+38 (032) 247-49-41
to show more +38 (097) 907-21-98
+38 (093) 637-66-99
пн-пт 10:00-19:00

Tour operator Lviv Tourist Center

Колись, понад десяток років тому, ми марили подорожами по світу і вірили, що зможемо дістатися до найвіддаленіших закутків планети. Мріяли побачити легендарні міста і країни, пізнати Україну кілометр за кілометром.

 

Коли ми вперше вирушили у поїздку, нас було тільки п’ятнадцятеро. Підкамінь (монастир і “камінь”), столітнє місто Броди і Почаївська лавра – перший маршрут залишив у пам’яті найгарячіші і найяскравіші спогади. Тоді ніхто з нас навіть подумати не міг про те, що через пару років ми допомагатимемо іншим, зовсім незнайомим людям, втілювати свої туристичні мрії у життя.

 

Ми вигадували нові і нові подорожі, сформували маршрути на базі 100 найцікавіших місць України. Ми вирушали туди, куди нам самим було цікаво навідатися. Ми планували наші поїздки із мінімальними затратами коштів і максимально насиченими програмами відпочинку. Запрошували у поїздки друзів і друзів друзів. І з кожним роком нас – мрійників і авантюристів – ставало все більше…

 
Traveling with Lviv Tourist Center tour Lviv Tourist Center travel Lviv Tourist Center
 

У 2009 році з’явилася можливість перетворити мрію в юридичну організацію. Так народився Lviv Tourist Center - компанія, яка запрошувала молодих та сповнених енергією людей відпочивати незабутньо та яскраво. Наша компанія росла разом з нами. Ми розширювали географію маршрутів і вчилися дивитися на кожну подорож очима наших гостей. Після того як нам вдалося організувати тури в Індію, Грузію, Вірменію, Хорватію, Польщу, Росію, Білорусію, Чехію, Болгарію, ми вирішили їх удосконалити. Зробити максимально комфортними і ще раз продумати кожен фактор – умови проживання, оптимальну вартість, цікавість маршруту. Ми покращили якість кожного туру, і при цьому ані на мить не відмовились від їх емоційності. На даному етапі ми зменшили географію наших подорожей. Але суттєво підвищили їх наповненість і комфортність. Ми вже не їдемо кудись наосліп, а точно знаємо, де, коли і як будемо відпочивати. Продумуємо кожен кілометр і враховуємо багато деталей: оптимальність по фізичних навантаженнях, інформативність, емоційність. А тому ми сміливо можемо запропонувати свою компанію людям різного віку і статусу. І хоча більшість наших клієнтів – молодь, ми вирушаємо у подорожі з представниками різних поколінь. Вік – не перепона для того, аби відкривати світ і відпочивати по-справжньому якісно.

 

Сьогодні Lviv Tourist Center - це не просто групка молодих ентузіастів - це туристичний оператор з ліцензією на туристичну діяльність, який вміє дарувати яскраві враження людям різного віку і статусу. Ми, як і раніше, пропонуємо максимально насичені програми, при цьому окрім вражень дуже відповідально ставимося до сервісу і якості послуг. З нами ви маєте змогу вирушити у яскраву подорож із максимально доступною вартістю, і при цьому на усі 100% бути впевненими у тому, що кожен крок буде комфортним, безпечним і професійно організованим. З нами по-молодіжному весело, і по-дорослому впевнено.

 

Tour operator Lviv Tourist Center - приватне підприємство "Крилос Ком" засноване в 2007 році.

Реквізити:

п.п. "Крилос Ком" ЄДРПОУ 35145639,

р./р. 26003053715452 ПРИВАТБАНК, м. Львів, МФО 325321

ліцензія на туроператорську діяльність № 581220 серія АГ від 12.07.2012 р.

банківська гарантія № 6121 видана ПАТ "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ГЛОБУС"". Гарантія є чинною з 13 листопада 2017 р. та діє по 13 лютого 2023 р.

 
certificate of registration permit
 
ВІДПОЧИВАЙМО РАЗОМ! З НАМИ ЦІКАВІШЕ ;)