костел є помітним із різних куточків міста. У народі Церкву святих Ольги і Єлизавети називають «Ельжбетою». А все тому, що названа вона на честь Єлизавети Баварської – дружини австро-угорського цісаря Франца-Йосифа I. Велична архітектура і таємничі вітражі в інтер’єрі – це варто побачити.

 
 

Національний герой Степан Бандера займає у Львові велику площу із 30-метровою тріумфальною аркою. Пам’ятник герою охороняє усі віхи української державності: княжі часи, кори козацтва, роки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, а також наші дні. Ніхто не загрожує українській цілісності. Ніхто не зазіхне на Львів, бо його оберігає семиметровий монумент Степанові Бандері.

Площа Ринок

А ще туристів очікує комфортна прогулянка вулицями, названими на честь Коперніка, Бандери та митрополита Шептицького. Кожна з них прикрашена майстерними та дуже виразними скульптурними композиціями, що увіковічують героїчні вчинки, наукові відкриття та досягнення цих, без сумніву, великих людей свого часу.

 

Також під час подорожі вулицями Львова на чудо-бусі Ви зможете побачити велич оборонних валів міста, легендарну Порохову Вежу, Міський арсенал та інші будівлі та споруди, якими славиться на весь світ це давнє та дуже красиве місто!

Екскурсія по Львову на чудо-бусі – це Ваша можливість побачити за один день усі найважливіші пам’ятки культури та відчути атмосферу, яку створюють стіни старовинних вулиць.

Зареєструватись