Individual excursion 30 $

Відвідайте таємничі підземелля Єзуїтського костелу та Домініканського монастиря, аптеку-музей, а також ресторани під землею «Криївку» та «Копальню кави». І все це в одній незабутній екскурсії.

Щоденно (по замовленню)

Зареєструватись

Екскурсії бувають дуже різні: традиційні, оригінальні, гумористичні. Ми пропонуємо вам незвичайну подорож. Адже про Львів наземний ви уже чули чимало, а от чи мали можливість спуститися до Львова підземного? Що приховує місто під своїми фундаментами? Скарби костелу отців Єзуїтів, підвали з цілющими винами аптеки-музею, легендарні тематичні заклади харчування «Копальня кави» та «Криївка», а також князівська в’язниця Домініканського монастиря – усе це ви побачите у нашій екскурсії «Підземелля Львова»

 
 • Запис на екскурсію:
 • +38 (063) 307 45 66 Соломія
 • +38 (096) 633 29 98 Соломія

Excursion "Underground of Lviv"

Тривалість екскурсії 2 години, початок екскурсії: площа Ринок

 

Екскурсія в підземелля Домініканського монастиря

Загадкові підземелля, які відкриті лише частково. Легенд, якими оповиті підземні келії, вистачить на вагому книгу романтичних та містичних історій Львова. Тут була князівська в’язниця, до сьогодні у надрах монастиря можуть приховуватися коштовні скарби, а ще саме із цим місцем пов’язана неймовірно романтична історія «Чорної Княжни». До речі, із підземеллями Домініканів також тісно пов’язана історія Острозької академії. Підземні таємниці та цікаві історії із давнини Домініканського монастиря, тепер зможете дізнатися і ви.

Екскурсія в підземелля костелу отців Єзуїтів

Це не просто підземелля, а залишки історії княжого Львова. Саме тут можна побачити рештки княжих мурів XIII століття. Однією із родзинок екскурсії стане споглядання різьбленого саркофага XVIII ст. архієпископа Миколи Вижицького, який вважається чи не найцікавішою підземною знахідкою у Львові. Фрески XVII ст., кераміка XVI ст. – ця подорож не зможе залишити байдужим жодного туриста. Сьогодні ці підземелля нараховують три рівні, проте дослідники сподіваються відкрити їх ще більше, і, можливо, знайти справжні скарби чину Єзуїтів.

Екскурсія в аптеку-музей

 

Відома у народі аптека-музей, насправді має назву "Під чорним орлом". У її стінах можна поринути у неймовірний світ фармацевтики. Тут ви побачите не лише медичні препарати та почуєте історію розвитку медицини у Львові, але й торкнетеся чудо-машин із виготовлення етикеток, відвідаєте справжню кімнату алхіміка, і спуститеся до легендарних винних підвалів із цілющими напоями.

Копальня кави

Завдяки цьому закладу поняття «львівської кави» набуло ще більш реалістичного обрису. Відтепер у цьому підземеллі, яке має назву «Копальня кави» видобувають ароматні сорти цього напою – і одразу ж готують їх для гостей закладу. Колоритні історії, незвичайні вагонетки, привітні творці кави – усе це захопить вас з першої хвилини, а п’янкий аромат кави не зможе зникнути із спогадів ще дуже і дуже довго.

 

  У вартість екскурсії входить:

 • - супровід гіда-екскурсовода.

  У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

 • - вхідні квитки:
 • Музей-аптека - 15 грн.;
 • Підземелля Домініканського монастиря - 15 грн.;
 • Підземелля костелу отців Єзуїтів - 15 грн.
Зареєструватись

Наші популярні тури:

Автобусна екскурсія Львовом (3 години)

Екскурсія "Вуличками давнього Львова"

Тур у Тустань та на водоспад Кам'янка