Гошівський монастир, Вигода (Карпатський трамвайчик, озеро Синевир, Солотвино (соляні озера), Ділове (географічний центр Європи), Рахів (фестиваль бринзи). Дата туру:
Вартість туру 500 грн

                                                                                                                                                      Запис на поїздку:
                                                                                                                                                      +38 095 01 17 770, +38 068 31 13 100 Христина


Фестиваль бринзи та сиру в Рахові

1 день (субота): Львів (8:00). – Гошівський монастир. – Вигода (Карпатський трамвайчик). – Озеро Синевир. – Поселення.
2 день (неділя): Сніданок. – Солотвино (соляні озера). – Ділове (географічний центр Європи). – Рахів (фестиваль бринзи та сиру). – Львів (21:00).


  9 2 3

Гошів

Гошівський монастир – греко-католицький монастир чину св. Василія Великого у с. Гошів Долинського району на Івано-Франківщині. Його вважають однією із найвеличніших релігійних та історико-архітектурних святинь Західної України.

Вигода

Карпатський трамвайчик. Колись у Карпатах було прокладено досить багато вузькоколійних ліній. І створювали їх головно для руху товарних поїздів, що вивозили деревину. Пасажирських ділянок тоді ще практично не було. Сьогодні паровоз і два вагончики курсують вузькою залізницею від Вигоди до Горганів двічі на тиждень, перевозячи на роботу лісорубів. А поміж тим колією користуються й туристи. Тож Карпатський трамвай запрошує всіх охочих до прогулянки карпатськими стежками. До послуг туристів пропонують і затишний вагон СВ – кабіна на три чверті зайнята м’якими комфортабельними кріслами, а одна чверть – у розпорядженні машиніста, і вагон-кабріолет, у якому збереглася нижня частина та дах, а стіни на рівні вікон просто зрізані. Згодом планується приєднати до них вагон-кафе, VIP-вагон та 4 спальні вагони.

5  3  9

Озеро Синевир

Синевир – найбільше озеро Українських Карпат, розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря. Через висоту над рівнем моря і порівняну глибоководність навіть у найтепліші дні прогріваються лише верхні 1–2 метри озера. Краєвиди відзначаються надзвичайною мальовничістю й величністю. Стрімкі схили, вкриті стрункими ялинами, вік яких становить 140–160 років, спадають прямо до водної поверхні. Посередині озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець, площею всього кілька метрів. Звідси і народна назва озера – Морське око.

Солотвино

Солотвино – унікальне своїми лікувальними соленими озерами, властивості яких подібні до властивостей Мертвого моря. Густина одного з озер Кунігунда настільки велика, що в ньому неможливо втонути. Сюди приїжджають для того, щоб поліпшити своє самопочуття, підлікуватись. Тому радимо скупатися в українському Мертвому морі, для цього візьміть з собою купальні костюми.

Ділове

Географічний центр Європи, тут установили кам’яний стовпчик, на якому латиною написали: “Locus Perennis Dilicentissime cum libella librationis quae est in Austria et Hungaria confectacum mensura gradum meridionalium et paralleloumierum Europeum. MD CCC LXXXVII” – “Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887”.

Рахів

Фестиваль бринзи та сиру. Свято починається з веселих мелодій трембіт, мандолін і дримб. Сюди приїжджають гуцули з усього світу; люди, вдягнуті у національний одяг, дегустують різні сорти і види козячої і овечої бринзи, купують покривала, зроблені з вовни баранців, а також смакують свіжоприготовлений банош, бограч, куліш, які готують просто неба. Це саме зможете зробити і Ви: придбати і покуштувати сири, а також купити вироби народного промислу.


У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, проживання.
У вартість НЕ ВХОДИТЬ: харчування, вхідні квитки в музеях та замках.

Вартість вхідних квитків:
Карпатський трамвайчик – 50 грн.
Синевир: дорослий – 10грн, дитячий – 2 грн.
Купання в соляних озерах: 10 грн.