TOURS OF LVIV REGION

Замки Львівщини-en
Ціна туру 300 грн

Ви маєте унікальну можливість відвідати три найбільших, найцікавіших та найдивовижніших замки Львівщини: Олеський, Підгорецький і Золочівський. До них їдуть поринути в історію рідного краю чи зробити особливу фото сесію із будь-якої нагоди.

Дати турів: щодня, крім понеділків

Tour in Tustan and the waterfall Kamenka

Ціна туру 350 грн

Ви відвідаєте заповідник "Тустань", Національний природній парк "Сколівські бескиди", водоспад "Кам'янка", озеро-болото "Журавлине", джерело "Жива вода".

Щодня

Тур в Жовкву-en
Ціна туру 300 грн.

Жовква – це справжнісінький історико-культурний заповідник з мальовничими краєвидами і Жовківським замком з усіма його принадами. Також у рамках екскурсії ми відвідаємо Крехівський монастир, про який знають в усіх куточках нашої країни.

Дати турів: щодня

Spa tour

Ціна туру 295 грн

Мальовничі гори, 5 мінеральних джерел, 300 екзотичних звірів, церква з 2500 мощами, 11 басейнів та 18 саун і бань

Щосуботи

Тури по Львівській області

Львівщина, немов натуральний діамант Східної Європи. Тут знаходиться більше 2000 пам’ятників архітектури, котрі сюди привозили різні люди з різних кінців світу. Насичена історія Західної України мимоволі перетворила Львівщину на музей під відкритим небом, де завжди знайдеться цікавинка, про котру Ви ще не чули. Область славиться своїми дерев’яними церквами, аристократичними замками, природними, археологічними пам’ятками та історичними подіями. Ми пропонуємо цікаві та насичені тури по Львівщині, де Ви матимете змогу насолодитися прекрасними природними ландшафтами, відвідати культурні місця та цікаво провести час.

Замки Львівщини: романтика історії

Найпопулярнішим туром по Львівщині, який найчастіше запитують і відвідують, є насичена цікавими об’єктами подорож "Золота підкова Львівщини" – замки Львівщини. Цей тур включає в себе відвідини трьох замків у Львівській області: Олеського, Золочівського і Підгорецького. Олеський замок – це пам’ятка галицько-волинської доби XIII–XVIII століть, яка сьогодні зберігає старовинні ікони, портрети, зразки скульптури, а також яскраві зразки інтер’єрів різних історичних часів. Золочівський замок – це фортеця і королівська резиденція, у стінах якої не лише працює музейна експозиція, але й зберігають загадкові камені тамплієрів із нерозшифрованими написами. Підгорецький замок – це один із найкрасивіших замків у Європі, який гармонійно поєднує у своїх стінах ренесансність архітектури і могутність бастіонів.

Захопливі тури Львівщиною

Окрім замків ми також пропонуємо відвідати інші не менш цікаві тури Львівщиною. Серед них: "Жовква. Крехівський монастир", який може багато розказати про життя Львівщини Княжої доби, "Старосільський і Свірзький замки", який ще називають: "Мала Золота підкова Львівщини" і тур "Шляхами Івана Франка", який буде захопливим для любителів цікавинок.